Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lisa Marie NIE JEST prawdziwą córką Elvisa Presleya?

138
Podziel się:

Niejaka Lisa Johansen wciąż chce olbrzymiego majątku Presleya. Odmawia badań DNA...

Lisa Marie NIE JEST prawdziwą córką Elvisa Presleya?
bEDwcJUB

Mimo że od śmierci Elvisa Presleya minęło właśnie 37 lat, niektórzy wciąż wierzą w najdziwniejsze nawet teorie spiskowe związane z jego życiem. Najnowszą jest ta, według której 46-letnia dzisiaj Lisa Marie Presley ma być fałszywą córką króla rock'n'rolla. Prawdziwa mieszka w Szwecji.

Lisa Johansen ma dziś 43 lata i wychowuje czwórkę dzieci. Twierdzi, że w 1977 roku ze względów bezpieczeństwa została zamieniona z Lisą Marie i dorastała z dala od Ameryki. Prawnicy Lisy Presley stwierdzili, że Szwedka kłamie, jednak magazyn Enquirer dotarł do zdjęć, na których widać młodą dziewczynę ze starszym rodzeństwem Lisy Marie. Porównano także fotografie z dzieciństwa dwóch "córek" Presleya. Podobieństwo między nimi faktycznie trudno ukryć.

Chociaż podobne rewelacje wypłynęły już kilka lat temu, Lisa Johansen regularnie odmawia badań DNA. Żąda za to podziału olbrzymiego majątku po swoim domniemanym ojcu...

bEDwcJUD
bEDwcJVe
KOMENTARZE
(138)
gość
7 lat temu
jeśli odmawia testów DNA to oszustka pewnie
gość
7 lat temu
Czego to ludzie nie zrobią dla kasy i rozgłosu.....
Gość
7 lat temu
Ludzie mają tupet.
bEDwcJVf
gość
7 lat temu
Takiego Rock and Roll'a nam w dzisiejszych czasach brakuje! Starej dobrej muzyki a nie takiego chłamu jaki nam puszczają!
gość
7 lat temu
Lisa Marie jest córką Elvisa! Widać po oczach! Moją identyczne spojrzenie!
Najnowsze komentarze (138)
gość
4 lata temu
sraty taty .
seo plugin
5 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
Margret
6 lat temu
Trudno jest powiedzieć ... natomiast rozstanie Presleja z żoną ma coś na rzeczy.... był aniołem dla kobiet . wszystko w tym życiu jest realne.. życie to walka z samym sobą .. dlatego ..... jeżeli jest corka .. a nie chce się zbadać to jej strata.. a jak nie jest to zaoszczędzi sobie i innym kłopotu. ..
Nix
6 lat temu
"Her real name is Sari Nikula a conartist who with the help of her husband had plastic surgery to look a lil like Lisa Marie and conned money and fame from people. Also who actually had a plan to get the real Lisa knocked off and her to take her place. She has been arrested for these crimes." - to przeczytałam na anglojęzycznym portalu o tej Johansen :) Wynika z tego że naprawdę nazywa się Sari Nikula, i że za pomocą męża miała operację plastyczną żeby się upodobnić do Lisy, i że została aresztowana.
gość
6 lat temu
Jak nie patrzeć Lisa nie jest podobna do Elvisa :( czy były robione testy? Pewnie NIE! Ta jego była żona Prusilla czy jak jej tam - dla mnie to tirówa ze starych czasów - popatrzcie na ten makijaż i ten tapir! :( Do tego jaka 14-latka idzie na impre do wojskowych! Tfu zwykły k*******n i tyle, a El i****a z depresją :( Tak na dobrą sprawę to Elvis chyba nie miał dzieci :( Jego k*****a Prusilla pieprzyła się jeszcze przed ślubem z innymi :( dowód: wywiady!
Maggie Simpso...
6 lat temu
Albo podobna albo robiła sobie operacje plastyczne. Ta d***** nie jest na 100% córką Elvisa Presleya. 1. Nie chce robić badań DNA 2. Chcę tylko majątku 3. Rok urodzenia
Gość
7 lat temu
Lisa Marie ma coś z deklem. Jak można cztery razy wychodzić za mąż. Wątpię żeby stała twardo na ziemi
gość
7 lat temu
Minela 80 rocznica urodzin Krola Rocka a Pudel MILCZY!!!!!
bEDwcJUX
gość
7 lat temu
Przecież lisa jest mega podobna do ojca
gość
7 lat temu
Do autora postu z 16:32 (nie wchodzi mi odpowiedź bezpośrednia): Nie wiem czy bliżej. Na pewno Chuck był gorszym wokalistą niż Elvis, ale lepszym muzykiem. I powtarzam: nie przesadzaj z tym podziemiem. Gdyby było tak źle jak piszesz, nie można by na YouTube oglądać występów tych wokalistów z rozmaitych amerykańskich programów telewizyjnych z lat 50tych.
gość
7 lat temu
ile ona ma wlosow nawet od skory widac
gość
7 lat temu
syn lisy marie jest tak poobny do elvisa ,ze podszywana lisa moze se w d**e wsadzic badania dna nawet gdyby je zrobiła
gość
7 lat temu
Wpisy nie wchodzą!
gość
7 lat temu
jakas poje*bana, kazdy wie, ze dzisiaj wystarczy operacja plastyczna, zeby stac sie kims innym...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDwcJVQ
bEDwcJVR
bEDwcJVS
bEDwcJVT
bEDwcJVU
bEDwcJVz