Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skrzynecka znów broni Joanny: "OBUDZIŁA SIĘ WYSPANA! Czuła się trzeźwo!"

697
Podziel się:

"Niech to będzie nauczką dla każdego z nas" - mówi o wypadku spowodowanym przez pijaną koleżankę.

Skrzynecka znów broni Joanny: "OBUDZIŁA SIĘ WYSPANA! Czuła się trzeźwo!"
bEIZGRSJ

Wypadek spowodowany na początku września przez pijaną Joannę L. dołączył do wakacyjnej "czarnej serii" polskiego show biznesu. Kilka gwiazd z Polsatu z przyzwyczajenia postanowiło bronić matki dwóch córek, która wsiada pijana do porsche, ryzykując swoim i cudzym życiem. Jej koleżanka, Katarzyna Skrzynecka, również matka, nie pomyślała o tym, że Joanna mogła zabić czyjeś dziecko. Przeciwnie - oburzona broniła jej przed Internautami, przekonując, że "90% z nas" jeździło po pijaku "setki razy".

Jej być może się zdarzało, ale czy na pewno wszystkim? Może miała na myśli tylko swoich znajomych z telewizji?

bEIZGRSL

Skrzynecka przemyślała sprawę i postawiła ratować swój wizerunek. W wywiadzie udzielonym Show tłumaczy się ze swojej wcześniejszej wypowiedzi. Po raz kolejny zapewnia też, że Joanna jest niesprawiedliwie krytykowana:

Joasia sama wyjaśniła już wszystko! - wykręca się Skrzynecka. Ja, jedynie stając w jej obronie, sprzeciwiłam się społecznej łatwości do urządzania publicznego linczu. Zbyt łatwo rzuca się obelgami i nadużywa określeń "pijak", "alkoholik", "morderca", "przestępca" wobec kogoś, kto po prostu nie pomyślał następnego dnia, budząc się wyspany i czując się całkowicie trzeźwo, czy alkohol mógł jeszcze we krwi pozostać. Niech to będzie nauczką dla każdego z nas, zanim rzucimy kamieniem.

Czy Joanna rzeczywiście obudziła się wyspana, "czując się całkowicie trzeźwo"? A może jechała do Polsatu prosto z imprezy? Miała we krwi 1,2 promila alkoholu!

bEIZGRSR

Oskarżanie fanów o "publiczny lincz" to chyba przesada. Po prostu oczekują, że matka dwójki dzieci, promowana przez telewizje na sympatyczną gwiazdę, nie będzie jeździła pijana po mieście, ryzykując czyimś życiem.

Gdyby nie pijane osoby, w zeszłym roku nie doszłoby w Polsce do 2101 wypadków samochodowych i nie zginęłoby w nich 265 osób.

bEIZGRSS
bEIZGRTm
KOMENTARZE
(697)
gość
7 lat temu
Nie mogę słuchać tego bredzenia
gość
7 lat temu
milczenie jest złotem
gość
7 lat temu
tyle ile było promila, to ciężko być rześkim i wyspanym chyba..
bEIZGRTn
gość
7 lat temu
Coś mocno podejrzanie Skrzynecka ciągle podlizuje się Joannie L.
gość
7 lat temu
Mmmmmmm ciekawe, Kasiu bo sobie zaszkodzisz
Najnowsze komentarze (697)
gość
7 lat temu
Pani Kasiu sorry...ale wygląda Pani jak stare pudło :(
gość
7 lat temu
skrzynecka, koniowi zamelduj, chlala cala noc i to jak na taka babe smok, taka batierusze to musiala wychlac 2-3 butelki
gość
7 lat temu
Sama pewnie jeździ po pijaku to jej broni.Obie panie pewnie w ten sposób nie straciły nikogo bliskiego.Ale kiedyś może je to spotkać i ciekawe czy będą bronić w tedy pijaka za kierownicą.
gość
7 lat temu
obie brzydkie wulgarne puste
gość
7 lat temu
kasiu nie rób takich min bo wyglądaszstaro a gadasz jak kretynka
zolwiki
7 lat temu
Cyk! & ride to kill: zolwiki.blog.pl/2014/09/05/mordercze-slicznotki/
gość
7 lat temu
obydwie p***y po jednych pieniodzach a swojo drogo jaka ta skrzynecka stara brzydka skrzynecka jo broni po jak sir rozwiedła to sie obie c****i tarły
gość
7 lat temu
Katarzyna Skrzynecka niestety nie najlepiej sprawdza sie jako obrończymi Joanny L. - bo i nie powinna - lepiej jest jednak zamilknąć bo te nietrafione opinie mogą jej wyjść bokiem tak jak kiedyś wyszły to znanemu aktorowi, który sam po pijaku spowodował wypadek, a później zarzucał swojej koleżance z planu zachowania pod wpływam alkoholu (Skrzynecka broniąc L. jest zwolenniczka siadania za kierownice na podwójnym gazie)
bEIZGRTf
gość
7 lat temu
ale lizus
Gość
7 lat temu
Obie siebie warte
gość
7 lat temu
Skrzynecka co ty pieprzysz ! nie czuła się pijana ?????1/2 promile ??????
gość
7 lat temu
Pudel przestań przekłamywać wypowiedzi!!!
gość
7 lat temu
dozywocie dla paszteta
MAŁA
7 lat temu
kaśka lepiej już zamilcz.gadasz coraz gorsze głupoty .nie wiem czy zapomniałaś że jestes matką .następny "wyspany' kierowca może wjechać w twoją rodzinę
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIZGRTY
bEIZGRTZ
bEIZGRUa
bEIZGRUb
bEIZGRUc
bEIZGRTH