Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pistorius WYMIOTOWAŁ, kiedy zobaczył zdjęcia ZAMORDOWANEJ REEVY!

389
Podziel się:

Zgodnie z wynikami autopsji, na dwie godziny przed śmiercią Steenkamp została pobita.

Pistorius WYMIOTOWAŁ, kiedy zobaczył zdjęcia ZAMORDOWANEJ REEVY!

W miniony poniedziałek w sądzie w Pretorii rozpoczął się proces Oscara Pistoriusa, który zastrzelił swoją dziewczynę, Reevę Steenkamp, w Walentynki 2013 roku. Paraolimpijczyk twierdzi, że pomylił ukochaną z włamywaczem i działał w samoobronie. Niestety, jak do tej pory wszystkie dowody wskazują na to, że było to morderstwo z zimną krwią, a 27-latek nie mógł wziąć kobiety za przestępcę. Zobacz: "ZASTRZELIŁ JĄ! Żaden złodziej nie mógł wejść przez okno!"

Wczoraj przed sądem zeznawał powołany przez prokuraturę lekarz patolog, który przedstawił wyniki przeprowadzonej przez siebie autopsji. Sędzia Thokozile Masipa zarządził utajnienie zdjęć prezentowanych przez profesora Gerta Saaymana - były zbyt brutalne, żeby pokazać je mediom. Z drugiej strony poprosił dziennikarzy, żeby opisali dokładnie, jak wyglądało ciało Steenkamp po ataku Pistoriusa.

Z zeznań prof. Saaymana wynika, że raniły ją trzy naboje, trafiając jednak w cztery miejsca: jeden w głowę, jeden w prawe biodro i jeden w prawe ramię. Nabój, który najpierw przeszedł przez ramię, zatrzymał się w czaszce. Gdyby nie strzały w głowę, kobieta miałaby 50% szans na przeżycie. Prawa strona jej głowy była znacząco poraniona i rozerwana, podobnie jak ramię i biodro. Pistostius użył specjalnych, rotujących naboi, które mają na celu wyrządzenie jak największych obrażeń.

W trakcie zeznań patologa i prezentowania zdjęć zamordowanej, płakał i wymiotował. Przesłuchanie przerwano, żeby wyłączyć jego mikrofon.

Patolog zeznał ponadto, że na około dwie godziny przed śmiercią Steenkamp została pobita, co również podważa wersję o pomyleniu jej z włamywaczem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(389)
gość
10 lat temu
po co ta szopka?????
gość
10 lat temu
Oscar powinien dostać Oscara za grę aktorską. Mistrzostwo!!!
Gość
10 lat temu
Gnojek!nie wierze w jego niewinność !!!!
gość
10 lat temu
Biedna dziewczyna
Obserwator
10 lat temu
W głowie nie mieści się ta cała historia.
Najnowsze komentarze (389)
ola
10 lat temu
niestety ludzie niepełnosprawni majà czasem mocno zrytà psychikè przez fakt nieprzystosowania, znam z autopsji
gość
10 lat temu
Nie mogę pojąć co taka młoda, mądra i zdolna dziewczyna robiła w sypialni tego kaleki, zboczeńca. Rozum jej odebrało czy co? Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla tego oprawcy. Nadzieja w tym, że tamtejsze sądy i prawo stoja na straży sprawiedliwości i rzetelnego wyrokowania.
gość
10 lat temu
Widać naćpał się czegos i dlatego wymiotował, komik teatralny. Na pokaz.. Na szubienice z takim mordercą. mam nadzieję, że spotka go zasłużona kara.
oliwia
10 lat temu
taka piekna byla..
gość
10 lat temu
dozywocie
gość
10 lat temu
Oby poszedł siedzieć do więzienia za to co zrobił. Biedna kobieta , była taka piękna i młoda , miała jeszcze całe życie przed sobą.
llll
10 lat temu
opętany
Kasik!
10 lat temu
Była cudna.Szkoda,że ją zabił.
Marek
10 lat temu
Dziewczyny to przestroga! Jeśli wasz chłopak podnosi na Was ręce, ubliża Wam słownie, nie łudźcie się, że się zmieni... uciekajcie jak najdalej!!!
gość
10 lat temu
Całkiem przypadkowo mamy tu na sali sądowej wiaderko na wymioty....
gość
10 lat temu
Nobla dla tego kto wymyslil zawod patologa
gość
10 lat temu
s*******z nie widzial wczesniej jak wygladala po zamordowaniu jej,szopke zgrywa
gość
10 lat temu
Założę się, że bił ją już wcześniej, Ona chciała odejśc, a On się wkurzył i było "albo JA albo żaden" no i skończyło się jak się skończyło...
gość
10 lat temu
TAKA PIĘKNA KOBIETA... straszne.
...
Następna strona