Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tyszka o Osi: "Najpierw kariera, a potem robienie kanapek"

162
Podziel się

"Michalina Strabel była ze mną w Paryżu i niebawem zobaczycie ją na okładce jednego z najbardziej prestiżowych magazynów na świecie" - zapowiada fotograf.

Tyszka o Osi: "Najpierw kariera, a potem robienie kanapek"
bCxgKRnp

W finale 4. edycji _**Top Model**_ Osi Ugonoh obiecała Michałowi Baryzie, że jeśli wygra, zrobi mu kanapkę. Na pewno bardzo się ucieszył z tej propozycji, zwłaszcza że jak wyznał, przed finałem musiał się przegłodzić, by zmieścić się w koszulę. Zobacz: Michał Baryza: "Byłem NA GŁODÓWCE przed finałem!"

I rzeczywiście, krótko potem pojawiła się relacja z robienia kanapki. Juror Marcin Tyszka zareagował na nią nerwowo (pisownia oryginalna):

Co to jest ? W Mam Talent znowu wygrywa litość nie talent.... W Top Model wygrywa fajna dziewczyna , mamy super finałową trójkę, a tu takie newsy z dupy? - skomentował na swoim profilu. Czy to był program o gotowaniu???? Nie mogę na to patrzeć. Zamiast stawiac tych ludzi w pracy, dawać nowe wyzwania żeby się rozwijali w modzie - bo mają szanse.... to robi sie im wode z mózgu...

bCxgKRnr

W dzisiejszym Dzień Dobry TVN fotograf rozwija tę myśl.

Przede wszystkim jak zaczynasz karierę, musisz skupić się na meritum, czyli na modzie, na tym, żeby wejść wyżej. Jak zrobisz te karierę to możesz robić kanapki, opowiadać o tym, jak tańczysz na rurze i tak dalej. Ale to jest jednak Top Model. Michalina Strabel, która zajęła czwarte czy piąte miejsce, była ze mną w Paryżu i bardzo niebawem zobaczycie ją na okładce jednego z najbardziej prestiżowych magazynów na świecie. I to są dla mnie osiągnięcia - tłumaczy. Smutne jest to, że polskie media bardziej interesuje jeden wpis na Facebooku i zamiast słyszeć o osiągnięciach Osi, słyszę, że zrobiła to czy tamto. Mnie to nie obchodzi. Jak będzie sławna jak Anja Rubik to może robić, nie wiem, linię garnków. Nie chcę, żeby ci ludzie się zmarnowali. Niestety uczestniczki poprzednich edycji tyją jak pączki, nie robią nic. Tak samo wkurza mnie jak widzę ten cały romans Górala z Olą. Ile można? Wpuszczą jeszcze ludzi do swojej sypialni?

Najwyraźniej Marcin nie jest na bieżąco. Już to zrobili... Zobacz: Olga Kaczyńska chwali się wspólnym śniadaniem z Góralem (FOTO)

bCxgKRnx
bCxgKRnS
KOMENTARZE
(162)
Gość
5 lata temu
ma racje!
Gość
5 lata temu
Święta prawda!
JESIKA Z MERC...
5 lata temu
ja będę next top model jak już aparat sciagne
bCxgKRnT
gość
5 lata temu
Wesołych świąt! :))
mm
5 lata temu
To jest czysty marketing celebrycki, nie wyjdzie kariera, zostaną scianki
Najnowsze komentarze (162)
fitflop sales
5 lata temu
fitflops in australia fitflop sales
gość
5 lata temu
Kto promuje tego brzydkiego murzyna "ja żem wygrała"?Przecież to nawet mówić nie umie!Fajny chłopak odpadł a taki orangutan przeszedł do finału!Żal! Ładne , sympatyczne osoby powyrzucali z programu a m*****h zostawili , ale jaka komisja taki werdykt..
gość
5 lata temu
Powodzenia życzę.Osi w łóżkach rozwodników starszych panów na taką wyglądasz i do niczego więcej się nie nadajesz .
buy cheap fit...
5 lata temu
fitflop shoes clearance buy cheap fitflops
http://www.se...
5 lata temu
toms singapore shoes
fitflops sale...
5 lata temu
fitflop singapore store fitflops sale singapore
gość
5 lata temu
bardzo dobrze gada, nie rozumiem czemu pudelek zamieścił ten wpis pod takim negatywnym tytułem. Przecież nie wyśmiewa Osi a podkreśla fakt, że ludzie w Polsce, którzy na prawdę mają szanse na karierę wolą stać na ściankach i chwalić się swoim zyciem prywatnym, mając nadzieję, że to bardziej im się opłaci...
gość
5 lata temu
dobrze powiedziane !!
bCxgKRnL
RB
5 lata temu
Dlaczego pani Tyszka uważa, że jak ktoś komuś zrobi kanapkę, to nie myśli o karierze>
gość
5 lata temu
"zobaczycie ją na okładce jednego z najbardziej prestiżowych magazynów na świecie. I to są dla mnie osiągnięcia" A dla mnie osiągnięciem jest znalezienie domu dla kolejnego psa ze schroniska! PUSTAKI!
gość
5 lata temu
zapomniał o Woli i Tysio w Zoo? co to niby lepszego miało być? skunks.
gość
5 lata temu
ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tą podnietą na jej punkcie, przecież ona jest brzydka
gość
5 lata temu
zdecydowanie zgadzam się z jego słowami
Gość
5 lata temu
A w tym rozowym sweterku wyglada jak pi....da zza krzaka... on w ogóle jest dziwny i brak mu klasy! !!!
...
Następna strona
bCxgKRon