Napastnik z biura PO twierdzi, że... OBLAŁ "KWASEM" Wojewódzkiego!

54 reakcje
0
0
54
Podziel się

"Brunatny terrorysta" znów zaatakował? "Nie mamy pewności, czy rzeczywiście to zrobił, czy tylko chce zaistnieć".

Napastnik z biura PO twierdzi, że... OBLAŁ "KWASEM" Wojewódzkiego!

Dziś rano w warszawskim biurze Platformy Obywatelskiej doszło do groźnego incydentu. Zamaskowany mężczyzna wszedł do recepcji i zaatakował gazem pieprzowym pracującą tam kobietę. Inni pracownicy biura szybko obezwładnili go i wezwali policję. Jego ofierze nie stało się nic poważnego, jednak na wszelki wypadek została przewieziona do szpitala.

Okazało się, że mężczyzna to 32-letni mieszkaniec Torunia, obecnie bez stałego zameldowania. Jak sam wyznał, "chciał zaatakować kogoś z PO".

Powiedział nam, że nie chciał nikogo skrzywdzić, ale chciał, żeby było o nim głośno - mówi oficer z komendy w Śródmieściu w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Policja sprawdza obecnie, czy zatrzymany jest odpowiedzialny również za atak na... Kubę Wojewódzkiego, do którego doszło październiku ubiegłego roku. Gwiazdor nazwał się wtedy "męczennikiem" w walce o rzekomą wolność słowa, twierdząc, że "brunatny terrorysta" oblał go kwasem. Złośliwi twierdzili, że były to fekalia. Kuba nie chciał współpracować z policją i mimo początkowego oburzenia, przestał to komentować. Sprawa do dziś jest niejasna.

Przyznał się do tego, że przed rokiem zaatakował Kubę Wojewódzkiego pod siedzibą stacji radiowej, w której wówczas pracował ten dziennikarz - tłumaczy informator GW. Nie mamy pewności, czy rzeczywiście to zrobił, czy tylko chce zaistnieć.

32-latek przebywa obecnie w policyjnej celi, a o jego dalszych losach zadecyduje jutro prokurator.

54
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(54)
Gość
5 lata temu
Co za durne czasy,kiedyś trzeba było napisać książkę,wydać dobra płytę żeby zaistnieć a teraz wystarczy wylać kupę na kogoś.
gość
5 lata temu
Niedługo dodzia się przyzna że go oblała gównem, żeby tylko zaistnieć .
gość
5 lata temu
W rankingach popularności Kuba Wojewódzki Show przegrywa z Familiadą.
gość
5 lata temu
Kubuś I Od'bytousty, krul TVN
gość
5 lata temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]D**ek koncesjonowany TVN – Kuba Wojewódzki Show – syn funkcjonariusza SB i PRL-owskiego prokuratora [Bogusława Wojewódzkiego - admin] Życzymy przyjemnego odbioru ![/cytat]Wojewódzki to syn woźnego i kucharki szkolnej. Nie poniżaj biedaka prosty c****e!
Najnowsze komentarze (54)
gość
5 lata temu
Przecież ten mężczyzna to Pezet !
bebebto
5 lata temu
Kwasem z kiszonych ogórków
Gość
5 lata temu
zarabiasz kokota siedzac w domu a wiesz co to znaczy wogule???
gość
5 lata temu
suche
gość
5 lata temu
to byl chyba kwas moczowy od porzuconego kochanka spod centralnego
gość
5 lata temu
czemu tylko pudel o jakimś napastniku z biura po pisze? nigdzie o tym nie ma, sprawdzałam portale... a ta sprawa śmierdzi na kilometr, pis ma się znowu źle kojarzyć bo wybory idą?
gość
5 lata temu
haha podstawiony facet przed wyborami samorządowymi, PO chce mieć "swojego" prześladowcę, akurat facet jest z Torunia, żeby się z rydzykami kojarzyło i akurat jest bezrobotny, co ma się kojarzyć z pisem, tani chwyt droga platformo, waszego zabójcy z biura pis karmiącego się waszą nienawiścią do kaczora nikt nie pobije!
gość
5 lata temu
platformiana patologie oszustow powinien wysadzic
gość
5 lata temu
Kubuś I Od'bytousty, krul TVN
tomasz
5 lata temu
Musial go nieźle oblać widać po paskudnej mordzie.
gość
5 lata temu
Mam nadzieję, że z kariery medialnej nici. I że żadna prawicowa partia nie zrobi z niego męczennika, a już tym bardziej nie weźmie na listy wyborcze.
gość
5 lata temu
britney w polsce q**a !!!!!!! to jest news !!!!!!!!
gość
5 lata temu
ofiary dobrze się uczą i wychodzą na ludzi, rozrabiaki rozrabiają i zostają lumpami, nierobami a nawet mafiozami wykorzystującymi innych przyzwoitych ludzi
gość
5 lata temu
No tak gosciu za atak na babke z PO idzie siedzieć Rafalal za pobicie człowieka i bestialskie zabicie własnego kota staje się gwiazda . Teraz pytanie co można w tym kraju a czego nie bo nie kumam ?