Zdobywca Oscara też krytykuje Trzebuchowską i Kuleszę: "TO JEST ŻAŁOSNE!"

911
Podziel się

Jan Kaczmarek zgadza się z Ibiszem. "Udawanie, budowanie dystansu jest śmieszne. Wyszły na drinka? Współczuję."

Zdobywca Oscara też krytykuje Trzebuchowską i Kuleszę: "TO JEST ŻAŁOSNE!"

Gala rozdania Oscarów wzbudziła u nas ogromne emocje, nie tylko ze względu na fakt, że Ida Pawła Pawlikowskiego zdobyła upragnioną statuetkę w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Wiele komentarzy wywołało też zachowanie odtwórczyń głównych ról, Agaty Kuleszy i Agaty Trzebuchowskiej, które pochwaliły się, że przegapiły moment wręczania Oscara Pawlikowskiemu, bo wyszły do toalety i napić się wina. Najważniejszy moment przyszło im oglądać na monitorach umieszczonych poza salą. Zobacz: Trzebuchowska: Poszłyśmy do toalety i w tym momencie okazało się, że wygraliśmy"

Słowa Trzebuchowskiej wywołały ostry komentarz Krzysztofa Ibisza, który stwierdził, że zachowanie aktorek było żałosne i nie mają się czym chwalić.

Teraz Ibiszowi wtóruje Jan Kaczmarek, kompozytor i zdobywca Oscara z 2005 roku za muzykę do filmu Finding Neverland. On też stwierdził, że oglądanie Oscarów z korytarza nie jest powodem do dumy:

Oscar jest najważniejszą światową nagrodą filmową i nie ma lepszej. Udawanie, budowanie dystansu jest śmieszne. Jak mi nie zależy, to po co tam w ogóle jestem - powiedział w "Dzień Dobry TVN". Współczuję tym, którzy przegapili wręczenie Oscarów. Słyszę, że aktorki opowiadały, że wyszły na drinka, wręczono Pawlikowskiemu Oscara, a one były poza salą. To jest żałosne!

KOMENTARZE
(911)
gość
5 lata temu
też mi się wydaje, że ta udawana nonszalancja była niepotrzebna
gość
5 lata temu
No przecież nie zrobiły tego celowo! Mogliby już im dać spokój!!!
gość
5 lata temu
Nie miały zaproszeń, kiedy to dotrze do ludzi?? ;/
gość
5 lata temu
najwiecej maja do powiedzenia ci, ktorych to nie dotyczy. nie lepiej sie cieszyc sukcesem? czepiaja sie wszystkiego
gość
5 lata temu
Film "IDA" jest beznadziejny!!!!
Najnowsze komentarze (911)
gość
4 lata temu
Pan Kaczmarek ma trochę racji i mega go cenię, ale.. ale tak naprawdę na Oscarach liczy się tylko kilka głównych kategorii- wielokrotnie czytałam np, że ludziom mniej znanym lub kategoriom, które nie są zbyt istotne poświęca się dużo mniej uwagi, ludzie na sali zaczynają się kręcić albo w ogóle nie słuchają przemówień i podziękować, bo najbardziej wszystkich interesuje najlepszy reżyser, film, aktor, aktorka, scenariusz i tyle... więc po co się spalać i udawać z drugiej strony, że Oscary są mega ważne i płakać, że się przegapiło wręczenie statuetki? :)
wrathchild
5 lata temu
Kulesza nie zna angielskiego i bała się, że ktoś na scenie zada jej jakiekolwiek pytanie. Udaje mocny charakter, a jest słabiutka.
gość
5 lata temu
nie da sie wytrzymac bez lamki wina 2h?
gość
5 lata temu
ladnie wygladaly w toalecie nie na glownej sali
gość
5 lata temu
Wygrała Ida bo o Żydówce i Żydom się spodobała
gość
5 lata temu
po co tam jechały w takim razie ???
gość
5 lata temu
Dobra, zbieg okoliczności, gadanie w dużych emocjach i dystans do świata, do którego nigdy nie będą naprawdę należeć, bo i po co, a jadą po nich, jakby w ogóle było co komentować.Wybaczajcie ludziom brak racjonalizmu w zachowaniach, co?
gość
5 lata temu
dwie durne żałosne palaczki. Ich zachowanie i tłumaczenie świadczy o braku wychowania.
gość
5 lata temu
dla nich wazne jest stawka i dobra gra o rezyserze mówia zle ,ze to zakłamana historia ,nie widz tego filmu,jesli to prawda okropne byłoby,nie powinno takich filmów pokazywac
gość
5 lata temu
jak taki madry ibisz ,to niech prawde powie o rezyseze co to za fillm a nie aktorek zagubionych w wielkim swiecie swietnie sobie poradziły,dla nich to oczywiscie wazna stawka i dobra gra dalej w d,,,to ma bo moznaby zwariować,takie filmy chyba nie powinne byc pokazywane swiatu ,,,/?//? nie znam sie ale słysze szokujace opinie ,oczyszczajace niemców,jakby nie mordowali nigdy tylko polacy,,,,,
FK
5 lata temu
Fajna toaleta z winem i papieroskiem ... Najlepsze lekarstwo na stres
gość
5 lata temu
a cóż to za potworki wkoło Kaczmarka na ostatnim zdjęciu ?
gość
5 lata temu
Film do dooopy, to i świętowanie w kiblu. Mądre kobiety, wiedziały co robią!
gość
5 lata temu
a mi się wydaje, że nie każdy musi sikać z radości, że dostał nagrodę. One pojechały tam nie po nią, ale po prostu miały możliwość zobaczenia z bliska cały ten blicht ...no i zobaczyły.
...
Następna strona