Trwa ładowanie...
Przejdź na

Węglarczyk i Ohme WYPIERAJĄ SIĘ TYCH ZDJĘĆ?!

451
Podziel się:

Posłuchajcie, co mówią ich znajomi... Przekonują, że... oni wcale nie są razem. Dlaczego?

Węglarczyk i Ohme WYPIERAJĄ SIĘ TYCH ZDJĘĆ?!
bEIHBytN

Romans na łamach tabloidów najwyraźniej nie podziałał korzystnie na karierę Bartosza Węglarczyka, wiarygodność zawodową Małgorzaty Ohme i sprzedaż książki Kingi Rusin. W najnowszym numerze Party "znajomi" psycholożki i prowadzącego finał Top Model bardzo starają się przekonać czytelników, że... oni nigdy nie byli parą.

Nerwowo zrobiło się po zdjęciach, które niedawno opublikowaliśmy. Dlaczego? Przecież są naprawdę słodkie. Oboje wyglądają na nich na szczerze zakochanych i lubiących się dotykać dorosłych ludzi. Zobacz: Zakochani Węglarczyk i Ohme (ZDJĘCIA)

Oni faktycznie mieli taką chwilę słabości, kiedy podczas jednego spotkania przekroczyli granice przyjaźni, ale możemy to nazwać krótkim pocieszeniem, plastrem na rany, a nie żadnym związkiem – przekonuje ich "znajomy".

bEIHBytP

Do "chwilowego zbliżenia" się Ohme i Węglarczyka doszło podczas wizyty w galerii handlowej. I podobno było tylko jedno... Zabawne, że akurat wtedy obok był nasz czytelnik i udokumentował to na zdjęciach, które pojawiły się na Pudelku. Zbieg okoliczności?

"Informatorzy", będący być może samymi zainteresowanymi, przekonują, że przytulając się i wymieniając pocałunki oboje... tylko się pocieszali. Wierzycie? :)

Gosia wtedy była na zakupach, miała jakiegoś doła. Nagle zadzwonił Bartek, powiedział, że podjedzie, wyciągnie ją na kawę i poprawi nastrój. Zrobiło się ciepło, czule i tyle – zapewnia bliska znajoma psycholożki. Przyjaźnili się od dawna, a że oboje byli świeżo po rozstaniach ze swoimi partnerami, to się do siebie na moment zbliżyli. Dziś jednak znowu żyją tylko w przyjaźni.

Zastanówmy się... Skąd te zapewniania? Po co tłumaczyć się w tabloidzie ze zdjęć, które są zresztą urocze i świadczą o tym, że łączy ich prawdziwe uczucie i fizyczna intymność osiągalna tylko przez bardzo blisko żyjące ze sobą osoby? Spójrzcie tylko na ich mowę ciała.

bEIHBytV

Być może po prostu nie takie "pocieszanie" i "plastry na rany" poleca Ohme swoim pacjentkom? Uspakajamy - nie ma się czego wstydzić. Wszyscy wiemy przecież, że w tematach związków i miłości najłatwiej jest doradzać innym. Własne życie okazuje się zwykle bardziej skomplikowane :)

bEIHBytW
bEIHByuq
KOMENTARZE
(451)
gość
11 lat temu
Nie rozumiem po co dwoje dorosłych ludzi wypiera się związku, ktory widac jak na dłoni.
gość
11 lat temu
Kto się usprawiedliwia ten się oskarża
gość
11 lat temu
Hmmm widać pani Ohme prócz wątpliwej wiedzy ma także wątpliwy gust...
bEIHByur
gość
11 lat temu
Problem nie w tym czy Węglarczyk i Ohme są razem. Zadziwia ich gówniarskie zachowanie w miejscu publicznym. Ohme wiesza się na Węglarczyku jak ... sami sobie dopowiedzcie.
gość
11 lat temu
Pani Ohme expert TVN w każdej dziedzinie. Po zadaniu jakiegokolwiek pytania słyszymy banał bez podstaw wiedzy okraszony każdorazowo słynnym "taak?" z przechyleniem główki, jakby rozmówca był zobowiązany przytaknąć tym "mądrościom" z poradnika w kiosku dostępnym za 5 zł. Żona, matka, psycholog terapeuta...Kto ma ochotę niech korzysta z jej rad, może sam trafi na swojego Węglarczyka...
Najnowsze komentarze (451)
Gośćlol
6 lat temu
Ona zachowuje się jak napalona gimbaza, bez zachamowań i przyzwoitości w miejscu publicznym i przy dziecku. Żenada! A on też bez wstydu pozwala,żeby kobieta będąca w jego towarzystwie zachowywała się jak dzi*ka.
gość
7 lat temu
przeciez oni sie bzykali
gość
7 lat temu
Ale grubas spasiony..
gość
9 lat temu
Ależ on obleśny!
gość
10 lat temu
może Rafał Ohme jej nie zaspokajał, dlatego taka napalona była
gość
10 lat temu
jak może się wypierać co foto montaż musi być dobra jak ją mąż zostawił co widać na załączonym obrazku p*********a baba jemu też nic nie brakuje
gość
10 lat temu
słit randka w mc dolcu :]
gość
10 lat temu
też jest się do kogo "podniecać" i nie piszcie, że taki brzydal :"rzucił żonę", on ją UWOLNIŁ
bEIHByuj
gość
10 lat temu
latwo komus doradzac a samemu bladzic.
gość
10 lat temu
stara baba a zachowuje się jak dziecko!
gość
10 lat temu
a fuuuujjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
dziecko mu wlasnie kradnie cole uwazaj
gość
10 lat temu
do głowy by mi nie przyszło obściskiwać się publicznie
gość
10 lat temu
dorośli? ja tu nie widzę dorosłych ludzi ///
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIHByvc
bEIHByvd
bEIHByve
bEIHByvf
bEIHByvg
bEIHByuL