Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kochankowie Waśniewskiej SKAZANI!

99
Podziel się:

"Byli wybredni, szukając bardziej luksusowego jedzenia czy prezerwatyw. Idylla trwała ponad miesiąc."

Kochankowie Waśniewskiej SKAZANI!
bESXZdud

Jak już pisaliśmy, od grudnia zeszłego roku w białostockim sądzie toczy się rozprawa przeciwko kochankom Katarzyny W. oskarżonym o udzielanie pomocy osobie ściganej listem gończym. Jeden z nich okazał się być pedofilem. Zobacz: Waśniewska wypiera się kochanka-pedofila!

Mimo że matka zabitej Madzi wyparła się związków ze skazanym za pedofilię Krzysztofem P. pseudonim Dandi, oraz Marcinem K., który przez miesiąc udawał przed mieszkańcami Turośni jej męża, sąd wydał wyrok skazujący.

Biorąc pod uwagę, że maksymalnym wymiarem kary mogło być 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata, sędzia musiała być przekonana o ich winie. Wydała wyrok 8 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata, czyli niemal maksymalny.

bESXZduf

Jak informuje Fakt, Marcin K. nie pojawił się na odczytaniu wyroku. Był obecny tylko Krzysztof P., który do ostatniej chwili szedł w zaparte, że z Katarzyną łączyła go "luźna znajomość". Tymczasem mieszkańcy Turośni, gdzie ukrywała się Waśniewska, zeznali, że często odwiedzał ją z jej kryjówce, podając się za jej ojca, co wydało się o tyle podejrzane, że w zaciszu wynajętego domu uprawiali głośny seks...

Seksualne stosunki łączyły ją prawdopodobnie także z podającym się za jej męża Marcinem K., którego, jak zapewniła białostocki sąd, znała głównie z widzenia.

Sprzedawczyni z miejscowego sklepu wspomina, że byli wybredni, szukając bardziej luksusowego jedzenia czy prezerwatyw - przypomina Fakt. Idylla trwała ponad miesiąc. Wreszcie jeden z mieszkańców wioski rozpoznał Waśniewską.

bESXZdul
bESXZduG
KOMENTARZE
(99)
Gość
8 lat temu
Ja wchodze na pudla tylko po to by poczytac komentarze ;) Sa ciekawsze niz wasze artykuly ;)
gość
8 lat temu
Nie wiem jak można uprawiać z nią sex... to obleśne...
Gość
8 lat temu
S****a
bESXZduH
gość
8 lat temu
Zabiła dziecko, po dwóch latach wciąż piszą o niej portale plotkarskie. To nie jest normalne, moralność staje na głowie...
wstaję
8 lat temu
Nasłać Dodę na nią!!!
Najnowsze komentarze (99)
mp3
8 lat temu
i found many free midi files, but all include the vocal :(. mp3
gość
8 lat temu
jak widze jej morde w internecie,to mam ochote jej napluc
gość
8 lat temu
Sady wydaja "kapturowe" wyroki _takie jak KKK- przecież Waśniewska nie była wówczas skazana i pomagać jej mógł każdy kto miał na to chęć i g***o sędziom prokuratorkom do tego.To jest tak obrzydliwe gdy na takich sprawach sie lansują ,wydaja wyroki pod publikę. Przypomina mi się brat Michnika ktory dla kariery oskarżał i skazywal na smierć ludzi przeciwnych komunizowaniu Polski, cywilów polskich żołnieży AK.To ten sam gatunek ludzi.
f/Antek
8 lat temu
„Królowo”, jeśli tu zaglądasz, to może to do ciebie w końcu DOTRZE - stałaś się KARYKATURĄ samej siebie. Kiedyś śpiewałaś, dziś żyjesz już tylko ze SKANDALI. Jeszcze niedawno pokazywanie się z PENISEM w ustach niektórych bawiło (całą resztę ŻENOWAŁO), ale powoli tracisz pomysł na siebie. Przestałaś być twórcza, stałaś się ODTWÓRCZA. Nie potrafisz nawet samodzielnie wykreować OPRAWY koncertu, tylko KOPIUJESZ stroje, a nawet gadżety. Stałaś się mistrzynią PLAGIATU. Kończysz się, czego symbolem niesławny UPADEK ze sceny. Kiedyś pewnie miałby cię kto złapać, ale od jakiegoś czasu na widowni zrobiło się PUSTO. Nawet w TVN masz już SZLABAN, a przecież to MEKKA dla największych zer. Sama widzisz, że osiągnęłaś kompletne DNO. Chcesz się dowiedzieć więcej o naszych „gwiazdach”? Znajdź na FACEBOOKU mój profil i dołącz do 10 tys. czytelników.
f/Antek
8 lat temu
Chcesz się dowiedzieć więcej o naszych „gwiazdach”? Znajdź na FACEBOOKU mój profil i dołącz do 5 tys. czytelników.
gość
8 lat temu
A skąd mieli pieniądze na "luksusy"? A skąd W. ma pieniądze na drogiego adwokata i odwołania?! Ktoś ją sponsoruje?
Anka
8 lat temu
Życzę dużo,dużo,zdrowia
Gość
8 lat temu
w więzieniu powinni ja skatowac zeby wiedziała co to bol
bESXZduz
Gość
8 lat temu
Wielkie g***o z niej!
gość
8 lat temu
ona jest piękna
gość
8 lat temu
I co to jest za sprawiedliwosc !? Powinna siedziec dozywocie w wiezieniu !!!
Lukrecja
8 lat temu
to stary kotlet teraz Tryniu na topie..........
gość
8 lat temu
ohyda
rower
8 lat temu
wyjdzie s**a jak trynkiewicz i bedzie patszec nam w oczy a madzia nie zyje
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESXZdvs
bESXZdvt
bESXZdvu
bESXZdvv
bESXZdvw
bESXZdvb