Wtorek 20.01.2015 20:30

Chcą ODEBRAĆ TYTUŁ Miss Libanu za... "selfie" z Miss Izraela!

Saly Greige Doron Matalon Miss Universe

Chcą ODEBRAĆ TYTUŁ Miss Libanu za... "selfie" z Miss Izraela!

Już jutro w Miami zaczyna się konkurs Miss Universe. Od dłuższego czasu kandydatki przyjeżdżają do USA, żeby się przygotować i zacząć promocję w międzynarodowych mediach. Polskę reprezentować będzie Marcela Chmielowska, która dostała się do konkursu jako druga wicemiss Polonia z 2011 roku. Modelka pojawiła się w Miami już na początku stycznia. Zobacz: Kandydatka na Miss Universe już w Miami! (ZDJĘCIA) Niedługo zobaczymy ją w kontrowersyjnej "sukni narodowej" z warszawskiego studia projektowego.

Zobacz: Projekt "SUKNI NARODOWEJ" dla Miss Polonii! Ładna czy straszna?

Okazuje się, że w wyborach "najpiękniejszej kobiety wszechświata" nie chodzi wyłącznie o urodę i osobowość. Przy okazji konkursu toczy się międzynarodowa polityka i tarcia między krajami przekładają się na relacje między kandydatkami. Przekonała się o tym Doron Matalon, która pokłóciła się z Saly Greige, Miss Libanu. Ojczyzny modelek od pół wieku są poważnym w konflikcie.

Powodem spięcia było to, że 11 stycznia Matalon zrobiła z zaskoczenia grupowe "selfie" nowopoznanym koleżankom: Miss Libanu, Słowenii i Japonii. Chwilę później zdjęcie, na którym zaskoczone modelki niepewnie się uśmiechają, trafiło do sieci. Już po chwili Greige została zaatakowana przez fanów za to, że fotografuje się z konkurentką. W jej ojczyźnie natychmiast pojawiły się głosy, że powinno się jej odebrać tytuł.

Greige szybko zamieściła na Facebooku sprostowanie:

Do wszystkich osób, które mnie wspierają oraz obywateli Libanu: chciałabym bardzo wam podziękować za nieustające wsparcie w trakcie konkursów Miss Libanu i Miss Universe. ...Prawda stojąca za tym zdjęciem: od pierwszego dnia mojego przyjazdu, by wziąć udział w Miss Universe, byłam bardzo ostrożna żeby unikać sfotografowania albo kontaktowania się z Miss Izraela (która kilka razy próbowała sobie zrobić ze mną zdjęcie) ... Właśnie robiono zdjęcie Miss Japonii, Miss Słowenii i mnie; nagle Miss Izraela podbiegła do nas, zrobiła sobie "selfie" i wrzuciła je do mediów społecznościowych... oto, co się stało. mam nadzieję, że będę miała wasze pełne poparcie podczas konkursu Miss Universe.

Fani Greige podzielili się na dwa obozy. Jedni nie dali się przekonać, że ich reprezentantka nie "zdradziła narodu", drudzy oskarżają Matalon o działanie polityczne. Sama Greige wezwała Miss Izraela do usunięcia fotografii i oficjalnych przeprosin za zrobienie jej bez pozwolenia. Ta zaś skomentowała sytuację i wyraziła żal, że nawet w trakcie takiego konkursu polityka nie jest odsuwana na bok.

To mnie nie zaskakuje, tylko smuci. Szkoda, że nie można odłożyć wrogości na bok - napisała na Facebooku po angielsku i hebrajsku.

Myślicie, że chciała jej zaszkodzić tym zdjęciem?

Zobacz też: KANDYDATKI na Miss Universe! (ZDJĘCIA)

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (154)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 154
Odpowiedz
528 59
zgłoś
Gość 20.01.2015 20:40
Selfi dla każdego!
Odpowiedz
36 30
zgłoś
20 20.01.2015 20:40
Jestem brzydka ale szukam faceta, ktoś chętny Dziewica
Odpowiedz
289 63
zgłoś
gość 20.01.2015 20:40
brzydkie te kobity u nas w polu lepsze zbierają ziemniaki
Odpowiedz
34 7
zgłoś
Gość 20.01.2015 20:40
O matko! Jaki problem... :P
Odpowiedz
18 4
zgłoś
Gość 20.01.2015 20:40
O matko! Jaki problem... :P
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 154