"NIE MIAŁAM operacji plastycznych!"

1481
Podziel się

Ewa Minge pozywa chirurga plastycznego. "Wyraźnie powiedział, jakie mam zrobione operacje."

"NIE MIAŁAM operacji plastycznych!"

Ewa Minge od lat zapewnia, że nigdy nie poddawała się operacjom plastycznym. Jeśli rzeczywiście nigdy nie poszła pod nóż, to jej twarz musi być wynikiem wielu zabiegów kosmetycznych. Projektantka od lat powtarza, że "nie przejmuje się plotkami na temat swojego wyglądu". Nie spodobało się jej jednak, że jej przerażający wygląd skomentował chirurg plastyczny.

W jednym z wywiadów Andrzej Sankowski wymienił operacje, jakim poddała się Ewa. Ta postanowiła go pozwać.

Wyraźnie powiedział jakie mam zrobione operacje plastyczne, nazwał je po imieniu. Ja od lat powtarzam, że tych operacji sugerowanych twarzy, zmian wizerunku i wyglądu nie mam – zapewniała w Pytaniu na śniadanie. Jestem przedsiębiorcą, zatrudniam mnóstwo ludzi i do póki portale różne plotkarskie o tym pisały, ja przymykałam na to oczy. Bardzo dotyczyło to moich bliskich. Moi synowie, rodzice, babcia przeszli przez piekło. Mam nadzieję, że ludzie te serwisy plotkarskie traktują z przymrużeniem oka. Natomiast w momencie kiedy autorytet pojawia się w telewizji i mówi jest tak, tak i tak, nie może, nie przypuszczam, daje przyzwolenie i utwierdza.

Mam prawo do takiego kontrowersyjnego wizerunku i on nie koniecznie musi być pozszywany. Nawet jeżeli, to moim prawem jest zachować to dla mnie. Postanowiła to ukrócić w prosty sposób. Dwie sprawy w sądzie cywilnym i karnym. Jeżeli autorytet twierdzi, że mam operację, a ja że nie mam, to wychodzę na kłamcę, a to przeszkadza mi w biznesie oraz powoduje utratę środków materialnych w różny sposób.

Wierzycie jej, że się "nie pozszywała"?

KOMENTARZE
(1481)
gość
6 lat temu
może się nie pozszywała, ale tony botoxu w siebie wlała i pewnie jeszcze inne zabiegi też tam były. rezultat jeden: wygląda strasznie, więc może niech zrobi te operacje
gość
6 lat temu
Ale jakieś wypełniacze były ....
gość
6 lat temu
jasne, a ten nowy nos, napuchnięte usta i naciągnięta twarz to skąd?
gość
6 lat temu
Idiotow pani robi z ludzi pani minge
hana
6 lat temu
no coś okropnego-jak ona wygląda
Najnowsze komentarze (1481)
gość
3 lata temu
Nie zgadzam się,aby jej wypowiedz była niestosowna. Po prostu nie ma zamiaru zaklinać rzeczywistości i kłamać jak to jest wspaniałe tylko dlatego ze stała się tragedia.
oki
4 lata temu
i ta okropna szyja.......
gość
4 lata temu
została jej jeszcze szyja do poprawienia bo strasznie odstaje od reszty
gość
4 lata temu
K***A JAKI MONSTER WWWAWAWAWAWAWAAAAA
Gość
4 lata temu
Aaaaa ratunku! Zabierzcie to!
Gość
4 lata temu
Co to kuzwa jest? Masakra :( Wstretna
gość
4 lata temu
jaka ona brzydka
Gość
4 lata temu
A gdzie tam.. to tylko nadmuchana spuchnieta geba.. oszpecila sie i jeszcze klamie..
olala
4 lata temu
Tragicznie wygląda podobna do świnki a ten lekarz co jej robi to się nie przyzna bo spieprzył jej twarz. Panie doktorze poparcie dla kolegi po fachu powinno byc wtedy by wyszło na jaw kto tu oszukuje ja nie jestem lekarzem ale rozpoznam kto ma botox a kto zrobił lifting.
Gość
4 lata temu
Byla ladna babka s zrobila sie na mutanta
gość
5 lata temu
Kiedyś była piękną kobietą, a potem pożądliły ją pszczoły. Ot i cała prawda, zero sensacji.
Gość
5 lata temu
Decydując się na tak kontroweryjny wizerunek trzeba liczyć się że będzie on komentowany. ..przeraża mnie tylko brak dystansu pani Minge do tych komentarzy. I do swojego wyglądu. ... Każdy ma prawo zrobić ze swoją twarzą i ciałem co mu się podoba....proszę tylko nie wymagać by podpisać pod tym wypracowanym wizerunkiem naturalny proces starzenia.... ;)
Gość
5 lata temu
Możliwe, że jest to skutek kuracji hormonalnej. Najczęściej puchnie twarz.
Gość
5 lata temu
I leb się zwiekszyl jakos lol szczena też zupelnie inna.
...
Następna strona