Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna L. na okładce "Grazii": "Ubolewam nad incydentem..."

480
Podziel się

Celebrytka prowadząca po pijaku już promuje się na okładkach. "Nie uciekam od życia tu i teraz!"

Joanna L. na okładce "Grazii": "Ubolewam nad incydentem..."
bEgZVptx

Wygląda na to, że Joanna L., która na początku września spowodowała wypadek po pijaku wyjdzie z afery obronną ręką. Pracują nad tym już producenci jej show, zaprzyjaźnieni PR-owcy i dziennikarze. Celebrytka miała szczęście, że nikogo nie skrzywdziła, może więc liczyć teraz na pomoc znajomych gwiazd. Matka dwójki małych dzieci miała o 10 rano 1,2 promila alkoholu we krwi. Wypadek, tłumaczyła "wypiciem wina do kolacji". Nad wszystkim czuwa jej mąż-milioner, który podjął już odpowiednie kroki, by ratować karierę żony. Przypomnijmy: Mąż Joanny L. "zapłaci agencji PR za RATOWANIE JEJ WIZERUNKU"!

Nic dziwnego, że Joanna trafiła już na okładkę. Nazywa na niej wypadek... incydentem. Dwutygodnik zapowiada też wyznania celebrytki na temat "wiary w siebie" i "kultu zdrowego ciała".

Nie uciekam od życia tu i teraz. Incydent się wydarzył, do czego się przyznaję i nad czym ubolewam - mówi Joanna. Konsekwencje prawne - jakiekolwiek będą - są absolutnie słuszne.

bEgZVptz

Krytykę w sieci uważa jednak za niesprawiedliwą. Winą za swój kryzys wizerunkowy obarcza "obcych ludzi" i zapewnia, że znajomi stoją za nią murem:

Wszystkie inne historie powstałe wokół tego wydarzenia stworzyli obcy ludzie, niemający żadnego pojęcia o mnie i moim życiu. Trudne chwile zacieśniają więzy z najbliższymi i uświadamiają, ile dla siebie znaczymy. Nigdy nie wyrażę wdzięczności tym wszystkim, którzy okazali mi serce i mieli dla mnie dobre słowo.

Ma z pewnością na myśli Katarzynę Skrzynecką, która broniąc Joanny stwierdziła, że "90% z nas" (czyli nie tylko jej znajomych) jeździło setki razy po pijaku.

bEgZVptF

Celebrytka nie zapomniała odnieść się także do pozostałych projektów ze swoim udziałem. W Polsacie emitowane są kolejne odcinki show Twoja twarz brzmi znajomo, w którym od początku promowana jest na faworytkę. Pijana Joanna L. spowodowała wypadek jadąc na nagranie jednego z odcinków.

Nie można uciekać przed problemami, trzeba im stawić czoło - wyjaśnia. Nie powinny jednak rzutować na pracę. Co mamy do wykonania, musi być wykonane w pełni profesjonalnie.

bEgZVptG
bEgZVpua
KOMENTARZE
(480)
gość
7 lat temu
Gdyby miała 0,5 promila byłabym jeszcze w stanie uwierzyć, że nie wiedziała, ale przy 1,2 nie wierzę, żę czuła się ok.!!!!!!!!!!
Gość
7 lat temu
Trzeba było pomyśleć wcześniej a nie uwalona jak ś****a wlezc za kierownice!
gość
7 lat temu
ma szczescie ze nikogo nie zabiła
bEgZVpub
gość
7 lat temu
nie ma litości dla pijaków! I nie ważne czy zwykły szarak, celebryta, gwiazda czy ksiądz!
gość
7 lat temu
lepiej dla niej by było jakby nic nie mówiła - a tak to jej obecnosc w mediach i tego typu wywiady tylko draznią
Najnowsze komentarze (480)
gość
7 lat temu
Gdyby w normalnej rodzinie matka wypila sobie piwo to dzieci oddano by do rodziny zastepczej
gość
7 lat temu
zamulony z przepicia mózg! Incydent....Leczyć alkoholików Przymusowo i zabierać prawo jazdy!
gość
7 lat temu
To nie był "incydent" jak to Pani ładnie ujęła, ale jazda po pijaku, która mogła skończyć się śmiercią !!
karo
7 lat temu
Tego w ogóle nie da się czytac co wypisują gazety i różne portale! Lubię Bardzo Joanne ale to co zrobiła nic jej nie tłumaczy. Gdyby to zrobił normalny człowiek bez wahania dostałby mandat i zabrali by mu prawko... Co to się dzieje na tym świecie że ludzie po alkoholu wsiadaja do samochodu a później tyle wypadków i przez swoją bezmyślność odbierają innym ludzią życie ( całe szczescie teraz tak nie bylo) Pozdrowienia dla Pani Anny Muchy, która w jednym z wywiadów powiedziała prawdę o ludziach którzy po wypiciu wsiadają w za kierownice!
gość
7 lat temu
Nikt nie wie ile razy wcześniej jej to się przydarzyło,a prawda jest taka to jest to zwykły śmiertelnik jak każdy z nas a zanim osądzisz innych spójrz na siebie
gość
7 lat temu
Zarozumiała,bez cienia pokory.Wstyd !!! Właśnie tak sponiewierana baba,zrobiła z mego syna kalekę.
tepa
7 lat temu
myśli że jak jest bogata to wszystko może sąd powinien ukarać dla przykładu a ta Skrzynecka to tak głupio gada pewnie też ma coś na sumieniu
Gość
7 lat temu
dramat... ubolewa bidulka... szczęście, ze nikogo nie zabiła
bEgZVptT
gość
7 lat temu
dajcie jej spokoj.patrzcie na siebie.w twoja twarz brzmi znajomo jest najlepsz nie da sie ukryc ma kobieta talent.super
gość
7 lat temu
jak ja do pracy bym wpadł mając 1,2 promila to byłby to mój ostatni dzień w pracy, ale kto by się przejmował kiedy jest się celebrytką i ma męża milionera to i wypadek po pijaku można nazwać "incydentem" jak dla mnie to jest mega wiocha że tym wszystkim niby gwiazdom wydaje się że są bezkarni. Powinni kilku za takie rzeczy do pudła zamknąć to reszta by się pewnie zastanowiła trochę.
gość
7 lat temu
szok..by już zamknęła gębę i nie promowała się w mediach..bosz czy ci ludzie maja choć trochę godności...? dno
gość
7 lat temu
pijaczka i beztalencie- ona od tej wody wyglada jak bomba. haha przyjezdza do Polski na balety a przy mezu udaje swieta. ale z prawdziwa natura sie nie wygra.
Peter
7 lat temu
one się nadają tylko do jednego... i to też nie wszystkie - żenujące kretynki
gosć
7 lat temu
Z własnego doświadczenia: jezeli poprzedniego dnia była impreza, a poranny kac wyleczony 1(jednym) piwem, to 1,2 promila murowane! ,,na sucho"taki wynik to ok.1/4-1/3litra wódki. Wiem, probowałem.
...
Następna strona
bEgZVpuv