Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krupa do Rubik: "Nie chcę cię w moim programie!"

643
Podziel się:

"Twój okazał się porażką. Powinnaś więc być dla mnie miła, zamiast obgadywać mnie za plecami...".

Krupa do Rubik: "Nie chcę cię w moim programie!"
bEDxwwth

Ekipa Top Model kręci obecnie zdjęcia w Portugalii. Niemiłą niespodzianką dla Joanny Krupy okazała się obecność na miejscu Anji Rubik. Top modelka została zaproszona przez TVN jako gość specjalny odcinka. Krupa, która liczyła na to, że obecna edycja obejdzie się bez Anji, bardzo się tym zdenerwowała. Zwłaszcza, że niedawno dowiedziała się, że Rubik rzekomo obgaduje ją za jej plecami. Z tych nerwów zamieściła na swoim internetowym profilu emocjonalny wpis w języku angielskim.

Jestem gospodynią i nie chcę cię w moim programie - napisała. Przepraszam, ale twój okazał się porażką. Powinnaś więc być dla mnie miła, zamiast obgadywać mnie za moimi plecami i rozpowiadać plotki przez zazdrość i brak pewności siebie**.**

Najwyraźniej Krupa nadal jest zdania, że osiągnęła w modelingu znacznie więcej niż Rubik, a Anję zżera przez to zazdrość. Skończyło się na tym, że Joanna, po interwencji producentów, usunęła emocjonalny wpis z profilu.

bEDxwwtj

Przy okazji, przypomnijmy, jakiego typu modelką jest Joanna: Krupa zaczynała w filmach dla fetyszystów!

bEDxwwtp
bEDxwwtK
KOMENTARZE
(643)
gość
7 lat temu
A gdybyście się zamieniły formatami Joanno to dalej twój miałby większą oglądalność?
Gość
7 lat temu
Jedna i druga jest piękna tylko zupełnie w innej lidze Anja to modelka światowego formatu chodzila w pokazach u największych jest znana na całym świecie a Joasia mimo wielkiej sympatii do niej jest po prostu hollywoodzka gwiazdka.
gość
7 lat temu
krupa mozesz jej buty czyscic
bEDxwwtL
Gość
7 lat temu
Oh Dzoana dowartosciowuj sie jasne, to chyba Anja nie chce byc u ciebie :(
gość
7 lat temu
Krupa nic nie osiągnęła !
Najnowsze komentarze (643)
http://michae...
6 lat temu
michael kors online outlet
NYC
7 lat temu
Net worth Anji to $10 million, net worth Krupy to $1million,, Anja 31 lat, Krupa 35, dwa rozne swiaty, w Polsce moze tego nie wiecie,, nic wiec dziwnego,, ze Krupa zazdrosci Anji kariery,, ktorej Krupa nigdy nie bedzie miala.
Kuba
7 lat temu
To co Rubik osiągnęła to krupie się tylko marzy to nie ma porównania . Rubik jesteśmy dumni z ciebie brawo . Krupa niech wraca do stanów bo ja nie chcemy
Gość
7 lat temu
Nie lubię jednej i drugiej
gość
7 lat temu
krupa i patrowicz
gość
7 lat temu
A czego Rubik ma zazdrościć Krupie?????!!!!! Operacji plastycznych, silikonu , domu w kredycie wątpliwej sławy no czego???? Nie osmieszaj sie Krupa tymi zalosnymi komentami taka prawda nie dorastasz Anji do piet !!
gość
7 lat temu
Brzydule, zwlaszcza Rubik, co za ryj...
Gość
7 lat temu
Etoile ❤️ Moja Nashti.
bEDxwwtD
gość
7 lat temu
cała ta czwórka jest wysoce żałosna!
Gość
7 lat temu
Przykro mi, ale Anja przynajmniej nie musi pokazywać melonów żeby być kimś. A Joasia ma tylko pewność siebie, bo ma napompowane cyce i usta. Pipe the f**k down!
gość
7 lat temu
umówmy się, każda reprezentuje inny typ urody, obie są piękne i nietuzinkowe, ale królową wybiegów jest Anja i to ona jest top modelką, czy to się Joasi podoba czy nie
gość
7 lat temu
ja tam ją lubię dobra z niej babka
gość
7 lat temu
obie siebie warte
gość
7 lat temu
Jak dla mnie to ta cała Rubik wygląda jak z Oświęcimia...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDxwwuw
bEDxwwux
bEDxwwuy
bEDxwwuz
bEDxwwuA
bEDxwwuf