Rinke: "Chce wziąć udział w Eurowizji!" Edyta: "TO NIEPRAWDA!" - Pudelek

Rinke: "Chce wziąć udział w Eurowizji!" Edyta: "TO NIEPRAWDA!"

0
0
0
Podziel się

Rinkey Rooyens "zdradza plany" Edyty. Ona sama je dementuje... Rozmyśliła się?

Kariera Edyty Górniak to niestety idealny przykład zmarnowanej szansy. W tym roku mija 20 lat od kiedy najbardziej kapryśna polska wokalistka pojechała na konkurs Eurowizji reprezentować Polskę. W Dublinie udało jej się zająć drugie miejsce. Piosenka To nie ja zapisała się w historii muzyki rozrywkowej.

Wiele wskazuje na to, że Edyta nadal żyje tamtymi czasami. Marzy jej się podobno, by ponownie reprezentować Polskę w konkursie. Były mąż Kayah i dobry znajomy Edyty postanowił zdradzić, że Edyta intensywnie przygotowuje się już do występu. Tak intensywnie, że odmówiła udziału w jego programie.

Edyta powiedziała mi, że chce wziąć udział w konkursie Eurowizji i na tym się skupić – zdradza Rinke Rooyens, producent The Voice, w rozmowie z Fleszem.

To, w jaki sposób będzie wybierany kandydat do konkursu Eurowizji, zostanie ustalone do końca stycznia. A dopiero w lutym wybierzemy reprezentanta Polski - mówi osoba z TVP. Mamy wielu chętnych, Edyta Górniak nie jest jedyna.

Co ciekawe, wygląda na to, że Edyta szybko się rozmyśliła. Postanowiła błyskawicznie zdementować dzisiejszą wypowiedź Rinkego. Na swoim profilu ogłasza, że na pewno nie wystartuje w konkursie:

Moi Drodzy,

Dyskusje w temacie Festivalu Eurowizji stały się coraz głośniejsze, muszę więc zabrać głos.

Aby nie było niejasności w rozumieniu moich intencji i kolejnych w temacie Festivalu doniesień, jak choćby z dziś, wyjaśniam -

20 lat temu, mimo historycznego momentu dla Naszego Kraju, nikt nie oczekiwał ode mnie niczego poza potwierdzeniem doświadczenia współpracy z dużymi Orkiestrami i poprawnością wykonania.
Reakcja Europy zaskoczyła wszystkich. Ze mną na czele.

Dziś te oczekiwania byłyby ponad presję, którą chciałabym przyjąć.

Napisałam na Naszym FB kilka dni temu włączając się do dyskusji z Wami, że zgadzam się z Waszymi przemyśleniami w pewnym zakresie. Owszem, byłby to niezwykły sposób uczczenia tego pięknego Jubileuszu. Tak, jest to kuszące, jednak ...

Musiałabym pokonać samą siebie. Nie sądzę, aby mi się to udało. Inaczej mówiąc -

NIE przygotowuję się do Festivalu Eurowizji.

EDI

0
0
0
0
0
0
0
Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(0)