Trwa ładowanie...
Przejdź na

Waśniewska wypiera się kochanka-pedofila!

112
Podziel się:

Twierdzi, że łączyła ich tylko... "luźna znajomość".

Waśniewska wypiera się kochanka-pedofila!

W toczącej się od grudnia zeszłego roku sprawie przeciwko kochankom Katarzyny Waśniewskiej, oskarżonych o pomoc w ucieczce osobie ściganej listem gończym, miało wczoraj dość do przełomu. Wszyscy liczyli na to, że decydujące w sprawie okażą się zeznania dzieciobójczyni, odpowiadającej na pytania sądu z Aresztu Śledczego w Katowicach.

Na ekranie w sali rozpraw w Białymstoku pojawiła się starannie wystylizowana, z włosami upiętymi w kucyk i dyskretnym makijażem. Widać było, że długo przygotowywała się do wideokonferencji. Nie zdradziła jednak niczego istotnego. Jak zapewniała, z pedofilem Krzysztofem P. pseudonim "Dandi" łączyła ja jedynie "luźna znajomość", zaś drugiego oskarżonego, z którym spędziła miesiąc w Turośni, udając jego żonę, w ogóle nie znała.

O Marcinie nic nie wiem i on też mnie o nic nie pytał - zeznała Waśniewska. Z Krzysztofem często rozmawialiśmy, ale na stopie koleżeńskiej.

Jak się okazało, Katarzynie wyleciało z pamięci, kto wynajął kryjówkę na Podlasiu i czyj był to pomysł. Tłumaczyła sądowi, że był to najgorętszy okres w jej życiu i z nerwów wszystko zapomniała.

Wyrok zapadnie 18 lutego. Za pomoc w ucieczce mężczyznom grozi po 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata.

KOMENTARZE
(112)
Gość
8 lat temu
juz przestancie o niej pisac
lol
8 lat temu
I po co nam ta wiedza?
Gość
8 lat temu
A teraz jeszcze chroni koleżków. Telenoweli ciąg dalszy!
gość
8 lat temu
Patologia!!!
eli
8 lat temu
''najgoretszy okres''...coż za błyskotliwość
Najnowsze komentarze (112)
gość
8 lat temu
Placila im za sex .......
gość
8 lat temu
po co ja jeszcze ciagna po sadach?fakt jest jeden zabila niewinne dziecko i powinna dostac dozywocie, nie ma co tu sie jeszcze zastanawiac!!!
gość
8 lat temu
patologia
Justa
8 lat temu
To jest dno
gość
8 lat temu
ciagle jakies afery
ogol dupe
8 lat temu
aleś piękna ty szara prukwo
gość
8 lat temu
o niej to ja nie chce już więcej słuchać
gość
8 lat temu
Napędzacie machinę, której już nie potraficie zatrzymać.
gość
8 lat temu
zwróćcie uwagę że dostała tyle samo lat co pedofil morderca za życie czworo chłopców.
gość
8 lat temu
ona wszystkich chroni, ciekawe dlaczego
plamka
8 lat temu
zamiast gnic w pudle, to zrobili z niej gwiazdę. .która zarabia kasę na wywiadach. k****a czy wreszcie się obudza, ze zostało zabite dziecko?! C**** z nia... niech zdechnie tam. Zakonczcie temat tej p*******ej baby. ..niech odsiaduje...nie jest mi jej szkoda, a wrecz przeciwnie. ..życzę jej jak najgorzej! !!!!
Ania
8 lat temu
luźno to ona ma ale w miejscu gdzie powinien być mózg!!
gość
8 lat temu
i owszem powinni dostać wyrko
+ dla Pani Ka...
8 lat temu
Pani Kasia to prawdziwie NOWOCZESNA POLKA XXI wieku. - Ostatnia postępowa zmiana belgijskiego prawa wskazuje, że hałaśliwa i nikomu niepotrzebna "sprawa Madzi" to jak najbardziej dopuszczalna eutanazja niechcianych małoletnich. - Zwyczajna "późna aborcja". - W świecie XXI wieku macierzyństwo jest dla kobiet wyłącznie ciężarem. Przy obecnym poziomie techniki, surogatkach - MATKI POLKI są nikomu NIEPOTRZEBNE. - Pani Kasia popełniła zwyczajnie młodzieńczy błąd zachodząc w ciążę, ale odważnie, w duchu nowoczesnych zmian obyczajowych i prawnych, rozwiązała ten problem. - Bądźmy realistami. - Do Piekła za to nie pójdzie a dziecko nie odczuwa cierpienia związanego z odrzuceniem. - Dopiero teraz Pani Kasia wolna od ciężaru przesądów, katołectwa i niechcianego macierzyństwa może realizować się jako wolny człowiek. Może w pełni czuć radość życia. - I tak trzymać !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie