Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pamela się rozwodzi!

0
Podziel się:

Pobiła własny rekord!

Pamela się rozwodzi!

Pamela Anderson od dwóch miesięcy jest żoną Ricka Solomona. Po pospiesznym weselu oboje zarzekali się, że są dla siebie stworzeni i że ich małżeństwo przetrwa. Okazuje się, że to były jedynie pobożne życzenia. Amerykańskie źródła twierdzą, że już wkrótce Pamela i Rick znowu będą wolni. Gwiazda Słonecznego Patrolu złożyła pozew rozwodowy.

  1. grudnia aktorka złożyła papiery. W rubryce "przyczyna rozwodu" wpisała, że pomiędzy nią a Rickiem istnieją "niemożliwe do pogodzenia różnice charakteru”. Osoby, które znają Pamelę twierdzą, że prawdziwym powodem rozstania jest zazdrość Ricka.

Solomon zrobił wiele, żeby zwrócić uwagę Pameli. Na początku ich znajomości proponował jej nawet seks za pieniądze! Twierdził, że jest nią zupełnie oczarowany. Po ślubie okazało się, że jego męska duma odbiera mu radość z małżeństwa. Rick nie mógł znieść, że żona jest bardziej popularna od niego.

Rick cierpiał również z powodu nieczułości Pameli. Aktorka ignorowała go podczas wspólnych wyjść. Solomon poczuł się niepotrzebny i dąsał się tak długo, aż znudził Anderson. Zgodnie z przewidywaniami znajomych i dziennikarzy, ich małżeństwo zbliża się do końca.

Tym samym aktorka pobiła swój własny rekord. Jej małżeństwo z Kid Rockiem trwało zaledwie 3 miesiące.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie