Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pamela pójdzie na emeryturę?

0
Podziel się:

"Mam przed sobą nie więcej niż 5 lat w show biznesie."

Pamela pójdzie na emeryturę?

Pamela Anderson zapowiedziała, że zamierza przejść na emeryturę. Ogłosiła, że rozważa zakończenie kariery, dodając, że ma przed sobą "nie więcej niż 5 lat w show biznesie". Powodem myśli o emeryturze nie jest wypalenie, ale zwyczajne lenistwo:

Dostaję mnóstwo ofert pracy. Bez przerwy odbieram propozycje ról w filmach i telewizji. I wszystkie odrzucam. Odmawiam za każdym razem - mój agent dostaje szału. A ja jestem po prostu leniwa. Nie chce mi się pracować. Chcę spędzać czas z moimi dziećmi.

Pamela ma dwóch synów. 11-letni Brandon i 9-letni Dylan to owoc małżeństwa aktorki z Tommym Lee. Anderson twierdzi, że chce się poświęcić wychowywaniu chłopców i nacieszyć swoim nowym małżeństwem. W październiku poślubiła Ricka Solomona.

Jestem szczęśliwa jak nigdy dotąd. Zawsze szybko podejmuję decyzje - wystarczy mi 5 minut. Więc moja zgoda na ślub z Rickiem wcale nie była zbyt pochopna. Jest nam ze sobą dobrze; wiemy o sobie wszystko, zawsze się wspieraliśmy. Spędzamy ze sobą mnóstwo czasu. Rzadko gdzieś wychodzimy. Wieczorami wolimy zostać w domu i uprawiać seks.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie