Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Party" na okładce "oddaje hołd" Przybylskiej (FOTO)

353
Podziel się

"Wchodziła do garderoby i już świeciło słońce. Jej śmierć jest dla mnie osobistą tragedią" - mówi Cezary Pazura.

"Party" na okładce "oddaje hołd" Przybylskiej (FOTO)
bCzYzhoB

Anna Przybylska zmarła w ubiegłą niedzielę, przegrywając walkę z wykrytym niecałe dwa lata temu nowotworem trzustki. Jej śmierć wywołała lawinę kondolencji, wspomnień i komentarzy, również wśród gwiazd i celebrytów. Zobacz: Gwiazdy żegnają Annę Przybylską: "Dokądkolwiek się wybierasz, tam też będą Cię uwielbiać". Pogrzeb 36-letniej aktorki, który odbył się w czwartek w Gdyni, zgromadził tłumy i był relacjonowany na żywo w TVN 24.

Na okładkę nowego dwutygodnika Party trafiło zdjęcie Przybylskiej podpisane "Żegnaj, Aniu".

Ona miała w sobie coś takiego, że ludzie ją kochali. To taka Julia Roberts. Gdyby urodziła się w Ameryce, byłaby światową gwiazdą - gazeta przytacza słowa Jarosława Piwowarskiego z TVN 24. Wchodziła do garderoby i już świeciło słońce - mówił na tej samej antenie Cezary Pazura. Jej śmierć jest dla mnie osobistą tragedią.

bCzYzhoD

Przypominamy, że wciąż można wspomóc hospicjum, któremu pomagała za życia Anna Przybylska:

Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca

bCzYzhpe
KOMENTARZE
(353)
gość
6 lat temu
co oni jej zrobili z twarzą.....?
gość
6 lat temu
Kochana Ania
gość
6 lat temu
Brakuje mi jej. Skromna, utalentowana, takich ludzi sie ceni.
bCzYzhpf
gość
6 lat temu
Żegnaj :(
gość
6 lat temu
ja wiem ze jej twarz jest wizerunkiem publicznym ale mysle ze dla rodziny i osob bliskich widziec ja ponownie w kioskach tuz po pogrzebie to troche niefortunne
Najnowsze komentarze (353)
gość
6 lat temu
To była piękna i mądra kobieta Wielka strata
gość
6 lat temu
pogrzeb byl relacjonowany?z tego co pamietam rodzina sobie tego nie zyczyla!!!!!
pepe
6 lat temu
wywalić pseudodziennikarzyny z party- alka i jego przydupaska, który ze wsi głębokiej przyjechał do stolycy i oddał się starszemu, brzydszemu koledze, by teraz ten celebrycki blichtr pompować dookoła.
gość
6 lat temu
przestańcie sie wszyscy lansować na jej smierci
gość
6 lat temu
kochana ania! ale w zyciu bym jej nie poznala na tym zdjeciu!co oni z niej zrobili?byla piekna i fotoshopy byly jej nie potrzebne!
gość
6 lat temu
dziwne ale za zycia nie było nad nią takich "ochów i achów" tylko dopiero po śmierci - dla mnie to takie dziwne? dajcie jej juz spokój.
gość
6 lat temu
Nawet po śmierci musieli ją skrzywdzić na tym zdjęciu? Kto jej zmienił rysy twarzy i po co? Przecież to piękna kobieta była. Jakby nie było podpisane, to nikt by się nie domyślił, że to Ania Przybylska.
Gość
6 lat temu
Obciął bym mu łapy powyżej łokci żeby nie dotknął więcej komputera ( fotoshopa ) .
bCzYzhoX
gość
6 lat temu
kocham cię aniu,nie mogę pogodzić się z twoim odejściem -ona
wiesia
6 lat temu
"Nie trzeba mieć papierka z urzędu stanu cywilnego, jak również glejtu od Pana Boga. On i tak w żaden sposób nikogo nie zwiąże. Ludzi łączy miłość i wzajemne zaufanie. A my je mamy - mówiła Anna Przybylska przed kilkoma laty w "VIVIE!".
wiesia
6 lat temu
dlaczego śp. Ania została pochowana z honorami przez księży skoro była rozwódką ??? co ona inna jest od rozwódek? rozumiem jest osobą publiczna ale to chyba nie powód?? z całym szacunkiem do śp. Ani któa uwielbiałam ale ona zawsze powtarzała że nie jest jej potrzebna zgoda od pana Boga ??? mogła sie pojednać z Bogiem ale co Bóg złączy człowiek niech nie rozłącza
kate
6 lat temu
I taką chcemy zapamiętać, pełna pozytywnej energii .... a to że Jej już nie ma nadaje tylko tym zdjęciom głębszą treść ponad bycie znaną i popularną ... odnajduję się w nich że Ktoś był Matką Kobietą po prostu Człowiekiem ........... [***]
gość
6 lat temu
Urocza matka polka świetna aktorka :):)
gość
6 lat temu
Straszne te zęby mają celebrytki.porcelana zero natury.
...
Następna strona
bCzYzhpz