DŁUGIE NOGI Frąckowiak na lotnisku (ZDJĘCIA)

Wpadła do Polski na chwilę.

Obraz

Magdalena Frąckowiak trzy lata temu zdecydowała się zamieszkać w Warszawie - wszystko po to, żeby być blisko swojego ówczesnego narzeczonego, Wojciecha Pastora. Po zerwaniu zaręczyn znów jest w Polsce rzadkim gościem. Ostatnio przyleciała do kraju, żeby wziąć udział w sesji zdjęciowej nowej kolekcji Reserved.

We wtorek pojawiła się na warszawskim Okęciu, skąd odleciała do Barcelony. Towarzyszyła jej koleżanka. Uwagę zwracały oczywiście długie i zgrabne nogi Frąckowiak w krótkich spodenkach

Przed odlotem poszła na małe zakupy i kawę.

Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą