Trwa ładowanie...
Przejdź na

Samusionek szuka młodszego kochanka

38
Podziel się

"Od kiedy ukończyłam czterdziestkę, to tylko młodsi mężczyźni się mną interesują".

Samusionek szuka młodszego kochanka
bCNwaWZN

Anna Samusionek przegrała w sądzie z byłym mężem w sprawie o opiekę nad ich wspólną córką. Sąd zadecydował, że Andżelika Zuber może na razie mieszkać z ojcem, nie zaś, na czym zależało aktorce, z rodziną zastępczą. Zobacz: JEST WYROK! Samusionek straciła opiekę nad córką!

Na szczęście Samusionek szybko się otrząsnęła po tej przykrości. Uznała, że to właściwy czas, by zacząć planować własną przyszłość i opowiedzieć o tym na łamach tabloidu. Podobnie jak inna celebrytka po 40-tce, Anna Popek, wyznaje, że zaczęła rozglądać się za młodszym kochankiem. Na ten pomysł wpadła pod wpływem granej przez siebie postaci w serialu Na Wspólnej. Jej bohaterka związała się z dużo młodszym partnerem i Samusionek tak się to spodobało, że postanowiła przetestować taki związek także w prywatnym życiu.

Przyjmujemy jako normę związek dużo starszego mężczyzny z dużo młodszą kobietą, wręcz dziewczyną - przypomina w Fakcie 43-letnia aktorka. W drugą stronę jakoś to nie działa. A przyznam szczerze, że od kiedy ukończyłam czterdziestkę, to tylko młodsi mężczyźni się mną interesują. Przynajmniej o parę lat młodsi. Ale musiałby to być wyjątkowo dojrzały młodzieniec, żeby to było możliwe.

bCNwaWZP
bCNwaXaq
KOMENTARZE
(38)
gość
6 lat temu
oglądają się młodsi! bo są niedojrzali i nie wiedzą że to modliszka!
gość
6 lat temu
ma wysokie mniemanie o sobie..
gość
6 lat temu
młodsi którymi mamusie się nie zajmowały. Oni są spragnieni mamusi, starej baby która obdarzy ich czułością
bCNwaXar
Gość
6 lat temu
Sama sobie gówniara na to zapracowała. Chce to ma tatusia, zobaczymy co powie po latach jak jej klapki manipulacji z oczu opadną. O dziwo nie tylko kobiety nastawiają dzieci przeciw byłym.
gość
6 lat temu
Musi mieć dużo kasy albo obieca duży lans po ścianach. Inaczej się nie uda
Najnowsze komentarze (38)
gość
6 lat temu
USTAWA z dnia 26 maja 2011r. (Dzień Matki) o zmianie ustawy; Kodeks postępowania cywilnego wprowadzona przez Komisję Nadzwyczajną "Przyjazne Państwo" i uchwalona przez Sejm 25 maja 2011r nie jest przyjazna matkom i dzieciom oraz świadczy o wdrażaniu egzekucji za kontakty i traktowaniu dzieci jak przedmiotu długu co narusza podstawową godność ludzką.
gość
6 lat temu
Wolność jednostki kończy się tam gdzie zaczyna się szkoda innych. ..rzeczwiscie ten Zuber to niezly psychopata, wykluczyli go nawet z jego kosciola Adwentystow i to juz po raz drugi,w 2004 roku australijski Kościół Adwentystów Dnia Siódmego zarzucał mu deprawację młodych dziewczyn i niespłacenie długów.
gość
6 lat temu
Indukowana u dziecka nienawiść i jej indukowanie stoją w sprzeczności z chrześcijańskim obowiązkiem miłości bliźniego swego jak siebie samego, o której jest mowa w Ewangeliach
gość
6 lat temu
Bardzo dobrze,ze szuka młodego ,starzy są nie do życia ,wypaleni ,leniwi,zaniedbani .Ma pani rację ,trzeba układać sobie życie ,bo córka i tak pójdzie swoimi torami ,a pani zostanie sama .Musi być pani bardzo silna ,skoro na tak otwartą walkę panią stać .życzę szczęścia i ułożenia sobie prawdziwego ,dobrego życia ,póki czas i siły .
gość
6 lat temu
naciągaczka wzięła by sie za jakąś uczciwą pracę .... może hospicjum
gość
6 lat temu
babciu dziecko cię olało a młodych to ja spławiam bo młodziej od nich wyglądam i udaję nastkę
Ela
6 lat temu
Jakby powiedziały doświadczone s**i: „Zestarzała się i obniża poprzeczkę”. Pies z kulawą nogą na to puste pudło nie poleci więc szuka pośród dzieci. Żałosna jak zawsze zresztą..
gość
6 lat temu
Oby sad podjal dobra decyzje... Bo we wszystkim szkoda najbardziej dziecka - nieważne przez kogo manipulowane - to dalej jest tylko dziecko w publicznej batalii bez skrupulow.
bCNwaXaj
malutka33
6 lat temu
Psychiczna baba ! Zeby taki zamet dziecku zrobic! Do psychiatryka i jeszcze na miejscu rezysera serialu wylaczyla bym ja z obsady za takie medialne szmacenie sie!
Gość
6 lat temu
jestem gotów.Reklamacji nie bèdzie
gość
6 lat temu
Brak samooceny? Wstydu? Raczej na kolankach do Częstochowy-corka nie miała ochoty mieszkać z matka-to daje duzo do myślenia
Gość
6 lat temu
Wstyd mi by było być z taka babą.
gość
6 lat temu
No tak swędzi ja nadal wiec szuka niczym odkurzacz kurzu :-)
gość
6 lat temu
Niech ta i*****a już sie po prostu zamknie i zainteresuje swoim dzieckiem.
bCNwaXaL