Trwa ładowanie...
Przejdź na

Courtney Love: "Gdy byłam w ciąży, brałam heroinę!"

141
Podziel się

"Wzięłam tylko raz i wiedziałam, że Frances nic się nie stanie."

Courtney Love: "Gdy byłam w ciąży, brałam heroinę!"
bCHIuHnp

W ubiegłym roku Courtney Love skończyła 50 lat i nic nie wskazywało na to, że dojrzeje do decyzji o pogodzeniu się z córką Frances Bean Cobain. Wdowa po Kurcie Cobainie pozwała własne dziecko o zniesławienie. Kobieta nie ukrywa też, czy naprawdę zajmowała się w czasie wolnym. Przypomnijmy: "Przepuściłam 27 MILIONÓW! To pieniądze Nirvany, musiałam je wydać..."

Z okazji medialnego pojednania z Frances Courtney zebrało się także na osobiste zwierzenia. W dokumencie poświęconym Nirvanie przyznała, że w ciąży brała heroinę. Podobno narkotyk zażyła tylko raz:

Wzięłam heroinę tylko raz i zaraz przestałam. Nie bałam się, bo wiedziałam, że Frances nic się nie stanie. Nie chciałam, żeby jako dziecko była jedną wielką pomyłką, z urazami i jakimiś wadami - powiedziała.

bCHIuHnr
bCHIuHnx
bCHIuHnS
KOMENTARZE
(141)
gość
5 lata temu
ma szczęście, że dziecko urodziło się zdrowe...
gość
5 lata temu
Sa kobiety, ktore nigdy nie powinny byc matkami
gość
5 lata temu
chora baba
bCHIuHnT
Gość
5 lata temu
Jak głupim. Trzeba być
Gość
5 lata temu
Gratuluję braku mózgu
Najnowsze komentarze (141)
Gość
rok temu
Widocznie tylko ja lubię Courtney . Przyznała się i nie oczekuje od nikogo niczego. Wie że zrobiła żle i zmieniła się, a wy tego nie potraficie docenić Patologia???na tam świecie jest tylko ona, każdy bierze narkotyki i chleje. A tacy ludzie jak wy tylko czekacie na szczere osoby żeby im dowalić.
cheap fitflop...
5 lata temu
fitflops fitflops cheap fitflops sale
gość
5 lata temu
Ty g****a kretynko, jak moglas wziac here i WIEDZIEC ze dziecku nic sie nie stanie... b*********e to ostatnio bardzo czesto spotykana choroba.
gość
5 lata temu
Podobna jest do matki. Może dlatego farbuje się na czarno, żeby trochę inaczej wyglądać.
gość
5 lata temu
I*****a
gość
5 lata temu
mi się też zdarzyło dwa razy \, a mam pięknego zdrowego normalnego 14 letniego syna sortowca.gra w ręczna
gość
5 lata temu
ja nawet kawy przed ciaza nie pilam, mowa w ciazy o alkoholu czy papierosach itp. i urodzilam niepelnosprawne dziecko... zycie jest niesprawiedliwe.
arenak111
5 lata temu
o,k***a!D****a od Kurta?!
bCHIuHnL
gość
5 lata temu
Obydwoje zarówno ona jak i Cobain byli heroinistami. Ćpali na maksa, i trudno mi uwierzyć w to, że wieloletnia heroinistka, osoba tak mocno uzależniona wzięła w ciąży tylko raz. No ale wiadomo, że nie przyzna się publicznie do prawdy. Ona ćpa do tej pory. Nie było tego po niej widać przez lata, bo miała kasę, i stać ją było na wszystko. Współczuję jej córce, bo choć żyła w luksusach, to tak na prawdę nigdy nie miała normalnego domu, i kochającej rodziny. Przez lata musiała borykać się z uzależnieniem jej matki,sama opowiadała że jej matka ćpa na potęgę, nie tylko narkotyki, ale również prochy i to dzień w dzień. Dlatego wyprowadziła się z domu, i zrobiła matce sprawę o odebranie praw rodzicielskich, no i inna sprawa że matka przez te lata od śmierci Cobaina, przećpała prawie cały majątek - 27 milionów.
gość
5 lata temu
Naj****y facet z dzieckiem, urocze, przełom w życiu! Naj****a matka: praktycznie morderczy.
gość
5 lata temu
"Wzięłam heroinę tylko raz i zaraz przestałam. Nie bałam się, bo wiedziałam, że Frances nic się nie stanie." - czy to wymaga komentarza? patologia, brak mózgu, a po latach jeszcze ZERO SAMOKRYTYKI. ona WIEDZIAŁA że się nic nie stanie. gdyby chociaż żałowała, przeprosiła... ale nie. nawet tyle.
Gość
5 lata temu
Oni byli oboje obrzydliwi
gość
5 lata temu
Jej córka jest piękna ogólnie gwiazdy rocka nie powinny mieć dzieci
gość
5 lata temu
najbardziej samolubna i przegrana kobieta na świecie
...
Następna strona
bCHIuHon