Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Jacksona na plaży! (ZDJĘCIA)

536
Podziel się

Prince Michael spędza święta na Hawajach. Podobny do ojca?

Syn Jacksona na plaży! (ZDJĘCIA)
bCYmQQwR

Życie dzieci Michaela Jacksona zmieniło się diametralnie po jego śmierci. Matka gwiazdora, Katherine, którą ustanowił ich prawną opiekunką, zapisała dzieci do szkół i starała się, żeby miały normalne dzieciństwo - o ile w ogóle było to jeszcze możliwe. Do niedawna w centrum zainteresowania tabloidów była przede wszystkim Paris, jednak po jej czerwcowej próbie samobójczej w zasadzie zniknęła z mediów. Zobacz: Wydali 37 TYSIĘCY na leczenie Paris z depresji!

Najstarszy syn Jacksona i Debbie Rowe, Prince Michael, skończy w lutym 17 lat. Chłopak stroni raczej od rozgłosu i nie przypomina swojej młodszej siostry, swego czasu chwalącej się w internecie prywatnymi zdjęciami i informacjami. Prince Boże Narodzenie spędza na Hawajach, w towarzystwie młodszego brata, Blanketa i licznego kuzynostwa.

Jest podobny do ojca?

bCYmQQwT
bCYmQQwZ
bCYmQQxa
bCYmQQxu
KOMENTARZE
(536)
gość
7 lat temu
dajcie mu spokój
Foka z Bierut...
7 lat temu
w ogole nie podobny
gość
7 lat temu
Różnie to bywa z tym podobieństwem, ważne by był mądrym i dobrym człowiekiem jednak... oby Nowy Rok 2014 był lepszy od 2013!
bCYmQQxv
gość
7 lat temu
ten obok nawet przystojny ;P
gość
7 lat temu
jeszcze rzezba i bedzie git ;d
Najnowsze komentarze (536)
http://michae...
5 lata temu
michael kors sale
gość
7 lat temu
Prince jest biały ponieważ Jego Matka jest biała , On jest bardzo podobny do Matki . Michael chorował na bielactwo nabyte , to objawia się tym że wyskakują białe plamy na ciele , na początku na dłoniach i pod pachami a później to się rozprzestrzenia . Chorobę można nabyć w skutek mieszania się ras przodków a w Rodzinie Jackson są też biali jak i czarni . Przodkami Katherine byli też Indianie . Więc przestańcie wypisywać bzdety jak pudel.pl , bo Ci z tego portalu tylko podsycają do agresywności . Ten obok to Omer Bhatti , Michael uczył Go tańczyć i śpiewać przez co Omer wraz z Rodziną mieszkali w Neverland . Matka Omera pracowała jako pomoc domowa , za to Ojciec był kierowcą Michaela .
gość
7 lat temu
nic a nic
rollo
7 lat temu
Tłuścioch z wielkim dupskiem, wygląda jak po 30-tce. No i absolutnie nie jest to dziecko Jacksona-kogo on chciał nabrać na ten kiepski numer?
miłość
7 lat temu
Kocham ciałko Princa, wygląda apetycznie!
gość
7 lat temu
ŁUPASIONY
gość
7 lat temu
Skoro do dzieci tego popaprańca to dlaczego nie są czarne.
gość
7 lat temu
To juz prawie dorosli ludzie wiem ze w stanach to 21 lat, kurcze ale ten czas leci.
bCYmQQxn
gość
7 lat temu
Czy on nie powinień być czarny?
gość
7 lat temu
dajcie im spokój
gość
7 lat temu
jaki rozbudowany ło klata jak nie wiem haha :D
gość
7 lat temu
a w ogóle to o czym my mówimy skoro Debbie Rowe (matka Princea i Paris) wyraźnie mówiła, ze dzieci są BIOLOGICZNYMI DZIECMI mICHAELA! Odczepcie się wreszcie od tych dzieciaków, lepiej sprawdzcie czy was przypaskiem nie spłodził listonosz..
gość
7 lat temu
a tak w ogóle to popatrzcie sobie ignoranci na inne dzieci z mieszanych związków, choćby RASHIDĘ JONES, córkę Quincy Jonesa i wielu, wielu innych! dopiero potem się wypowiadajcie czy MJ moze być ojcem Price'a i Paris czy nie.
gość
7 lat temu
twarz nieskalana myśleniem... ciekawe kti jest ojcem tego irlandczyka?
...
Następna strona
bCYmQQxP