Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Siwiec ZEPSUŁA MI IMAGE! Wykorzystała mnie!"

165
Podziel się

"Już nic z nią nie będę robić! Kończę przyjaźń!" - żali się "przyjaciółka Natalii z castingu.

"Siwiec ZEPSUŁA MI IMAGE! Wykorzystała mnie!"
bDzCEQXp

Patrycja Mikula przeprowadziła się do Polski, by pojawić się w programie Enjoy The View Natalii Siwiec. Okazuje się, że zawiodła się na swojej poznanej na Instagramie "przyjaciółce" i nie zamierza brać udziału w jej kolejnych projektach.

Nie przyjaźnimy się. Przyjaźniłyśmy się przez miesiąc, tylko do nagrania. Czasami wydaje się, że ktoś jest fajny, że chciałby dobrze dla ciebie, a potem okazuje się, że jest inaczej - żali się w rozmowie z Newseria lifestyle. Jestem z tych osób, które szybko wyczuwają, czego ktoś ode mnie chce. Czułam się wykorzystana przez Natalię i po prostu powiedziałam sobie do widzenia i na tym kończę przyjaźń.

Zoperowana modelka Playboya żali się też, że udział w programie nie przyniósł jej zbyt wielu korzyści. Dlatego też nie zamierza do niego wracać, jeśli powstanie drugi sezon:

bDzCEQXr

Czuję, że to reality zepsuło mi image i na pewno nic już nie będę robić z Natalią Siwiec i nic z "Enjoy the View". Wszędzie się mnie pytają, co się między nami wydarzyło. Ale ja już po prostu zamknęłam ten temat, zamknęłam rozdział książki. Idę w swoją stronę, ona idzie w swoją i lepiej, żebyśmy już do tego nie wracały. Nie wyszła nam przyjaźń.

Cóż, tak właśnie kończą się "przyjaźnie" z castingu. Zwłaszcza między dziewczynami zmienionymi przez chirurgów plastycznych w sobowtórki.

Posłuchajcie, co Patrycja powiedziała o swojej wielkiej przyjaźni z Joanną Krupą:

bDzCEQXx
bDzCEQXS
KOMENTARZE
(165)
gość
7 lat temu
Co można zepsuć zepsutej kobiecie.
Gość
7 lat temu
HAHAHA KOBIETO, JAKI IMAGE?!
gość
7 lat temu
jedna warta drugiej.
bDzCEQXT
gość
7 lat temu
Jak mogło zepsuć jej image? Ona już się przebiła przez dno.
margoś
7 lat temu
nie ma co wykorzystać... sama się wykorzystała...
Najnowsze komentarze (165)
gość
7 lat temu
OMG ta w czarbnym to ona? wyglada jak przasna bruneta z wiejskiej dyskoteki, taka lafirynda od BMki :) to juz teraz wyglada lepiej ale nadal nie budzi sympatiii. ma parcie na szklo ze az boli patrzec
adam
7 lat temu
jak zobaczyłem te sztuczne cycuszki pod prysznicem to doceniłem naturalne.
gość
7 lat temu
Chyba ona wykorzystała Enjoy the view, żeby się pokazać w Polsce. Z resztą to było REALITY show, więc pokazała się jaka jest w "realu". Mogła nie pokazywać piersi w telewizji :)
gość
7 lat temu
To bezwstydne stworzenie chyba ma nie po kolei w czerepie a na Siwiec już któryś raz nadaje jakoś tamtej nie słychać aby jej się przeciwstawiła. Cóż następna się promuje:(
gość
7 lat temu
Wydaje się być sympatyczna.
gość
7 lat temu
taka cnotka niewydymka cwaniara brzydka jestes mikula
Gość
7 lat temu
nie jestem z tych co nagadują na ludzi ha ha a co mówisz o natali
gość
7 lat temu
To jest program Natalii i Ona może robić i pokazywać sobie w NIm co chce, a Pati grała w tym programie tylko pustą,naiwną S u k ę .
bDzCEQXL
gość
7 lat temu
Sama sie wykorzystała, nikt jej nie kazał pokazywać dupska i cycków większych o 100 razy niż jej mózg. To Ona wykorzystała Natalię,bo dzięki niej zdobyła trochę sławy i odbiło jej do tego pustego mózgu, więc stwierdziła,ze pokaże cycki, bo tylko tym może komuś zainponować...
gość
7 lat temu
żal natali śiwiec specialnie jej to zrobiła żałosna gupia śmierdzonca natalia śiwiec
gość
7 lat temu
żal miciebie natalia śiwiec , oszustka gupia p***a na popis jej to zrobiłaś żeby jom upokorzyć.
gość
7 lat temu
dwa puste plastiki
gość
7 lat temu
i siwiec i jej kumpela maja cos nie tak z ustami, chyba operował je ten sam chirurg- obie maja usta zrobione "na karpia".. br.. ohyda, wygląda jakby cosik połknęły...brr...nadają się do porno.
gość
7 lat temu
"najdłuższa koleżanka."..żal-kobieto kilka klas szkoły podstawowej chyba Cię ominęło...!
...
Następna strona
bDzCEQYn