PEDOFIL z Lostprophets skazany na 29 LAT! Chciał ZGWAŁCIĆ 11-miesięczne DZIECKO!

725 reakcji
0
0
725
Podziel się

Ian Watkins wyroku słuchał z beznamiętnym wyrazem twarzy. "Nie okazał żadnej skruchy, współczucia czy świadomości tego, czego się dopuścił".

PEDOFIL z Lostprophets skazany na 29 LAT! Chciał ZGWAŁCIĆ 11-miesięczne DZIECKO!

Rok temu Wyspami Brytyjskimi wstrząsnął kolejny skandal pedofilski z udziałem gwiazdy show biznesu. Wokalista i lider zespołu Lostprophets, niezwykle popularnego w Wielkiej Brytanii i Europie zespołu rockowego, został oskarżony o molestowanie nieletnich. Wśród wielu przerażających oskarżeń znalazło się jedno, które do dziś mrozi krew w żyłach: 36-letni Ian Watkins, który wykorzystywał do wabienia ofiar swój "celebrycki" status, planował... zgwałcić 11-miesięczne niemowlę!

Wydany dzisiaj przez sąd w walijskim Cardiff wyrok i jego uzasadnienie dowodzą jeszcze większego - o ile to możliwe - zwyrodnienia Watkinsa. Skazano go na 29 lat pozbawienia wolności, sędzia Justice Royce nie miał żadnych wątpliwości co do winy muzyka.

Oskarżony nie postrzega dzieci jako ludzi, ale jedynie jako obiekty seksualnego pożądania - uzasadniał. Widziałem już wiele strasznych i przerażających przypadków dotyczących pedofilii, ale ta sprawa nie ma precedensu. Jest pan seksualnym drapieżnikiem, jest pan niebezpieczny. Społeczeństwo, a w szczególności młode kobiety, potrzebują ochrony przed panem.

Podobnego zdania byli również śledczy prowadzący sprawę.

Watkins nie okazał żadnej skruchy, współczucia czy świadomości tego, czego się dopuścił - mówił detektyw Peter Doyle. To w mojej opinii czyni go najbardziej niebezpiecznym przestępcą seksualnym ostatnich lat. Molestowanie seksualne dzieci nie może być już gorsze. Mówimy tutaj nie o kilkulatkach, ale o dzieciach poniżej pierwszego roku życia! Nie wiem, do czego jeszcze jest zdolny.

Watkins wysłuchiwał wyroku z beznamiętnym wyrazem twarzy, patrząc tępo przed siebie. Wcześniej przyznał się, że planował gwałt na 11-miesięcznym chłopcu, którego dostarczyć miała mu jedna z dwóch zasiadających obok niego na ławie oskarżonych matka. Dwie kobiety skazane zostały odpowiednio na 17 i 14 lat pozbawienia wolności.

725
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(725)
gość
6 lat temu
Jaja obciąć to za mało, co za g**j
gość
6 lat temu
MASAKRA !!! ale w więziemu dostanie za swoje wiadomo co tam robią z pedofilami
Ja, a kto
6 lat temu
Co za z**********c!!!! Nie piszcie już o nim więcej
gość
6 lat temu
Wykastrowac go!!!!
gość
6 lat temu
obrzydlistwo
Najnowsze komentarze (725)
Gość
5 lata temu
A te kobiety???? To dopiero szmaty!!!!! Ont cierpieli baaaardzo
Gość
5 lata temu
Ja p*****le to nie człowiek !!!!!!!
Gość
5 lata temu
Co za ku Rwa p*****l. Dałabym go do g****icieli zeby go pier papier do zdechniecia sorry mocne słowa ale nie ma litości dla takich !!!!!!!!
Gość
5 lata temu
Ide zwymiotowac!!
gość
5 lata temu
Żygać się chce
gość
5 lata temu
Kara śmierci.
jordans for s...
5 lata temu
plz help me in order to get LG ELECTRONICS R400 XNote Driver computer software. jordans for sale
gość
5 lata temu
s****a p********a!!!!!
gość
5 lata temu
Do piachu z tym pedałem...
Gość
5 lata temu
Zeby jego i te "matki" z******i w więzieniu na smierć!!!!!!!!
gość
5 lata temu
Chciałby
Gość
5 lata temu
Kuwa! Szok! Ten zwyrodniały g**j 29 lat - no to spoko! Ale te 2 mamusie to na dożywocie!!! Pi...dy jedne jak to możliwe aby matka chciała gwałtu dla swojego dziecka ( kuwa niemowlaka!!!!) szok i rzygać mi się chce .., mam nadzieję że współwięziniarki zajmą się tymi ścierwami jak należy.
Gość
5 lata temu
Rzygac mi sie chce...
podkłady audi...
6 lat temu
Does anybody know a good midi to guitar sheet music converter? podkłady audio
...
Następna strona