Radzimir Dębski wygryzł Rubika z "Wiadomości"!

Jedynka zmienia czołówkę programu. Muzykę do nowej stworzy młody kompozytor.

Obraz

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale autorem aktualnego "dżingla" do Wiadomości jest Piotr Rubik. Skomponował ją ponad 10 lat temu, tuż przed tym, jak przefarbował włosy na blond. Chodzą legendy o tym, ile zarabia rocznie na jego emisji. Podobno został dzięki temu milionerem.

Jak donoszą Wirtualne Media, Wiadomości czeka rewolucja. Zmieni się zarówno czołówka - ma być bardziej "amerykańska" - jak również muzyka i dżingle.

_**Nowa oprawa będzie po prostu nowocześniejsza**_ - tłumaczy Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy Telewizji Polskiej. Zmienią się też czołówki bocznych wydań "Wiadomości", a także sportu i pogody.

Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez Presserwis, nową muzykę do serwisu informacyjnego skomponować ma... Radzimir Dębski. Syn piosenkarki Anny Jurksztowicz i kompozytora Krzesimira Dębskiego zasłynął 2,5 roku temu, kiedy wygrał konkurs na cover piosenki Beyonce.

Nie potwierdzam i nie zaprzeczam - ucina Rakowiecki.

Ciekawe, co na to Piotr.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą