Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki: "Zostałem OBLANY KWASEM!"

647
Podziel się:

"Zaatakował mnie niezidentyfikowanym płynem żrącym o brunatnej barwie" - pisze Kuba. "Gratuluję, zrobili ze mnie męczennika."

Wojewódzki: "Zostałem OBLANY KWASEM!"

_

_

Kilka godzin temu w sieci pojawiły się pogłoski, że Kuba Wojewódzki miał wypadek. Okazuje się jednak, że showman nie rozbił się swoim lamborghini, ale... został oblany kwasem pod siedzibą radia Eska Rock. Kuba trafił do szpitala. Ma poparzoną szyję i część twarzy.

Doniesienia zostały potwierdzone przez Jarosława Kuźniara. Wojewódzki poprosił kolegę o zamieszczenie notki na blogu, która wyjaśni okoliczności zdarzenia. Okazuje się, że Kubę zaatakował zamaskowany napastnik, który wykrzykiwał agresywne hasła. Oto relacja, którą przebywający w szpitalu Wojewódzki przekazał Kuźniarowi:

Dziś rano pod radiem Eska Rock, elegancko zamaskowany i ewidentnie pozbawiony poczucia humoru mężczyzna, zaatakował mnie niezidentyfikowanym płynem żrącym o brunatnej barwie, co jest dosyć symptomatyczne. Niestety nie chciał umotywować swego czynu, to co wykrzykiwał na razie zachowam dla siebie, bo prawa strona ma już dziś wystarczająco dużo kłopotów.

Może odnajdę się z nim na Skypie, ulubionym ostatnio komunikatorze ludzi o wyrazistych poglądach na nie. Poważnie rzecz biorąc, czuję się doceniony jako dziennikarz - dodaje. Doceniam także fakt, do jakiego momentu doszedł dyskurs polsko - polski. Brunatnym terrorystom gratuluję, że zrobili ze mnie męczennika.

_

_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(647)
gość
9 lat temu
no jakby był z pis-u to już by była afera o zasięgu międzynarodowym i kształtowałaby się komisja odpowiednia a tak ...no cóż... możemy ponarzekać i tyle...
gość
9 lat temu
szkoda mi go :/ ja tam go lubie :)
gość
9 lat temu
jaki dziennikarz taki zamach!!!!!!!!
gość
9 lat temu
A w niedzielę do Kościółka, ślub kościelny i dziecko ochrzcić :) Bliźniego miłować tak jak Ty - Bozi serduszko się raduje :)
gość
9 lat temu
biedny staruszek, jakby tego było mało ''jego dziewczyna'' lansowała się pod ścianką z młodym jurnym chłopakiem i czule trzymała go za rączkę
Najnowsze komentarze (647)
zentai suits
8 lat temu
Robes de bal qui possdent des fashions uniques au monde, Gagner leur chemin vers le remedi d'adolescentes. Les robes de bal 2011 sont les styles d'antan avec des changes modernes tandis que les autres ont nouveaut ce que les appels pour un grand bal acheter. Shapes de vtements de bal obtenir l'inspiration plus prcieuse des concepts clbrit tapis rouge pour vous donner le style plus attrayant, Port par votre fine prfre,To existing atmosphere of the event [url= suits[/url]
wildstar gold...
8 lat temu
Mindful well-known participants who does run an outlet just merely because believe that it is excellent, In particular when certainly was free need to have of membership charge for it. If it gained the potential for earning real-world funding, Even though far down below other things a guy could earn a living off, Additional fawning it is. Involving may stand alone provider logins that accessibility only collect base NPC skillset, [url= gold online[/url]
Anna z Legion...
9 lat temu
Dzisiaj rano na śniadanie piłam herbatę i niechcący na siebie nią wylałam.Herbata mnie poparzyła,ale nie zabiła
gość
9 lat temu
Co niektórzy obleli by go nie tylko kwasem,w co wątpię czy był to kwas,na kogo on się promuje/??????????????????????????????
gość
9 lat temu
ktoś mu zazdrościł sławy najwyraźniej.. debilizm- jak można oblać kogoś kwasem..?? ciekawe jak ten napastnik by się czuł gdyby to jego oblano ??
gość
9 lat temu
Jaki kwas,co ma poparzone,ponoć to fekalia były
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
Z bajek o Leninie ;)
gość
9 lat temu
i narobil w gacie ze strachu :/
FAN KUBY
9 lat temu
Stary i nudny a jego odcinki "Kuba Wojewódzki" nadal oglądają ludzie...Nie rozumiem Was po co hejtujecie go jak go nie znacie. Wole słuchać jego niż jakiegoś Szymona Majewskiego który się sprzedaje od stacji do stacji i nie ma pomysłu na życie. Tyle w temacie ;__: :) PS. Tyle lat utrzymuje się w TVN i jakoś mi się nie znudził a, że mówi o ludziach złe rzeczy to tylko jest prawda bo inni celebryci to ukrywają bo boją się o swój wizerunek w mediach. POZDRO KUBA! ZNAJDŹ S********A!
gość
9 lat temu
stary nudny facet
Kacper
9 lat temu
Witamy w państwie, gdzie pis jest kultywowany jakby był religią... Media emitują gówn*, które ludzie "łykają jak młode pelikany". Polska to kraj, gdzie ludziom poprzez tv, prasę lub radio można wmówić wszystko, a każde słowo na "nie" jest negowane lub atakowane... W tym kraju każdy myślący człowiek i publicznie wyrażający swoje opinie nie może czuć się bezpiecznie...
gość
9 lat temu
i tak sie dziwie że wpierdul do tej pory nie dostał
gość
9 lat temu
tylko i wyłącznie zrobił to po to żeby widniało imię nazwisko. wielce co to nie ja pfff. dla mnie to i****a nr 1!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie