"Na żywo": "Ogórek i Węglarczyk ROZSTALI SIĘ W LISTOPADZIE"

Bartosz bardzo oburzył się na sugestie, że miał romans z kandydatką na prezydenta...

Obraz

Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk poznali się pracując razem w TVN-ie. Ogórek była tam częstym gościem jako specjalistka od spraw kościoła. Wkrótce zostali partnerami w programie, który Bartosz prowadził w TVN Biznes i Świat.

Wtedy na korytarzach zaczęto plotkować, że są parą nie tylko zawodowo - ujawnia tygodnik Na żywo. Jakby na potwierdzenie tych przypuszczeń, pojawili się razem na balu TVN. Podobno rozstali się w listopadzie. Magda wróciła do męża, Piotra Mochnaczewskiego.

Temat powrócił, gdy Ogórek niespodziewanie została ogłoszona kandydatką SLD w tegorocznych wyborach prezydenckich. Tygodnik Wprost zasugerował, że Węglarczyk załatwił przyszłej kandydatce pracę. Wzburzony Bartosz zamieścił na swoim profilu na Facebooku list otwarty do redaktora naczelnego tygodnika, twierdząc, że "zrobił z niego alfonsa". Nazwał Ogórek "jedną z niewielu krystalicznie prawych osób, jakie spotkał w życiu". Samym plotkom o romansie jednak nie zaprzeczył, ani ich nie skomentował.

O Bartoszu Węglarczyku było głośno cztery lata temu przy okazji słynnych zdjęć zrobionych jemu i TVN-owskiej psycholożce, Małgorzacie Ohme, przez naszego czytelnika w centrum handlowym. Oboje zapewniali wtedy, że tylko ich poniosło i wcale nie mają romansu. Pech chciał, że przypadkiem sfotografowano jedyny raz, kiedy się przytulali i całowali...

Sytuacja była zabawna, ale i w jakiś sposób rozczulająca. Celebryci wyglądali na naprawdę zakochanych. Dziwne było za to ich tłumaczenie się, że to tylko "chwilowe zbliżenie".

Czy podobne zahamowania popsuły też jego relacje z Ogórek?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą