Krupińska na otwarciu kliniki urody (ZDJĘCIA)
Miss Polonia nadal na imprezach pojawia się sama.
Paulina Krupińska doskonale wykorzystała swój moment i sporo skorzystała na tytule najpiękniejszej Polki. Miss Polonia ma własne show, a także stała się pełnoprawną celebrytką. Krupińska bardzo często pojawia się na imprezach i otwarciach sklepów, na które jest zapraszana przez organizatorów. W poniedziałek Krupińska przyszła na otwarcie Kliniki Anti-Aging Dr Beata Dethloff.
Krupińska miała na sobie sukienkę w ciekawy wzór i różową torebkę ozdobioną ćwikami. Lubicie jej styl?