Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolina Szostak ODPADŁA Z "TAŃCA Z GWIAZDAMI"!

731
Podziel się

Natalia Siwiec zdobyła najwięcej punktów. Zasłużyła na tyle?

Karolina Szostak ODPADŁA Z "TAŃCA Z GWIAZDAMI"!
bDAFJkoR

Za nami czwarty już odcinek czternastej edycji Tańca z gwiazdami. Jako pierwszy zatańczyli Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk. Zatańczyli tango. Poradziłaś sobie ze stresem, brawa. Uwolniłaś swoje ciało, dałaś się ponieść. Ciało puszczone raz, puszcza się cały czas – mówił Michał. Było trochę miodu. Ruch głowy jest wynikiem tego, co się dzieje na dole. Fryzura miała ci się popsuć. To mi przeszkadzało – mówiła Iwona. Para zdobyła łącznie 23 punkty.

Tuż po nich wystąpił Piotr Gruszka i Nina Tylka. Zatańczyli fokstrota i zdobyli 29 punktów. Joanna Moro i Rafał Maserak wystąpili w... kombinezonach moro. Aktorka w trakcie tańca rozebrała się ze swojego, by pokazać imponującą kreację. Tańczysz świetnie. Przez półtora miesiąca. Brawo – mówiła Iwona. Łącznie zebrali 34 punkty. Rafał Brzozowski i Iza Janachowska zatańczyli sambę na 31 punktów.

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański zatańczyli rumbę. Taki pierwszy dzisiaj pokaz, który zrobił wrażenie. Byliśmy w rumbie. Jesteś bardzo rytmiczną dziewczyną, słyszysz muzykę – mówiła Iwona. Razem zdobyli 35 punktów. Aneta Zając i Stefano Terrazzino zdobyli 30 punktów za quickstepa. Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar zatańczyli rumbę (*zobaczcie, jak wyglądały ich próby)
*
i otrzymali 34 punkty.

bDAFJkoT

Natalia Siwiec i Jan Kliment zatańczyli pasodoble. Iwona cię zdusiła na początku. Powinniśmy cię pielęgnować. Taniec to nie zoo, tancerze to nie małpy. Nie musimy was tresować. Olbrzymi postęp zrobiłaś. Tańczyłaś z pasją. Pozwolę sobie moją pierwszą dziesiątkę dać tobie – mówił Michał. Jan, ukryłeś wszystko, co złe. Pokazałeś wszystko, co piękne. Mogłabym dać ci dziesiątkę, ale nogi masz słabe. Jest duża różnica. Pasodoble było twoim tańcem, za tydzień trafisz w nie swój. Pracuj – dodała Iwona. Łącznie zdobyli 36 punktów, czyli najwięcej w tym odcinku. Jacek Rozenek i Magda Soszyńska-Michno zdobyli łącznie 26 punktów.

Ostatecznie z programem pożegnali się Karolina i Andrej.

bDAFJkoZ
bDAFJkpa
bDAFJkpu
KOMENTARZE
(731)
gość
7 lat temu
ludzie, serio głosujecie na siwiec???
gość
7 lat temu
Dzisiaj pięknie tańczyła Aneta :)
gość
7 lat temu
Stefano, mmm
bDAFJkpv
Gość
7 lat temu
A ta Siwiec jeszcze nie wyleciała???? Ustawia od pierwszego odcinka
Gość
7 lat temu
siwiec sedziow oplacila?
Najnowsze komentarze (731)
gość
7 lat temu
Aneta i Halejcio
gość
7 lat temu
siwiec pokazuje cialo a nie tanec,dlatego utrzymuje sie w tym na dodatek glupim programie!!!,ktory stracil swa jakosc!
gość
7 lat temu
siwiec do domu!!!!!
Jacek
7 lat temu
TA co tańczy z Rozenkiem ma boskie ciało!
gość
7 lat temu
a w końcu kiedy odpadnie to beztalencie muzyczno-taneczne SIWIEC - która nie dość że ma marne notowania to beznadziejna i drętwa - to na siłe lub specjalnie sztucznie jest podtrzymywana w programie - bo ten program to jedno wielkie szmbo
gość
7 lat temu
jak widziałam że osba zajmująca sie tańcem daje siwiec 10 to stwierdziłam ze to był ostatni odcinek jaki obejrzałam
gość
7 lat temu
Dzięki Bogu lux torpeda odpadła...
gość
7 lat temu
michał dał jej 10 kpiny sobie robią tym co zatańczyli lepiej dawają mniejsze noty siwiec musiała dużo kasy wypakować
bDAFJkpn
gość
7 lat temu
też tak uważam, to, że Siwiec otrzymała najwięcej punktów świadczy wyłącznie o chwycie ze strony stacji, żeby była jeszcze większa oglądalność. Przecież musi się coś dziać, słaba Siwiec nagle jest najlepsza. Zenujące, i jak tak dalej pójdzie to polsat strzeli sobie w stopę bo nikt ustawionych programów nie chce oglądać
gość
7 lat temu
Może wreszcie skończą się opowieści o jej wielkich cyckach, które niby przeszkadzają w tańcu.
gość
7 lat temu
program sięga dna, jak tak dalej pójdzie nie będziemy ze znajomymi oglądać. A Iwona wygląda jakby chciała dopiec Anecie i ją niesprawiedliwie traktuje, a wywyższa beztalencie, drętwe i głupiutkie jakim jest Siwiec, która nawet nie ma na tyle przyzwoitości i kultury osobistej żeby nie przerywac jak inni się wypowiadaja,.
gość
7 lat temu
Cos nie tak jest, Siwiec drętwa bez talentu. Liczą się mozne inne walory niż taniec. Np Pan Michał Malitowski wygląda i zachowuje sie jakby chciał bliższego kontaktu z Siwiec ..... Bez komentarza ...... bleee
gość
7 lat temu
ale k****a
gość
7 lat temu
Odnoszę wrażenie, że Iwona jest uprzedzona do Anety Zając, niby Ją chwali ale punktów daje stanowczo za mało. Nie jest bezstronnna. A co do Siwiec - wiadomo, że będą ją trzymać do przedostatniego odcinka żeby nie spadła oglądalność. Siwiec - zero talentu, przebiera nóżkami bez składu i ładu ale Iwonie się podoba. Też odnoszę wrażenie, że program z góry ustawiony - żenada, dno i o****a.
...
Następna strona
bDAFJkpP