Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Noszę gorsety i bieliznę wyszczuplającą!"

227
Podziel się

Gardias tłumaczy, jak wraca do formy po ciąży. "Mam na sobie gorset poporodowy."

"Noszę gorsety i bieliznę wyszczuplającą!"
bCxeBFYR

Dorota Gardias nie ukrywa, że ma problemy z powrotem do formy po porodzie. W przeciwieństwie do innych gwiazd, zmaga się z ze zbędnymi kilogramami i "oponką". Zobacz: Gardias: "Po ciąży mam ODSTAJĄCY BRZUCH!"

W najnowszym wywiadzie pogodynka twierdzi, że zakłada specjalną bieliznę, żeby ukryć mankamenty urody.

Pod gorsetami i sukienkami jest bielizna wyszczuplająca, specjalne pasy - mówi w Twoim Imperium. Tak sobie radzimy, a przy tym trochę make-upu, fryzura i jest OK. Ja też mam na sobie gorset poporodowy i specjalną bieliznę, które mi modeluje sylwetkę.

bCxeBFYT
bCxeBFZu
KOMENTARZE
(227)
gość
6 lat temu
większość celebrytek się tak wyszczupla, z tym że Gardias akurat naprawdę nie ma co wyszczuplać więc nie się już tak nie kryguje!
gość
6 lat temu
ojejku jejku, a jakich podpasek używasz Dorotko?
gość
6 lat temu
to dopiero info ! dziekujemy
bCxeBFZv
gość
6 lat temu
żeby wszystkie miały taką nadwagę po porodzie....nie ma o czym mówić
gość
6 lat temu
Zwierzenia kolejnejmatki polki
Najnowsze komentarze (227)
goska
5 lata temu
bielizna korygująca, czy gorsety nie tylko dla kobiet po porodzie, np. wysokie figi modelujące, które profilują talię i spłaszczają brzuszek doskonale sprawdzają się do spódnicy ołówkowej. Szeroką ofertę bielizny modelującej znalazłam w sklepie internetowym z ekskluzywną bielizną Polecam
gość
6 lat temu
TVN nie ma szczęścia do swoich gwiazd. AGUSTINO ma problemy z terminowym płaceniem PODATKÓW. Maserak chce pouczać i zwalniać stróży PRAWA. Jacyków był początkującym ALFONSEM, choć kończy jeszcze gorzej. Krupa nie wyjaśniła dotąd swoich początków kariery w DUBAJU, a Weronika M. na trójmiejskiej RURZE. Kogo oni tam zatrudniają? Castingi robią na podstawie REJESTRU SKAZANYCH? Chcesz poczytać ALFABET TVN? Znajdź na fejsie ANTKiA MUZYKiANTA.
gość
6 lat temu
ANTKiA MUZYKiANTA.
gość
6 lat temu
TVN nie ma szczęścia do swoich gwiazd. AGUSTINO ma problemy z terminowym płaceniem PODATKÓW. Maserak chce pouczać i zwalniać stróży PRAWA. Jacyków był początkującym ALFONSEM, choć kończy jeszcze gorzej. Krupa nie wyjaśniła dotąd swoich początków kariery w DUBAJU, a Weronika M. na trójmiejskiej RURZE. Kogo oni tam zatrudniają? Castingi robią na podstawie REJESTRU SKAZANYCH? Chcesz poczytać ALFABET TVN? Znajdź na fejsie AiNTKA MUZYiKANTA.
gość
6 lat temu
TVN nie ma szczęścia do swoich gwiazd. AGUSTINO ma problemy z terminowym płaceniem PODATKÓW. Maserak chce pouczać i zwalniać stróży PRAWA. Jacyków był początkującym ALFONSEM, choć kończy jeszcze gorzej. Krupa nie wyjaśniła dotąd swoich początków kariery w DUBAJU, a Weronika M. na trójmiejskiej RURZE. Kogo wy tam zatrudniacie? Castingi robicie według REJESTRU SKAZANYCH? A może to praca w najlepszej programowo telewizji tak ich DEPRAWUJE? Chcesz poczytać ALFABET TVN? Znajdź na fejsie ANiTKA MUZYiKANTA.
gość
6 lat temu
Najlepszy sposób na zrobienie sobie REKLAMY? Lans z wykorzystaniem KOŚCIOŁA. Tak najskuteczniej można BŁYSNĄĆ. Przerabiała to Doda, przerabia ZIEŃ. Wiadomo, że po SKANDALU zwykle robi się tak głośno, że jego echa słychać jeszcze przez wiele tygodni. Nie ważne czyjeś uczucia religijne, ważne, żeby zapewnić sobie ROZGŁOS. Zieniu – następny pokaz w MECZECIE, albo jeszcze lepiej – w SYNAGODZE. Udowodnij, że masz jaja. Chcesz poczytać o naszej śmietance towarzyskiej? Znajdź na fejsie ANiTKA MUZYiKANTA
gość
6 lat temu
Znajdź na fejsie 4NTK4 MUZYK4NT4
gość
6 lat temu
Znajdź na fejsie ANiTKA MUZYiKANTA
bCxeBFZn
gość
6 lat temu
a tak naprawdę czemu rozstała się z byłym mężem pilotem wojskowym?
gość
6 lat temu
Obrzydliwa w*******a
gość
6 lat temu
jaki jad się sączy z waszych wypowiedzi...normalna kobieta...nosi gorset i już. każda ma brzuch po ciąży, inne udają, że nie mają
gość
6 lat temu
dobra weźcie skończcie z ta pogodynką
gość
6 lat temu
haha przykre te komentarze :/ Ona jest normalna po prostu, nie p******i że po ciąży wszystko fajnie i łatwo przychodzi, zwłaszcza odzyskanie sylwetki.. A to że ładnie wygląda na tych zdjęciach? Tak jak napisane: odpowiednia bielizna, fryzjer i make up :) A Wy wszystkie "zadbane" mamusie, nie użalać się nad sobą tylko zrobić make up i ubrać się ładnie a nie w dresy i też będziecie jak Wy to mówicie "celebrytkami" hahaha :D
paxxx
6 lat temu
ludzie czemu ją krytykujecie ? dobrze zrobiła że się przyznała że został jej brzuch po ciąży a nie udaje jak inne ! i właśnie, że może się źle czuć bo schudnięcie to jedno a skóra na brzuchu to całkiem coś innego !
...
Następna strona
bCxeBFZP