Środa 31.05.2006 00:00

Paris Hilton wydaje płytę!

Paris Hilton

Paris Hilton wydaje płytę!Agencja ONS

Pierwszy singel Paris Hilton, który będzie nosił tytuł Stars Are Blind (Gwiazdy Są Ślepe), zostanie wypuszczony na rynek przez Warner Records i wytwórnię Paris - Heiress Records (czyli w wolnym tłumaczeniu: Nagrania Dziedziczki). Jej cały album ma ukazać się jeszcze w tym roku. Jak zapowiedziała Paris, będzie on mieszanką reggae, popu i hip-hopu.

Na płycie jest tyle różnych rzeczy - powiedziała Hilton. – Lubię muzykę w ogóle. Nie jest tak, że lubię tylko pop czy tylko rock. Chcę mieć coś dla każdego.

Jak wyjawiła Paris w czerwcowym numerze Prestige, na albumie ma się również znaleźć przeróbka piosenki Roda Stewarta Do You Think I’m Sexy? Powiedziała również, że napisała samodzielnie teksty aż siedmiu piosenek na swoją debiutancką płytę.

Co może wielu zdziwić, Paris przyznała się również, że musiała przezwyciężyć tremę i nieśmiałość (!) by spróbować swoich sił jako piosenkarka:

Zawsze miałam głos i zawsze wiedziałam, że umiem śpiewać, ale byłam zbyt nieśmiała by dać tym możliwościom upust. Ale kiedy wreszcie zdobyłam się na zrealizowanie tego pragnienia, to okazało się, że jestem niezwykle utalentowana i kocham to robić!

Jakie to miłe, że czyjeś życie jest takie proste... Korzystając z okazji, przypomnijmy Paris w jej niezapomnianej kreacji aktorskiej:

Paris Hilton w reklamie hamburgerów

A na zdjęciach nieśmiała Paris Hilton wychodzi ze swojego Mercedesa SLR:

Agencja ONSAgencja ONSAgencja ONS"Hihi. Ale tanie Ferrari."

Agencja ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (241)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 241
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.05.2006 15:18
stupid girl
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Shadow (ona) 31.05.2006 15:21
Ona i spiewanie heheh zalosne. Jak ma sie kase to mozna robic i byc kim sie chce :/. A jesli chodzi o nia: "Ma kase to niech robi co chce" Mysle ze kazdy z nas by to wykorzystal
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Dosia 31.05.2006 15:23
Nie gwiazdy są ślepe, tylko Paris jest ślepa! Nie widzi, ze zupełnie nie ma talentu. Wspieramy wszystkich, którzy będą słuchali jej płyty :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.05.2006 15:24
Panna Paris ma brzydkie nogi i ogólnie stopy te jej buty zawsze wygladają jak przyduże albo od starszej siostry której przecież nie ma prawda. Nie podobają mi się jej te nóżki a pewnie sądzi że ma jak u sarenki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
M 31.05.2006 15:25
normalnie kocham tą dziewczyne! uważacie ze jest głupia i pusta... jednak tak naprawde to ona wie co robi... jest niebanalna, wyśmienita... jedyna w swoim rodzaju... niezwykła dziewczyna z niej
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 241