Frąckowiak wypoczywa na jachcie Cavallego! (ZDJĘCIA)

Poleciała na wakacje na Ibizę.

Obraz

Jesienią zeszłego roku Magdalena Frąckowiak związała się z synem Roberta Cavallego, Daniele. Wygląda na to, że ich związek ma się całkiem nieźle. Polska modelka poznała już swoich teściów. Obecnie bawi się na ich jachcie na Ibizie.

Roberto i jego partnerka, Lina Nilson, postanowili zafundować sobie wakacje na hiszpańskiej wyspie. Paparazzi na jachcie wypatrzyli także Magdalenę opalającą się w bikini.

Byliście już, albo wybieracie się w tym roku nad morze?

Obraz
© East News
Obraz
© East News
Obraz
© East News
Obraz
© East News
Obraz
© East News
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą