Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Magika ZOSTAŁ RAPEREM! Nagrał pierwszy teledysk!

676
Podziel się

Ojciec Filipa Łuszcza popełnił samobójstwo, gdy chłopak miał 3 lata. Jego fani nie są zachwyceni. "Nie masz dykcji. Wyłączyłem w 27. sekundzie. Z szacunku dla Magika."

Syn Magika ZOSTAŁ RAPEREM! Nagrał pierwszy teledysk!
bDeOxLUB

W grudniu minie dokładnie 15 lat od tragicznej śmierci Piotra Łuszcza, lepiej znanego jako Magik występujący z grupami Paktofonika i Kaliber 44. Magik popełnił samobójstwo 26 grudnia 2000 roku skacząc z okna mieszkania w Katowicach-Bogucicach. Raper zostawił żonę Justynę i trzyletniego wówczas syna Filipa.

Teraz okazuje się, że Filip Łuszcz też postanowił zająć się muzyką. Jako raper Fejz zapowiada premierę swojej pierwszej płyty. Opublikował na YouTubie premierowy teledysk do pierwszego singla. Piosenka nosi tytuł Na co liczę i już podzieliła środowisko fanów Magika.

Niektórzy już zarzucają 18-latkowi próbę wybicia się na popularności ojca i kopiowanie jego stylu. Internauci nie szczędzą mu głosów krytyki i odradzają zajmowanie się muzyką.

bDeOxLUD

Nie będziesz swoim ojcem, nie masz dykcji. Wybacz, ale napiszę szczerze: to nie to. Brzmisz tutaj jak kopia Twego ojca. Jeśli to zamierzone, to nie tędy droga. Beat też nie ten styl. Nie no, tak się na swoim martwym próbuje wybić, smutne. Bez obrazy, ale brzmi jak parodia nagrań K44, to były inne czasy i inne klimaty, nie da się teraz tego odtworzyć. 27. sekunda, wyłączyłem. Z szacunku dla Magika - to tylko niektóre komentarze pod teledyskiem Łuszcza.

Kilka osób postanowiło obronić Fejza. Ich zdaniem to naturalne, że postanowił kontynuować pasję i styl ojca:

Mnie się podoba. Pewnie tylko on wie, jak ciężkie brzemię dźwiga - być synem najlepszego, którego nie dane mu było poznać... Wyobrażam sobie, że odkrywając muzykę, poznaje swojego ojca. To raczej naturalne, że porusza się w tym stylu.

Nie przyszło komukolwiek na myśl, że może jemu naprawdę gra w duszy rap tak jak i jego ojcu? "Starasz się naśladować ojca" - halo, jest jego synem, to chyba nic dziwnego że mogą brzmieć podobnie. I jeszcze to pieprzenie, że wybił się, bo syn Magika i ma znajomości - ludzie, no błagam, a gdybyście wy byli na jego miejscu, mając możliwość, kochając to, co robicie, nie skorzystalibyście? Nie wmówicie mi, że nie. Więc skończcie bezpodstawnie mieszać człowieka z błotem.

bDeOxLUJ

Co o tym myślicie? Posłuchajcie i oceńcie sami:

bDeOxLUK
bDeOxLUL
bDeOxLVe
KOMENTARZE
(676)
gość
6 lat temu
jest młody. zaczyna dobrze. niech się uczy grać, recytować i pisać. niech się rozwija.
gość
6 lat temu
Dokładnie !!!
Gość
6 lat temu
Jak dla mnie wyraża swoje uczucia i całkiem fajnie się go słucha ;)
bDeOxLVf
gość
6 lat temu
Fani Magika powinni być bardzo za ! jego synem a nie tak potępiać! Z resztą dla mnie w całości bardzo fajny kawałek. I tylko jego syn powinien mieć prawo do podobieństwa brzmienia. Nie rozumiem tych co tak tępią negatywną opinią...
gość
6 lat temu
Fajni podoba mi sie niech robi rap
Najnowsze komentarze (676)
Gość
2 lata temu
Nawet nie wie o tym, że ktoś nie jest nim zainteresowany.
Gość
2 lata temu
Nie potrafił tworzyć, kwestia znajomości z innymi osobami mu pomogła, żeby być sławnym...
Gość
2 lata temu
Nie zna się...
Gość
2 lata temu
Nie napisał nic normalnego.
Gość
2 lata temu
Nie nagrał dobrych tekstów.
Gość
2 lata temu
Nie doznał niczego dobrego...
Gość
2 lata temu
Szukał głupich, którzy słuchają ich wersów...
Gość
2 lata temu
Nie spełnił swoich oczekiwań, prawda w tym, że nosi tyłek wysoko...
bDeOxLUX
Gość
2 lata temu
Każdy mądry ma równo pod sufitem.
Gość
2 lata temu
Pokazał się parę razy, a myśli o wielkim sukcesie, który nie zaistniał, on nie jest normalny.
Gość
2 lata temu
Durny typ.
Gość
2 lata temu
Będzie go jechał...
Gość
2 lata temu
Nie mógł być młodszy jako artysta, bo ta rodzina nie ma dobrze w głowie, żeby się ludźmi zajmować... Zapomina o manierach.
Gość
2 lata temu
Ma typową twarz, a nie pokazał jej widowni, dlatego nie jest artystą.
...
Następna strona
bDeOxLVz