Trwa ładowanie...
Przejdź na

Waśniewscy wreszcie się rozwodzą!

280
Podziel się:

Bartek nie poszedł wczoraj na grób Madzi.

Waśniewscy wreszcie się rozwodzą!

Bartłomiej Waśniewski odwlekał tę decyzję, jak długo się dało. Jego matka, Barbara Cieślik, już w grudniu zeszłego roku zapowiadała, że syn nie chce mieć nic wspólnego z kobietą, która zabiła ich dziecko i ośmieszyła go przed całą Polską tańcząc na rurze z nocnym klubie i ukrywając się z pomocą dwóch kochanków. Obaj zresztą usłyszeli już zarzuty.

Mimo to Waśniewskiemu ciągle było nie po drodze do adwokata, którego polecił mu i opłacił Krzysztof Rutkowski. Prawnik narzekał w tabloidach, że ojciec Madzi nadal nie skompletował koniecznych do rozwodu dokumentów. Ostatecznie Waśniewski zrozumiał chyba (albo ktoś mu podpowiedział), że pozostawanie w związku małżeńskim ze skazaną na 25 lat więzienia zabójczynią nie wpływa korzystnie na jego wizerunek i stwarza pole do domysłów na temat jego roli w całej sprawie.

W tej sytuacji złożył wreszcie pozew rozwodowy, domagając się orzeczenia o winie żony. To akurat nietrudno będzie udowodnić. Tabloidy na bieżąco dokumentowały jej każdy krok. Data pierwszej rozprawy została wyznaczona na najbliższy wtorek, co oznacza, że Waśniewski po cichu złożył pozew już kilka tygodni temu. Taka dyskrecja trochę dziwi, gdy chodzi o osobę, która z detalami opowiedziała całej Polsce, jak wyglądały zwłoki jego córki.

Zaskoczenia nia kryje także reprezentujący Katarzynę W. mecenas Arkadiusz Ludwiczek: Nic mi o tym nie wiadomo - komentuje w rozmowie z Faktem. Moja klientka nie rozmawiała ze mną na ten temat. Jeśli rozprawa odbędzie się we wtorek, to zapewne będzie konwojowana z aresztu do sądu.

Jak dodaje tabloid, w dniu Wszystkich Świętych tylko matka Bartka pamiętała o odwiedzeniu grobu Madzi. On sam przebywa w Wielkiej Brytanii, jego żona w areszcie, a jej rodzice mają własne problemy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(280)
gość
9 lat temu
Jedno warte drugiego...zenada
gość
9 lat temu
naprawdę? będziecie ich promować w zaduszki...? wstyd.
gość
9 lat temu
oboje siebie warci. skończcie już z nimi
gość
9 lat temu
Byliscie na grobach ? Ja mam tradycje zapalania zniczy na grobach, ktorych nikt nie odwiedza. Maly gest, a lzej na sercu.
gość
9 lat temu
ona jest okropna
Najnowsze komentarze (280)
gość
7 lat temu
ladnie jej bylo w tych czarnych wlosach jak byla jeszcze wolna
gość
9 lat temu
ej odp******ic się od faceta ...
gość
9 lat temu
jak widze ryj tej baby to scyzoryk sam się w kieszeni otwiera.
gość
9 lat temu
Rzeczywiście ma się z czego s**z cieszyć 1 Fota. Powinni ją wysłać do Ruskich na wczasy na Kamczatkę albo na biegun misie polarne by się nią zaopiekowały.
gość
9 lat temu
taki sam jak ona nawet nie przyszedł do córki jeden drugiego warci to ma być ojciec żal!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Kur.a mać!
gość
9 lat temu
ludzie, ja tego nie czytałam. Pisze po to, byście się opamiętali. To nie są celebryci - to przestępcy. Mają iść do więzienia za to co zrobili i nie zasługują na naszą/Waszą uwagę!!!!!!!! Opamiętajcie się i bojkotujcie jakiekolwiek artykuły na ten temat. Litości!!!!!!!
dana
9 lat temu
Wygląda jak na hallowin
Maciek
9 lat temu
Chyba obydwoje nie chcieli tego dziecka Przecież on nie jest bez winy Co Rutkowski ma jeszcze w tej sporawie do powiedzenia i polecenia mu adwokata Sam nakrecił numer posunał mysl Katarzynie ze dziecko jej wypadło
gość
9 lat temu
jemu się nie dziwie, bo po co ma ktoś wiedzieć, to by się jakoś przygotowała, lub na niego wpływała, a ze to wyszło-gazety, co do opowiadania na łamach prasy o zwłokach Magdy, to też gazeta, możliwe, ze mieli jego zgode, ale zeby on to pisał, to nie sądze, chłopak broni się jak może, a i tak mu dowalaja, jedyna wina jest jego taka, ze kochał slepo i dał sie zmanewrowac, ile facetów ma takie baby i nie wie o tym e sa mamieni?to zawsze wychodzi przy takich jak ta sprawach lub przy czymś szczególnym
knales
9 lat temu
Ładna dziewucha, tylko dlaczego odebrała życie własnemu dziecku. Zgroza.
gość
9 lat temu
jak chce kogoś bardzo obrazić to mówię że jest jak waśniewscy...
gość
9 lat temu
Nara! Jak ona wygląda na powyższych zdjęciach jak taka przysłowiowa "Czwarta zmiana" - pijaczka alkoholiczka do kwadratu! Jędza zakrapiana! W*n z nią! Bardzo dobrze,że dostała karę 25 - lat pozbawienia wolności - powinna być przywrócona kara śmierci lub dożywocie dla takich jak ona!
gość
9 lat temu
Nic dziwnego ,że nie był na cmentarzu - jest tak samo winny tylko dziwnym trafem policja oślepła i ogłuchła jeśli o niego chodzi...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie