Trwa ładowanie...
Przejdź na

Felicjańska: "JESTEM JAK KATE MOSS!"

209
Podziel się

"Od września znów będzie można mnie zobaczyć na bilboardach w całej Polsce" - chwali się Ilona.

Felicjańska: "JESTEM JAK KATE MOSS!"
bCxYCdIR

Ilona Felicjańska nie traci dobrego mniemania na swój temat. Niedawno wyznała publicznie, że uważa się za kobietę idealną. Zobacz: Felicjańska: "Uważam, że jestem IDEALNA" Z kolei w dzisiejszym Fakcie była modelka przekonuje, że "ze względu na przejścia" jest do złudzenia przypomina... Kate Moss.

Ze względu na przejścia jestem jak Kate Moss - twierdzi była modelka, która niedawno przekwalifikowała się na pisarstwo.

Przypomnijmy, że Moss w 2005 roku została sfotografowana podczas wciągania kokainy. Nie spowodowała jednak wypadku samochodowego i nie próbowała uciec z miejsca zdarzenia jak jej polska naśladowczyni. Ilona jadąc po pijaku staranowała kilka aut, po czym usiłowała uciec. Na szczęście poszkodowanym udało się ją zatrzymać i odebrać jej kluczyki. Miała szczęście, że nikogo nie zabiła, jak Dariusz K.

bCxYCdIT

Felicjańska uważa, że jej sytuacja jest podobna do Kate, bo od niej także show biznes się odwrócił. Jednak jest pełna nadziei, że, tak jak Moss, jeszcze się odkuje.

Nie mogę na razie za wiele mówić, ale od września znów będzie można mnie zobaczyć na bilboardach w całej Polsce - zapowiada tajemniczo.

bCxYCdIZ
bCxYCdJu
KOMENTARZE
(209)
Gość
6 lat temu
Oj kochana poza problemem z alkoholem nic ciebie z kate nie laczy.
gość
6 lat temu
Ilona ogarnij sie!
gość
6 lat temu
Felicjańska, co stosujesz zamiast wódy, że ci tak zgrzewa?
bCxYCdJv
gość
6 lat temu
Ona chyba oderwana jest od realnego świata
Lala
6 lat temu
Jestem w szpitalu :( udzielcie wsparcia :(
Najnowsze komentarze (209)
gość
6 lat temu
Felicja mogła być polską Kate Moss tylko że niestety jej nieudaczny narzeczony d***l zaprzągł ją do reklamowania s***t z sekondhendu, octu lubelskiego i śledzi w zalewie. Sory ale z takim wizerunkiem to Felicja może być co najwyżej gwiazdą miejscową lodziarni albo zapyziałego hoteliku na Słowacji. Żal
gość
6 lat temu
wsióra z bełchatowa
gość
6 lat temu
Kate jest śliczna, filigranowa .A tu kloc z grubymi jak koły girami, wielka , zapasiona klempa.A gdzie pęcina pytam się .No nima ,jeno koły i pie...rdolenie od rzeczy
gość
6 lat temu
Będzie na billboardach ? Czyżby znowu akcja PIŁEŚ NIE JEDŹ ?
gość
6 lat temu
dokładnie takie samo dno
gość
6 lat temu
spadająca gwiazda,
gość
6 lat temu
A ja jestem jak Jean Cloude Van Damm, który nigdy nie brał lekcji baletu.
gość
6 lat temu
taka zapijaczona?
bCxYCdJn
gość
6 lat temu
Spójrz w lustro ...lata lecą a alkohol przepalił c***ewne styki dzięki którym nie pracuje ci półkula ...Godne pożałowania .....
gość
6 lat temu
kobieto lepiej wróc na drogę alkoholizmu przynajmniej mniej bredzisz
gość
6 lat temu
mmm
gość
6 lat temu
raczej jak pani basia z trzeciej klatki
nika
6 lat temu
a na tych bilbordach będzie razem z Krupą przestrzegac przed siadaniem za kierownicą po wódzie i narkotykach, kampania społeczna , średni zaszczyt
gość
6 lat temu
Z której strony jest taka sama....z przodu czy z tyłu???? Pytam bo nie mogę odkryć tego podobieństwa...proszę o koło ratunkowe num. 1 :)
...
Następna strona
bCxYCdJP