Leszczak wróciła na plan "Miłości na bogato"! (ZDJĘCIA)

Jej bohaterka poleciała do Nowego Jorku robić karierę modelki. Teraz wraca... Poznajecie?

Obraz

Powrót niedoszłej _**Top Model**_, Marceli Leszczak, do Miłości na bogato długo stał pod znakiem zapytania. Celebrytka miała chyba jeszcze cień nadziei na pracę w modelingu, najwyraźniej jednak twarde realia show biznesu zmusiły ją do przeliczenia sił na zamiary i pogodzenie się ze stawką 7500 złotych za 15 dni ciężkiej pracy na planie serialu... Zobacz: Wiemy, ILE PŁACĄ w "Miłości na bogato"!

Dziś wiemy już, że Marcela powróci w połowie sezonu - pod koniec pierwszej serii widowiskowo rozstała się ze swoim chłopakiem Jankiem i poleciała robić karierę do Nowego Jorku. Po kilku miesiącach wróciła jednak do Warszawy, stęskniona za swoim ukochanym.

Zobaczcie zdjęcia z planu. Będziecie oglądać?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą