Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nigdy nie uważałem się za mądrego"

82
Podziel się:

Channing Tatum o trudnym dzieciństwie z ADHD i dysleksją. "Nauczyłem się więcej od ludzi, których poznałem pracując, niż z książek w szkole".

"Nigdy nie uważałem się za mądrego"
bEDdUKGd

Channing Tatum zdobył sobie popularność występami w filmach takich jak _**Step Up**_ i Magic Mike, ale karierę zaczynał jako tancerz, model i striptizer. Jak wspominał, ta ostatnia profesja pomogła mu w pracy na planie Magic Mike. Ostatnio zaś gra nie tylko mięśniami, ale i głową. Udzielił także szczerego wywiadu, w którym przyznał się do problemów z alkoholem. Zobacz: Chaning Tatum: "Jestem świetnie funkcjonującym ALKOHOLIKIEM!"

W nowej rozmowie, która ukazała się właśnie na łamach magazynu NY Timesa Tatum przyznaje, że przez wiele lat uważał za swój największy – i jedyny atut - umięśnione ciało i sprawność fizyczną.

Mój ojciec też jest mięśniakiem. Kiedy patrzę wstecz, to zdaję sobie sprawę, że to dzięki mięśniom zdobywałem akceptację i pewność siebie. Nie jest też żadną tajemnicą, że to dzięki nim udało mi się zaistnieć w show biznesie - wyznaje 34-letni gwiazdor, którego zdiagnozowano jako dziecko z dysleksją i ADHD. Nigdy nie uważałem się za specjalnie mądrego, z różnych powodów. Kiedy w szkole trafiasz do klasy dzieciakami z autyzmem czy Zespołem Downa zdajesz sobie sprawę, że to jest twoje miejsce. Kiedy wyjechałem do Nowego Jorku i zacząłem pracować jak model, chciałem nauczyć się wszystkiego, czego mogę od ludzi, których spotykałem na swojej drodze. Znali się na filmach, sztuce, modzie... Więc nauczyłem się więcej od ludzi, których poznałem pracując, niż z książek w szkole.

bEDdUKGf
bEDdUKGG
KOMENTARZE
(82)
gość
7 lat temu
Zobaczyłam to czarno-białe zdjęcie i się przestraszyłam, że znowu ktoś przedwcześnie odszedł.
gość
7 lat temu
Daliście jego czarno-białe zdjęcie, a ja w pierwszej chwili pomyślałam, że zmarł... Boże, Pudel!
gość
7 lat temu
chce takiego meza
bEDdUKGH
gość
7 lat temu
ciachoooo
gość
7 lat temu
e tam wazne ze ładny jestes tygrysie mmmm
Najnowsze komentarze (82)
http://ashsho...
6 lat temu
ash shoes outlet online
ja
7 lat temu
jest boski
gość
7 lat temu
fajowy, męski, słodziak,,mmmmmmmm
gość
7 lat temu
Co racja to racja
gość
7 lat temu
I tak mi nie uwierzycie, ale go znam :D zaprosił mnie w Pradze do tańca, jeszcze w czasach przed Step Up, ilekroć widzę o nim posty, to nie wierzę, że ten fajny, otwarty chłopak jest teraz taką gwiazdą. Łał..
gość
7 lat temu
to byl trick marketingowy pudla
gość
7 lat temu
dysleksja i ADHD...latwego zycia z nim zona nie ma
Gość
7 lat temu
Pudel! Nie dawajcie czarno-białych zdjęć, kurcze nie mnie jednemu udzielił się niepokój zw znowu ktos fajny odszedł!!!!!
bEDdUKGz
Gość
7 lat temu
Alkoholik to grzech ;) musi się nawrócić
gość
7 lat temu
kolorowe zdjecie ciężko było wrzucić,czarne kojarzy się ludziom ze smiercia
gość
7 lat temu
Ale z Ciebie ciacho :),
gość
7 lat temu
Mądry facet.....
anka
7 lat temu
czyli dalej nie wie , biedaczysko, ile nie wie...szkoda gościa, a tak miło wygląda
gość
7 lat temu
....to się chwali...dobrze gada...ma przynajmniej odwagę głośno o tym powiedzieć i nie udaje ,że jest inaczej niż jest...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDdUKHs
bEDdUKHt
bEDdUKHu
bEDdUKHv
bEDdUKHw
bEDdUKHb