Kurczab w "Harper's Bazaar Arabia"! (ZDJĘCIA)

Uczestniczka "Top model" zrobi karierę za granicą?

Obraz

Po trzeciej edycji Top model Kuba Wojewódzki był bardzo rozczarowany, że nie wygrała jego faworytka. Celebryta stawiał na Renatę Kurczab, a nie Zuzanę Kołodziejczyk, która wybrali widzowie. Po zakończeniu programu zwyciężczyni zaczęła promować się na salonach, zaś Kurczab wyjechała na kontrakt do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Nawiasem mówiąc, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich "zaczynało" wiele polskich celebrytek, ale w charakterze prostytutek, nie modelek...

Wygląda na to, że Polka faktycznie spodobała się w świecie mody. Pojawiła w najnowszym wydaniu HAYA, a także Harper's Bazaar Arabia. Zobaczcie Renatę w kreacjach Diora i Chanel.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą