Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rinke: "Chce wziąć udział w Eurowizji!" Edyta: "TO NIEPRAWDA!"

129
Podziel się

Rinkey Rooyens "zdradza plany" Edyty. Ona sama je dementuje... Rozmyśliła się?

Rinke: "Chce wziąć udział w Eurowizji!" Edyta: "TO NIEPRAWDA!"
bCHMwHed

Kariera Edyty Górniak to niestety idealny przykład zmarnowanej szansy. W tym roku mija 20 lat od kiedy najbardziej kapryśna polska wokalistka pojechała na konkurs Eurowizji reprezentować Polskę. W Dublinie udało jej się zająć drugie miejsce. Piosenka To nie ja zapisała się w historii muzyki rozrywkowej.

Wiele wskazuje na to, że Edyta nadal żyje tamtymi czasami. Marzy jej się podobno, by ponownie reprezentować Polskę w konkursie. Były mąż Kayah i dobry znajomy Edyty postanowił zdradzić, że Edyta intensywnie przygotowuje się już do występu. Tak intensywnie, że odmówiła udziału w jego programie.

Edyta powiedziała mi, że chce wziąć udział w konkursie Eurowizji i na tym się skupić – zdradza Rinke Rooyens, producent The Voice, w rozmowie z Fleszem.

bCHMwHef

To, w jaki sposób będzie wybierany kandydat do konkursu Eurowizji, zostanie ustalone do końca stycznia. A dopiero w lutym wybierzemy reprezentanta Polski - mówi osoba z TVP. Mamy wielu chętnych, Edyta Górniak nie jest jedyna.

Co ciekawe, wygląda na to, że Edyta szybko się rozmyśliła. Postanowiła błyskawicznie zdementować dzisiejszą wypowiedź Rinkego. Na swoim profilu ogłasza, że na pewno nie wystartuje w konkursie:

Moi Drodzy, Dyskusje w temacie Festivalu Eurowizji stały się coraz głośniejsze, muszę więc zabrać głos. Aby nie było niejasności w rozumieniu moich intencji i kolejnych w temacie Festivalu doniesień, jak choćby z dziś, wyjaśniam - 20 lat temu, mimo historycznego momentu dla Naszego Kraju, nikt nie oczekiwał ode mnie niczego poza potwierdzeniem doświadczenia współpracy z dużymi Orkiestrami i poprawnością wykonania. Reakcja Europy zaskoczyła wszystkich. Ze mną na czele. Dziś te oczekiwania byłyby ponad presję, którą chciałabym przyjąć. Napisałam na Naszym FB kilka dni temu włączając się do dyskusji z Wami, że zgadzam się z Waszymi przemyśleniami w pewnym zakresie. Owszem, byłby to niezwykły sposób uczczenia tego pięknego Jubileuszu. Tak, jest to kuszące, jednak ... Musiałabym pokonać samą siebie. Nie sądzę, aby mi się to udało. Inaczej mówiąc - NIE przygotowuję się do Festivalu Eurowizji. EDI

bCHMwHel
bCHMwHeG
KOMENTARZE
(129)
gość
6 lat temu
Z czym ona ma jechac? Z coverem Metalliki chyba -_- Nic nowego od 15tu lat.
Nala
6 lat temu
Może lepiej niech nie jedzie. Ostatnio ma ciężki okres w życiu więc nic by dobrego z tego nie wyszło. Szanuję panią Edytę ale powtórki z "hymnu Polski" nie chcemy :)
aqq
6 lat temu
Za Edzią nikt nie trafi!!! 100 odmian na minutę! Krupa to wie najlepiej he he he
bCHMwHeH
gość
6 lat temu
to chyba dobrze, to raczej konkurs dla debiutantow a nie div, zeby zajely 15 miejsce
gość
6 lat temu
Obiektywnie mówiąc, gdyby Edzia pojechała mielibysmy jakies szanse. Jakby nie patrzec, głos to ona ma za*ebisty
Najnowsze komentarze (129)
gość
6 lat temu
Moze z ch**em w d***e cos zdziala
gość
6 lat temu
Edycie mowimy - S********j na szczaw skapa placzko
gość
6 lat temu
Liczy sie wygrany konkurs a nie drugie miejsce.Kto z uropejskich piosenkarzy kojarzy ja jeszcze,Tylko my wznosimy peany na jej czesc.Nic nowego od 20 lat.Ludzie otrzasnijcie sie.
gość
6 lat temu
ona chętnie wystąpi ale pod warunkiem że wygra , ale szanse ma mimi .
gość
6 lat temu
ona chętnie wystąpiale pod warunkiem że wygra , ale szanse ma mimi .
sara
6 lat temu
ludzie Edzia już przypomina kukłę z wystawy ,,, oj przesadza tym botoksem
gość
6 lat temu
Kiedyś zdobyła drugie miejsce na eurowizji..jako jedyna polka.. wiec nie piszcie głupot, ze sie nie nadaje ;/ !
gość
6 lat temu
musi jechać ktoś doświadczony z dorobkiem artystycznym. tyle razy wysyłaliśmy już młodych z nadzieja na karierę
bCHMwHez
gość
6 lat temu
ludzie ona musiałaby pojechać z nowa piosenką. nie może drugi raz zaśpiewać ,, to nie ja...'' zresztą głos już nie ten i pomysłu na piosenkę brak. porażka na eurowizji byłaby jej wielką klęską
gość
6 lat temu
rinke rooyens chciał zaistnieć opowiadając te bzdury
R
6 lat temu
Fajni
Z
6 lat temu
Romans
gość
6 lat temu
Ona jest strasznie zmanierowana i nie wroze jej sukcesu na Eurowizji to juz nie dla niej.
gość
6 lat temu
A co miałaby zaśpiewać, bo od ,,historycznego" występu to nie ja byłam Ewą nie ma żadnej piosenki tylko nadal to śpiewa lub covery. Eurowizja to raczej dla debiutantów, mogłaby nie zając miejsca w pierwszej trójce i skonczyłaby sie artystycznie. Piasek ledwo sie podniósł po klęsce
...
Następna strona
bCHMwHfb