Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marcin Mroczek i syndrom mamy

283
Podziel się
Marcin Mroczek i syndrom mamy
bDIQMFzF

Super Express uczynił interesujące spostrzeżenie: gwiazdorzy wybierają sobie kobiety podobne do własnych matek. Na dowód tego przedstawia dziewczynę Mateusza Damięckiego - Katarzynę Łaską, obiecującą aktorkę (zagrała m.in. w musicalu Miss Saigon). Tak samo jak mama Mateusza, Kasia ma ciemne włosy, ciemne migdałowe oczy i "uśmiech z nutką kokieterii".

Kolejny przykład? Jarosław Kret i Agata Młynarska mogliby uchodzić za rodzeństwo – mają te same "roześmiane błękitne oczy, orle nosy i trójkątne żuchwy". Tak samo, jak mama Jarka.

Marcin Mroczek od zawsze powtarzał w wywiadach, że jego dziewczyna musi być czułą i wyrozumiałą blondynką. No i proszę, taką właśnie ma – Agnieszkę Popielewicz. Wszyscy mówią o niej: wypisz, wymaluj Halina Mroczkowa. Zmieszany aktor tłumaczy:

bDIQMFzH

Szukając dziewczyny, nie kierowałem się kryteriami: czy będzie podobna do mamy. Zależało mi tylko na tym, żeby gotowała tak wspaniale jak moja mama. I Agnieszka jest królową kuchni!

Katarzyna Korpolewska, psycholog cytowana przez Super Express, wyjaśnia te zapędy:

Często mężczyzna szukający partnerki podobnej do swojej matki chce przedłużyć z nią kontakt i… kocha matkę w żonie. Takie pary potrafią razem trwać całe życie. Bo kochankę można porzucić, ale z mamą zerwać nie można.

bDIQMFzN

„Chyba nie zerwiesz z mamusią?”

bDIQMFAi
KOMENTARZE
(283)
:))
7 lat temu
Też odkrycie!
gość
9 lat temu
dla mnie ona też¸ nie pasuje
gość
13 lat temu
ale ma łupiez a ona jeszcze go całuje a feeeeeeee
bDIQMFAj
grreeeggg
13 lat temu
A ja jestem podobny do matki swojej żony.
gość
14 lat temu
LAska i LAsek .
mahalmudu
14 lat temu
hahaha, dobre..:D
GENOGEFA
14 lat temu
MARCIN BIEŻ SIE ZA NIĄ JEST SPOKO
gość
14 lat temu
Marcin jest gejem widzialem go w jednym z warszawskich gej klubow.
animek
15 lat temu
ona jest sliczna!
gdk.centrum@w...
15 lat temu
Skąd ty to wydłubałaś dziewczynko - psychoanaliza między kartkówką a klasówką? O.K! może spotkałaś kiedyś Marcina Mroczka na stacji Orlen albo Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy ale nie zaślinił sie na twój widok jak wiekszość chłopców w jego wieku w obecności siedemnastolatki. O homoseksualizm nie możesz go posadzić więc wymyśliłaś psychoanalizę na poziomie Naj, Pani Domu i Twoje Imperium w jednym. Więcej czytaj w różnych źródłach, a mniej przepisuj. Oczywiście do czasu wydoroślenia (jeśli kiedykolwiek) nie traktuj mojej rady jako wiążącej, a później sama zauważysz, że miałem rację.
gość
15 lat temu
nie lap go za d**e
gość
15 lat temu
Kto to jest Marcin Mroczek?
gość
15 lat temu
jest spoko kazdy lubi dobrze zjesc
bDIQMFAb
....
15 lat temu
:)
...
Następna strona
bDIQMFAD