Ania z "Ekipy z Warszawy": "LODZIK TAKIMI USTAMI nie jest słaby!"

"Liczy się technika" - zapewnia "gwiazda MTV". Właśnie powiększyła sobie usta. "Boli wprowadzanie kwasu."

Obraz

Ostatnio program Ekipa z Warszawy opuściła Duża Ania, która jednak nie zamierza rezygnować z pięciu minut wątpliwej sławy. Aktywnie udziela się na Facebooku, dyskutując z "fanami". Dwa dni temu celebrytka pochwaliła się, że powiększyła sobie usta. Oczywiście opublikowała fotografię z wydętymi wargami, którą podpisała:

Kocham moje nowe usta! Ach, buziaczek! Nie lubiłam swoich niteczek i delikatnie je zrobiłam. Igły nie czuć, boli wprowadzanie kwasu i to jak rozpiętrza usta, moment rozejścia, ale polecam.

Nie wszystkim "fanom" spodobały się nowe usta Ani. Jeden z nich napisał na jej profilu:

Słaby lodzik jest takimi małymi ustami HEHE!

Gówno prawda ;d liczy się technika ;d wierz mi na słowo - odpowiedziała mu Anna.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą