Felicjańska walczy o synów: "Gotuję dla nich posiłki!"

112
Podziel się

"Mam pełną władzę rodzicielską" - zapewnia w tabloidzie. "Chłopcy mieszkają z ojcem nadal w moim mieszkaniu, ale widujemy się..."

Felicjańska walczy o synów: "Gotuję dla nich posiłki!"

W wyniku rozwodu dwa lata temu synowie Ilony Felicjańskiej zamieszkali z ojcem, zaś była modelka musi płacić na nich miesięczne alimenty. To niezwykle rzadka sytuacja w polskim orzecznictwie, które z reguły wyznacza miejsce zamieszkania dzieci przy matce. Żeby stało się inaczej, muszą zajść naprawdę wyjątkowe okoliczności, dowodzące, że kobieta zupełnie nie nadaje się na matkę. Ilona, która została przyłapana na staranowaniu po pijaku kilku aut i próbie ucieczki z miejsca zdarzenia, zdaniem sądu nie rokowała na troskliwą opiekunkę. Celebrytka idzie jednak w zaparte, że wyrok sądu nie oznacza ograniczenie jej praw rodzicielskich.

Mam pełną władzę rodzicielską - zapewnia po raz kolejny, tym razem w tygodniku Twoje Imperium. Chłopcy mieszkają z ojcem nadal w moim mieszkaniu, ale widujemy się każdego dnia, gotuję dla nich posiłki i odrabiam z nimi lekcje. Rozmawiam i daję poczucie bezpieczeństwa. Ostatnio spędziliśmy cudowny miesiąc wakacji.

Relacje między byłymi małżonkami są ostatnio raczej napięte. Ilona oskarżyła publicznie Andrzeja Rybkowskiego o to, że zmuszał ją do seksu oralnego (!) oraz narobił długów, które ona musi za niego spłacać. Zobacz: Felicjańska: "Mąż KAZAŁ MI ROBIĆ SOBIE LASKĘ!"

W rozmowie z tabloidem sugeruje z kolei, że ma sporo zastrzeżeń do jego metod wychowawczych.

Poczyniłam odpowiednie kroki ku temu, by chłopcy znów mieli bezpieczne życie i uczyli się szacunku do innych ludzi - powiedziała.

Nie ujawniła jednak, czy sprawa o miejsce zamieszkania dzieci trafiła już na wokandę. Na razie Ilona poczyniła "pewne kroki" w mediach. Niedawno ogłosiła, że "alkoholik to nie jest brudny, śmierdzący menel".

KOMENTARZE
(112)
gamertr9
6 lat temu
Po co mieszacie w pudla jej dzieci?!
gość
6 lat temu
Wazne,ze sie kobieta stara.Fajne chlopaki.
Mgła
6 lat temu
Przestańcie ją kąsać, chyba nie chcecie żeby skończyła u Was w smutnym artykule z czarno-białym zdjęciem?...
Konrad
6 lat temu
Nie jest idealna i nie udaje że jest inaczej. Stara się naprawić swoje błędy. Zostawcie ją w spokoju.
gość
6 lat temu
Jest się czym chwalić....każda mama gotuje dzieciom.
Najnowsze komentarze (112)
gość
5 lata temu
ale ten jej b***c ma debilny wyraz fejsa!
gość
5 lata temu
rosną już następne małe ochlejusy i pewnie skończą jak stara na piciu i robieniu lodow gdzie byle
gość
5 lata temu
lansować się na dzieciach - niżej już upaść nie można. ale czego się spodziewać po zapitej obciągarce!
Gość
5 lata temu
Dzieci!! Nie jedzcie tego;)
gość
5 lata temu
podobni do mamy
gość
5 lata temu
Ot sukces i gigant osiągnięcie gotuje dla dzieci swoich żarcie. Miliardy kobiet i matek to robi kobito. O takich pierdołąch to wstyd nawet mówić.
gość
5 lata temu
z czego się babo cieszysz ? ,,,zatrułaś ich dzieciństwo,,ale przecież to nie ważne,,twój nałóg i kłopoty są najważniejsze
Viola
5 lata temu
Synkowie zawsze i tak beda Ja kochac bez znaczenia jest czy Mama kiedys pila,Zycze Jej spokoju i wszystkiego dobrego w karierze
gość
5 lata temu
ja swoim dzieciom robie kanapki ser salata i dzem jak mam
gość
5 lata temu
dajcie jej spokoj juz, daje sobie rade
gość
5 lata temu
Ładne chłopaczki ale na pudlu ich nie powinno być moim zdaniem
gość
5 lata temu
alkoholik to zwykły człowiek, tyle że słaby lub zbyt wrażliwy by bez dopalacza poradzić sobie z życiem. Kobieta jest super, znalazła w sobie siłę żeby wyjść z nałogu, stara się jak może żeby zarobić na życie i alimenty/długi. Nie jej wina że teraz wszyscy chcą z nią gadać głównie na temat alkoholizmu. Zostaw ją pudlu w spokoju, bo będziesz miał ją na sumieniu! Redaktorzyny z koziej d..py
gość
5 lata temu
Współczuję chłopakom.Mamuśka żenada. Promocja trzeźwości -to rozumiem ale sprzedawanie brudów, żeby było było głośno -to ohyda.
gość
5 lata temu
g****a pijaczko zostaw dzieci w spokoju bo nie jesteś w stanie zapewnić im wychowania ani utrzymania , bo gdyby z ciebie i mieli by brać przykład to o zgrozo co by z nich wyrosło ,trochę kultury
...
Następna strona