Trwa ładowanie...
Przejdź na

Steczkowska i Górniak NIE ROZMAWIAJĄ ZE SOBĄ! (ZDJĘCIA)

259
Podziel się:

"Ani razu nie udało nam się zrobić im zdjęcia razem. Zawsze były osobno" - wspominają fotografowie obecni na planie czołówki "The Voice of Poland".

Steczkowska i Górniak NIE ROZMAWIAJĄ ZE SOBĄ! (ZDJĘCIA)
bEUfvfrF

W ubiegłą sobotę w Pytaniu na śniadanie gościli jurorzy piątej edycji The Voice of Poland. Wśród nich Edyta Górniak i Justyna Steczkowska, siedzące na przeciwległych końcach kanapy. Uradowany Tomasz Kammel wypytywał piosenkarki o ich "rzekomy" konflikt, wyśmiewając doniesienia mediów na ten temat. Górniak stwierdziła, że dowodem na wielką przyjaźń między nią a Steczkowską jest fakt, iż... Justyna piecze świetny chleb. Zobacz: To już OFICJALNE: Górniak i Steczkowska RAZEM w "The Voice of Poland"!

Z naszych informacji wynika, że trenerki show Dwójki od przyjaźni dalej chyba być nie mogą. Kilka dni temu w Warszawie kręcono nową czołówkę programu. Pracujący tam fotografowie wspominają, że widać było wyraźną niechęć między Edytą a Justyną. Mimo całego dnia pracy nie udało się zrobić im... ani jednego (!) wspólnego zdjęcia.

Podczas nagrania reklamówki do "The Voice of Poland", na planie spotkali się wszyscy jurorzy programu. Zdjęcia początkowo kręcono na rogu Starej i Mostowej, a następnie cala ekipa przeniosła się pod Most Śląsko-Dąbrowski. Na plan przyszli wszyscy jurorzy oprócz Edyty Górniak. Edyta przyszła chwilę później, ze swoja świtą. Kiedy z panami z produkcji rozmawiała Steczkowska, nie było przy tym Górniak i odwrotnie - wspomina jeden z fotografów. Większą część dnia zajęło nagrywanie scen w samochodzie, który jeździł na lawecie z jurorami w środku. Pod wiaduktem wszyscy wychodzili napić się wody i odpocząć. Co ciekawe, do ekipy i jurorów nigdy nie wyszła Steczkowska. Kiedy wracali pod most poprawiano wszystkim makijaż, ale i wtedy panie nie spędzały ze sobą czasu. Górniak przebywała głównie w towarzystwie Tomsona i Barona, Steczkowska... tego nie wie nikt. Takich przejażdżek było kilka i ani razu nie udało nam się zrobić im zdjęcia razem, bo zawsze były osobno**.**

bEUfvfrH

Brzmi jak opis "szczerej, wieloletniej przyjaźni"?

bEUfvfrN
bEUfvfrO
bEUfvfrP
bEUfvfsi
KOMENTARZE
(259)
gość
7 lat temu
Steczkowska ślicznie wygląda!
gość
7 lat temu
Steczkowska - co za figura! Wow! :)
gość
7 lat temu
Obydwie mają niesamowity głos, trzeba się jakoś dogadywać. Jak ludzie!!
bEUfvfsj
aaa
7 lat temu
Zbyt inteligentne babki, żeby nie rozmawiać ze sobą. Na pewno się śmieją z tego, co o nich opowiadają.
Gość
7 lat temu
Jusia ładniejsza, ale nie znam piosenek
Najnowsze komentarze (259)
JA76
7 lat temu
A w porównaniu do nastolatki, kochaniutka?
gość
7 lat temu
Gorniak ma g***o na glowie a miala ladne wlosy.
gość
7 lat temu
Gorniak odpierdolilo totalnie.
gość
7 lat temu
Gorniak odmlodniala przez ten image lepszego juz chyba miec nie moze wreszcie jest soba
gość
7 lat temu
No ico ze nie gadaja ze soba. Wazna jest forsa jaka dostana z tv
dana
7 lat temu
Jesli prawda jest to co piszecie to szkoda bo bedzie niemila atmosfera! Obie sa fajne! i co z tego!? Wazne jest z kim i w jaki sposob pracujesz?? Pozdrawiam dziewczyny i pokazcie klase!
gość
7 lat temu
pudel jak zwykle burzy i manipuluje ah
gość
7 lat temu
o czym Steczkowska może rozmawiać z Górniak?
bEUfvfsb
KIKA
7 lat temu
DAJCIE SPOKÓJ JUŻ Z TĄ GÓRNIAK 0 ITELEKT
Gość
7 lat temu
Faktycznie news dnia
gość
7 lat temu
Steczkowska to klasa wieć o czym moze rozmawiac z tak pusta Gorniak. Górniak robi z siebie dzidzie piernik a wyglada na babke około 50 tki
gość
7 lat temu
Steczkowska to powazna kobieta dobra wokalistka ma gust w ubiorze fajna babka. Gorniakowa to lalunia fiu-bzdziu.wielka diwa cyganska!
gość
7 lat temu
Justyna wygląda ślicznie!
Bralczyk
7 lat temu
A o czym można rozmawiać z Górniak? :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUfvfsU
bEUfvfsV
bEUfvfsW
bEUfvfsX
bEUfvfsY
bEUfvfsD