Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cosby przerwał milczenie: "Oczekuję, że "CZARNE" MEDIA będą neutralne!

135
Podziel się:

Po wielu oskarżeniach i pierwszym pozwie sądowym komik szuka sojuszników. Próbuje zasłaniać się prawnikami i żoną...

Cosby przerwał milczenie: "Oczekuję, że "CZARNE" MEDIA będą neutralne!
bESJErdx

Chyba nikt nie spodziewał się, że międzynarodowa kariera Billa Cosby'ego zakończy się w atmosferze takiego skandalu. Trudno już zliczyć kobiety, które oskarżają go o odurzanie pigułką gwałtu i molestowanie seksualne. Niektóre pomijają media, tylko idą ze sprawą prosto do sądu, nie czekając na zbiorowy pozew.

Podczas gdy padały kolejne oskarżenia, komik nie zabierał głosu i odmawiał komentarzy podczas wywiadów. Jedynie raz odniósł się do tematu, ale zakazał jego publikacji. Ograniczył się tylko do zdawkowych podziękowań na Twitterze celebrytkom, które publicznie się za nim wstawiały.

bESJErdz

W końcu Cosby stwierdził, że milczenie działa jednak na jego niekorzyść, bo znane oskarżycielki zyskały powszechne poparcie. 77-letni komik zaczął szukać sojuszników. Liczy na wsparcie "czarnych" mediów. Magazyn Page Six przywołał jego słowa:

Pozwólcie, że powiem to tak... Oczekuję jedynie, że "czarne" media utrzymają standardy wzorowego dziennikarstwa - powiedział Cosby. A kiedy to zrobią, będą musiały podejść do sprawy w sposób neutralny.

bESJErdF

Cosby tłumaczy się także z milczenia i twierdzi, że tak mu kazali jego prawnicy, Martin Singer i John Schmitt. Teraz próbuje wspierać się wizerunkiem żony, Camille. Twierdzi, że ona wciąż jest po jego stronie, co wytłumaczył dość niejasno:

Miłość i siła kobiecości. Pozwólcie, że powtórzę: miłość siła kobiecości. I moglibyście to również odwrócić: siła kobiecości i miłość.

Po tej zagadkowej wypowiedzi Cosby odmówił dalszych komentarzy na temat oskarżeń o gwałt, ponownie zrzucając odpowiedzialność na prawników:

Nie chcą, żebym rozmawiał z mediami.

bESJErdG

Może mają rację?

bESJErdH
bESJErdI
bESJErea
KOMENTARZE
(135)
gość
7 lat temu
Sos w tym prawdy musi byc bo to nie mozliwe zeby 12 kobiet na raz oskarzaly goscia od tak sobie!
Gość
7 lat temu
Dosyc pozno te osoby odwazyly się na zeznania, ale napewno Cosby był bardzo wplywowa osoba dlatego też tak się stało. Powinien jednak otrzymać zasluzona karę
Gość
7 lat temu
Ale obleśny dziad, do puszki go !!!
bESJEreb
gość
7 lat temu
gatki, szmatki...
gość
7 lat temu
taa, czarne media, srarne media, teraz to będzie udawał że jest prześladowany bo czarny, a może jest muzułmaninem i wtedy to juz wszystko mu wolno.... cholera, coś mi sie zdaje że jak czarny coś zbroi to nie wolno go tknąć bo czarny, muzułmanie mogą teraz wszystko, bezkarni są, jak próbujesz protestować to jesteś nietolerancyjny, jestem białym chrześcijaninem-czuje się dyskryminowany z tego powodu!
Najnowsze komentarze (135)
gość
7 lat temu
zmowa
Hitchcock
7 lat temu
Rdzenni Amerykanie powinni pomyśleć podczas wojny secesyjnej i zamiast walczyć o wolność i prawo obywatelskie dla tych zwierząt powinni ich zagonić do roboty i trzymać w klatkach. Ciekawe ile przestępstw, morderstw, i wypłacanych zasiłków było bo mniej w dzisiejszych Stanach Zjednoczonych gdyby nie nowa konstytucja Abrahama Lincolna. Świetnie to obrazuje sytuacja w tym całym Ferguson mianowicie c******h może okraść i pobić zwykłego obywatela i czuje się bezkarny a gdy policjant usiłuje go do odpowiedzialności pociągnąć to on ma to w d***e i będzie się stawiał a potem sraka w całych stanach że są łamane prawa obywatelskie. A kto ma bronić białych normalnych ludzi przed tymi zwierzętami kto ma bronić ich praw skoro wszyscy skupiają się na łamaniu praw tych małpiszonów.
gość
7 lat temu
nie wierze tym babom
A
7 lat temu
Najpierw Panienki niech pomyślą o tym co w tym wieku robiły bez opieki osoby dorosłej. PODKREŚLAM-----Potępiam to co mógł zrobić ten aktor,ale na tamtym rynku wiele gwiazdek robi karierę przez łóżko.Marzenia się nie spełniły i jest draka. A co do Cosby'ego to..... coś jest na rzeczy. I tyle.
gość
7 lat temu
Może Cosby niechcący napomknął, że nie lubi pedałów więc jakoś trzeba go zniszczyć? Przecież ta Dickinson na kobietę nie wygląda...
CCCP
7 lat temu
BO SZMATY SĄ DO DYMANIA
CCCP
7 lat temu
BO SZMATY SĄ DO DYMANIA
CCCP
7 lat temu
BO SZMATY SĄ DO DYMANIA
bESJErdT
CCCP
7 lat temu
BO SZMATY SĄ DO DYMANIA
CCCP
7 lat temu
BO SZMATY SĄ DO DYMANIA
gość
7 lat temu
co to znaczy czarne media ?? co to za dzielenie na czarne i białe media ? to się nazywa rasizm !!
gość
7 lat temu
człowiek jest niewinny dopóki nie udowodni mu się winy w sądzie.
gość
7 lat temu
juz probuje cos ugrac na tym ze jest czarny, zaraz murzyni beda go bronic, ze wszelki ataki na jego osobe to ataki rasistowskie
gość
7 lat temu
Oczywiście że to prawda, beznadziejny typ, układy są najgorsze a sprawiedliwość podobno jest na świecie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESJEreM
bESJEreN
bESJEreO
bESJEreP
bESJEreQ
bESJErev