Wyda 20 tysięcy na szofera?

216 reakcji
0
0
216
Podziel się

Nie będzie mogła prowadzić porsche nie tylko w Polsce, ale i w Szwecji.

Wyda 20 tysięcy na szofera?

W poniedziałek na jednej z warszawskich ulic doszło do stłuczki z udziałem trzech samochodów. Na szczęście dwa z nich stały zaparkowane, bez pasażerów w środku. Jak się okazało, za kierownicą czarnego porsche siedziała znana aktorka Joanna L. Badanie wykonane alkomatem wykazało 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. I to o 10 rano.

Na razie celebrytka została ukarana mandatem wysokości 400 złotych. To jednak dopiero początek kłopotów. Swoją karę dołoży pewnie sąd. Trzeba też będzie pokryć koszt naprawy obu zniszczonych aut, a także wynająć szofera.

Po stracie prawa jazdy Liszowska nie ma innego sposobu poruszania się po Warszawie. No chyba, że przesiądzie się do taksówki albo komunikacji miejskiej.

Jak informuje Fakt, celebrytka nie będzie mogła prowadzić samochodu nie tylko w Polsce, lecz także w Szwecji.

Osoba z zatrzymanym prawem jazdy nie może ubiegać się o wystawienie takiego dokumentu w innych krajach - informuje insp. Marek Konkolewski z drogówki.

Kłopot w tym, że rezydencja Liszowskiej i jej męża-milionera Oli Serneke leży kilkadziesiąt kilometrów od Goeteborga. Aktorka będzie więc potrzebowała szofera.

Szwedzki szofer z samochodem audi A4 życzy tam sobie równowartość 180 złotych za godzinę - donosi Fakt. Wystarczy, by Liszowska wynajęła go na 4 godziny dziennie, by miesięczny rachunek wyniósł ponad 20 tysięcy złotych**.**

Na szczęście celebrytka nie musi oszczędzać. Roczne obroty firmy jej męża szacowane są na ponad miliard złotych. Sama także zarabia całkiem nieźle. Jej stawka za udział w programie rozrywkowym wynosi właśnie 20 tysięcy złotych... za odcinek. Wystarczy nawet na szwedzkiego szofera. Być może dlatego uznała, wsiadając pijana do porsche, że niczym nie ryzykuje.

Katarzyna Skrzynecka twierdzi, że z 1,2 promila jeździł w Polsce każdy. I to setki razy: Skrzynecka broni Joanny L.: "90% Z NAS miało SETKI TAKICH SYTUACJI!"

216
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(216)
gość
5 lata temu
No Skrzynecka przesadziła !
gość
5 lata temu
trzeba było o tym wcześniej pomyśleć, teraz jest gwiazdą obciachu
Gość
5 lata temu
Zawsze jest rower
gość
5 lata temu
na szofera ma pieniądze, a na taxi już nie?
Gość
5 lata temu
Wystarczy ze bedzie miala zaprzyjaznionego taksowkarza..
Najnowsze komentarze (216)
Robert
5 lata temu
Szkoda , że u nas zwykły kierowca nie może zarobić 180zł za godz.
gość
5 lata temu
skrzynecka też pijaczka? ?
gość
5 lata temu
No, niechby sie szwedzkie tabloidy o tym dowiedzialy, to by dopiero "dolozyli" jej mezowi.
gość
5 lata temu
powinna zapłacić na rzecz ofiar wypadków drogowych spowodowanych przez pijanych kierowców z własnej woli , jak taka dziana jest i żałuje !!!!!!
gość
5 lata temu
g****a p***a, nie dość , że mając wystuperczone brzuszysto wystawiała go na sylwestra, tfuu, to teraz pozabijałaby ludzi
Gość
5 lata temu
Piles??????Nie jedz!
jz
5 lata temu
no przynajmniej sobie ktoś dobrze zarobi a Jaoasia zrozumie swój wielki błąd
gość
5 lata temu
Będzie ją stać , ale to bogactwo jej męża , a nie jej !!!! Jak będzie mądry to uszczupli jej wydatki , g***i facet !!!!! Stać go było na ładniejszą , madrzejszą ....
gość
5 lata temu
Skrzynecka powinna zamknąć buzie jak chce by ludzie nadal ja lubili mam nadzieje ze sama nie jeździ po pijaku
gość
5 lata temu
Dobrze bo jeszcze pozabija I swoje dzieci jak je bedzie wozic po pijaku.Dobrze mowi stare przyslowiePIENIADZE SA DLA MADRYCH U GLUPICH NIE DLUGO TRZEBA CZEKAC NA REZULTAT.
gość
5 lata temu
Teraz mówimy o Joannie a ile pijanych jeździ po drogach to masakra,wszyscy powiini mieć surowe kary,niestety często gina niewinni ludzie ,kary są za słabe ,wieksze kontrole i większe karki,zmniejszyłoby to korki
gość
5 lata temu
Nie ---- dla pijaków za kierownicą. Kara powinna być proporcjonalna do majątku i bolesna.
gość
5 lata temu
Glowa pijana du... sprzedana,jej stary to p***c kit mu wciska
gość
5 lata temu
g****a p***a!
...
Następna strona