Michał Witkowski pokazał nowego chłopaka! (ZDJĘCIA)

330
Podziel się

Pojawi się z nim dzisiaj na imprezie. "Miss jak każdy z nas szuka miłości, bratniej duszy" - wyjaśnia pisarz. Pasują do siebie?

Michał Witkowski pokazał nowego chłopaka! (ZDJĘCIA)

Jakiś czas temu na swoim Facebooku Michał Witkowski ogłosił casting na nowego chłopaka. Miał dość wysokie wymagania: "ślicznotka" miała być "niezbyt wysoka" i mieć "pyszczek jak malowanie". Witkowski jest gotowy porzucić dla swojego towarzysza słynnego, różowego prosiaka, z którym pojawia się na ściankach. Przypomnijmy: Witkowski szuka chłopaka na Facebooku: "WYSOKA ŚLICZNOTKA, na imprezy i okładki..."

Niestety, casting nie zakończył się sukcesem. Michał Witkowski wybrał więc kandydata spoza oficjalnego konkursu. Pisarz postanowił zaprezentować dziś oficjalnie zwycięzcę. Pojawi się z nim o 15:00 na imprezie marki Vistula. Na Facebooku pisarza już od dłuższego czasu trwa wielkie odliczanie przed tą osobliwą premierą.

Miss jak każdy z nas szuka miłość, bratniej duszy - tłumaczy w rozmowie z Pudelkiem Witkowski. Poznaliśmy się na osławionym pokazie Zienia w kościele.

Wybranek Witkowskiego to 22-letni Gabriel - model związany z branżą od 14. roku życia. Odpowiada za stylizacje wielu gwiazd, pozował dla Vogue'a, który wybrał go młodzieżowym modelem roku.

Zobaczcie zdjęcia nowej "ślicznotki Witkowskiego". Pasują do siebie?

KOMENTARZE
(330)
gość
6 lat temu
się chce chłopak wypromować na Michasi.
gość
6 lat temu
Wszędzie ta sama twarz
gość
6 lat temu
o matko co za ciastkko
gość
6 lat temu
stary szpetny tandetny i mloda sprzadajna c***a :D ot jest kogo pokazywac
gość
6 lat temu
witkowski to stary żałosny gey.aż przykro patrzeć.
Najnowsze komentarze (330)
Gość
5 lata temu
No i co? Dorośli są obaj, krzywdy nikomu nie robią. Media piszą, bo wy chcecie czytać. A ogólnie uważam, że bardzo dobrze, trzeba to zaściankowe społeczeństwo trochę powystawiać na tego typu bodźce, niech się przyzwyczaja. Dążymy do tego, żeby osoba homoseksualna była postrzegana jako normalna część społeczeństwa, a nie jako jakieś cudo. Pan Witkowski jest dla mnie przede wszystkim świetnym pisarzem. Pozdrawiam z Lublina! Zdeklarowany heteryk, ojciec trójki dzieci.
Dawny Luj
5 lata temu
Michalina to już stara d... więc szaleje. A że wpadło jej trochę szmalcu, to tym tłuszczykiem wabi następnych młodziaków, padlinożerców. - Michalina jest jak czarna dziura. - Pochłonie WSZYSTKO !
gość
6 lat temu
okej, rozumiem, że jest gejem, ale dlaczego taki chłopak z takim obleśnym dziwadłem, matko!! świat jest zły!!
gość
6 lat temu
ja p*****le.....
gość
6 lat temu
a co to jest ten/ta/to witkowski ???
gość
6 lat temu
ohydny ten witkowski
gość
6 lat temu
Dali specjalnie marne zdj Witkowskiego (nie lubię go, jest brzydki) ale takie marne że ojejku. A tego Gabriela pokazali jak modela i wgl. Żal...
mario11
6 lat temu
p***ł i c**l
gość
6 lat temu
juz mnie to nie obchodzi. zarabiam 1200zl na budowie...
gość
6 lat temu
Oblesny Stary Hu....j!!!
krs
6 lat temu
ten stary to jakis p***b..
gość
6 lat temu
jak wół do karety!
gość
6 lat temu
OCHYDA
E
6 lat temu
Czas na disco
...
Następna strona