Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Uwielbiam opalać się nago! ŻEBY CIPKA BYŁA CIPKĄ..."

891
Podziel się:

"...a siur był siurem. A nie zdechłą glistą" - pisze Mucha w felietonie.

"Uwielbiam opalać się nago! ŻEBY CIPKA BYŁA CIPKĄ..."

Anna Mucha kilka lat temu uwielbiała poruszać publicznie kontrowersyjne tematy. W wywiadach chętnie prowokowała i wypowiadała opinie, które budziły emocje. Po zostaniu mamą nieco zmieniła swoje podejście. Najwyraźniej jest już gotowa wrócić do dawnego wizerunku.

W najnowszym "felietonie" opublikowanym na blogu Ania namawia do tego, żeby przestać wstydzić się nagości i nie zarażać tym wstydem małych dzieci.

Ten tekst powstaje po to, żeby cipka była cipką. Radosną, szczęśliwą i naturalną. A siur był siurem. A nie narzędziem zbrodni, "zdechłą glistą", obiektem kpin czy żartów – pisze. Uwielbiam się opalać toples i nago. Uwielbiam biegać po plaży tak, jak Bóg mnie stworzył, uwielbiam pływać i pluskać się w wodzie na waleta. I tak, robię TO gdy tylko mam szansę, czyli wiem, że nie wzbudzę (niezdrowej) sensacji...

Jak patrzę na dzieci (nagie, beztroskie, naturalne) to mam to samo – pozytywne skojarzenie... i to jest ok. to jest dobre. Bo nagość, akceptacja swojego ciała kojarzy mi się wyłącznie z radością i afirmacją. A nie ze zboczeniem. I poniekąd w nosie mam brudne myśli złych ludzi. (Poniekąd, bo nie życzę sobie naruszania granic i pogwałcenia szacunku.) Ale na miłość boską, czy doprawdy w obawie przed potencjalnym zboczeńcem mamy sobie (i dzieciom) odmawiać przyjemności płynącej z nagości?! Czy od wczesnych lat mamy uczyć, że TO trzeba przykrywać, bo wstyd? Czy mamy ładować do tych małych i niewinnych główek obawy i lęk? (co innego edukacja!)a wreszcie co jest normą? Czy normą jest (powszechne?) zboczenie, lub lęk przed pedofilią czy powinna być jednak beztroska radość z dzieciństwa?!

Ania namawia także do tego, by rozmawiać z małymi dziećmi na temat seksu i narządów płciowych:

Jestem zdania, że o płciowości, seksie i życiu należy rozmawiać z dziećmi szczerze i w sposób dostosowany do ich wieku. Spokojnie i bez wypieków na twarzy. Bez ściemniania i unikania. więc proszę, żeby cipka była cipką. Radosną, szczęśliwą i naturalną. A siur był siurem. Oboje dumni.

KOMENTARZE
(891)
Gość
8 lat temu
Powiedziała co wiedziała, oj Mucha pracy nie masz to głupoty gadasz
Gość
8 lat temu
Co jak co ale kulturę osobista to ma na wysokim poziomie xd
gość
8 lat temu
Już nie wie jak się reklamować
gość
8 lat temu
a ja nie llubie patrzec na obwisle cycye
Gość
8 lat temu
Kolejna mądra.
Najnowsze komentarze (891)
Piertolkler!
2 lata temu
Brawo pani Aniu, ale obawiam sie ze katole, niewiele rozumieja w sferze seksu i nagości i we wszystkich tych sprawach sa na nie! A słuchajac jakie brednie w temacie seksu opowiadaja tak zwani księża z tytułami profesorów to nie dziwie sie tej postawie!
gość
3 lata temu
Jak c***a ma być cipką , to w końcu pokaż ją w całej okazałości , w pełnym rozkwicie , bo później , jak będzie już kapeć , to nie będzie nawet wypadało . Dlaczego jesteś taka nieśmiała a mocna tylko w słowach ?
gość
3 lata temu
Mam trzech braci , jesteśmy bardzo namiętni . Ażeby udowodnić , że c***a jest cipką a siurak siurakiem ,powinniśmy spotkać się z Anią w pięciokącie .
gość
3 lata temu
Mam trzech braci , jesteśmy bardzo namiętni . Ażeby udowodnić , że c***a jest cipką a siurak siurakiem ,powinniśmy spotkać się z Anią w pięciokącie .
gość
4 lata temu
nie wiem czemu ale przypomina mi moja babcie gdy miala 84 lata
gość
5 lata temu
Każda c***a będzie c**ą jak się ją rozkalibruje , tylko niech się zdrowo pruje !
gość
5 lata temu
Każda c***a będzie c**ą jak się ją rozkalibruje , tylko niech się zdrowo pruje !
Gość
6 lat temu
Dokładnie !!! Cipeczki górą ! A siurki mają swoje miejsce w cipkach
Chobnag
6 lat temu
Stacjonarnie przy dzieciach nie powinno się być nago.Przy różnych pracach ogrodowych lubię relaksować się nago.W upał często mam wzwód i nie chciałbym,żeby zobaczyło to jakieś dziecko.Co innego starsza sąsiadka zza siatki.Jakby nigdy nic zbiera jej się na rozmowę.Co z drugiej strony nobilituje mnie.I mimo,że teren jest osłonięty,gdy w pobliżu usłyszę dzieci, wkładam karnie spodenki.Pozdrawiam
MuchoFan
7 lat temu
Szacun Anulka, nie owijasz w bawełnę cenię Cię bardzo za to (za wygląd też oczywiście - ciałko 100/100). A przy okazji pobiegalibyśmy kiedyś razem nago po plaży ???
ferdynand
7 lat temu
Mucha już całkiem ocip.... i w dodatku OH... !
gość
7 lat temu
D***l zawsze pozostanie debilem !!!!
Servantes
7 lat temu
Powiem tak - jak przyszłoby co do czego, każdy z Wal lizałby jej d****o i kazał siadać na gębie śliską piękną, wielką cipką. Musi być soczysta! Giry też ma fajne, nie chude jak jakieś więźniarki.
Ave Ja
7 lat temu
Zamknąć mordy fagasy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie