Przybylska znów "WALCZY Z PAPARAZZI"! (ZDJĘCIA)

Pozuje do zdjęć w gumowych maskach... O co chodzi?

Obraz

Anna Przybylska wypowiedziała w zeszłym roku wojnę paparazzi. Nagrywała fotografów czatujących pod jej domem i pod szkołą jej dzieci. Nagrane materiały publikowała w sieci. Złożyła też doniesienie w prokuraturze. Sprawa została jednak umorzona.

Gwiazda znalazła nowy sposób na prowokowanie paparazzi. Regularnie fotografuje się przed swoim domem w... halloweenowych maskach na twarzy. Na Instagramie Przybylskiej pojawiły się także zdjęcia w "masce Navrátilovej".

Ktokolwiek widział??? Ktokolwiek Wie???? ..... Wyszli z domu... Zaginęli!!!! - napisała pod serią zdjęć w gumowych maskach.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą