Trwa ładowanie...
Przejdź na

Moro zagra w czwartym sezonie Blondynki… ZA ĆWIERĆ MILIONA!

154
Podziel się

"Kuszono ją podwyżką".

Moro zagra w czwartym sezonie Blondynki… ZA ĆWIERĆ MILIONA!
bDILZoCt

Joanna Moro w trzecim sezonie serialu Blondynka przejęła tytułową rolę po Julii Pietrusze, która podobno miała zbyt wygórowane oczekiwania finansowe. Oficjalnym powodem są ambicje muzyczne aktorki, która po udziale w show Twoja twarz brzmi znajomo, postanowiła skupić się na śpiewaniu.

TVP jest zadowolona z Moro. Oglądalność Blondynki wyniosła w drugiej serii średnio 3,15 miliona widzów. To niezły wynik, dlatego zaproponowano Moro przedłużenie kontraktu na kolejny sezon.

Na tym nie koniec. Jak donosi Super Express, aktorka dostanie też podwyżkę.

bDILZoCv

Zdjęcia do czwartego sezonu mają ruszyć pod koniec maja - informuje tabloid. W telewizyjnej Jedynce zobaczymy go prawdopodobnie w jesiennej ramówce. Moro skuszono podwyżką. Teraz za rolę dostanie ok. 250 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że Joanna zmaga się ponoć z dość dużą niechęcią ze strony tzw. "środowiska", szczególnie po występach w świetnie płatnych rosyjskich produkcjach. Zobacz: Moro boi się wrócić do show biznesu? "Wie, że nie jest w środowisku zbyt lubiana"

bDILZoCB
bDILZoCW
KOMENTARZE
(154)
gość
6 lat temu
Swietna aktorka! gra przekonujaco w kazdej roli,ostatnio w Taliance.
gość
6 lat temu
za co tyle kasy ?
gość
6 lat temu
nie ogladam juz poprzednia aktorka była o niebo lepsza
bDILZoCX
gość
6 lat temu
Odkad ta kobita gra , nie ogladam blondynki.jest jakas taka ruska antypatyczna
gość
6 lat temu
Ona już lepiej niech nie śpiewa. A telewizja niech nie marnuje na nią pieniędzy bo ludzie nie chcą jej oglądać więc po co telewizja ma pogorszyć sobie oglądalność.
gość
6 lat temu
ja nawet nie wiedziałam, że ona jako aktorka to takie drewno, kłoda, jest okropnie drętwa. Aktorka jednej, jedynej miny. nie cierpię jej.
gość
6 lat temu
super wiadomość, Pani Moro gra dużo lepiej do Pietruchy!
gość
6 lat temu
Jest tak drętwa, bez osobowości, bez charyzmy. Jako aktorka to kołek, nie cierpię jej.
gość
6 lat temu
Nigdy wcześniej nie widziałam tej pani w żadnej produkcji, ostatnio oglądałam serial Taljanka gdzie główną rolę gra p.Moro, tragedia ona jest fatalna. Aktorka pozbawiona jakiejkolwiek mimiki. Czy się cieszy, czy smuci cały czas jeden wyraz twarzy do obrzydzenia. Najprawdopodobniej nie będę ogladała tego filmu bo nie mogę znieść widoku tej pani.
gość
6 lat temu
Jaka Ona aktorka -?
gość
6 lat temu
znowu te g...? ale szajsowate seriale się w tym kraju kręci, ale jak większość wywodzi się ze wsi to oglądają te swoje wiochy w tv, w porównaniu ze światowymi seriolami polskie są jak towar ze sklepu pt "wszystko za 4 z ł"
gość
6 lat temu
aktorka nielubiana ,przestałam przez tą drewniną gębe patrzeć ten film.
gość
6 lat temu
Ciekawi mnie, dlaczego Pudel wstawia odpowiedzi grafomanów bez ortografii i stylu, a kasuje wypowiedzi " nie po myśli" autorów. Moro nie pasuje do tej roli . Jest mało spontaniczna i drętwa.Nie zastąpi Pietruchy, trzeba było znaleźć kogoś mniej znanego ale bardziej pasującego do charakteru bohaterki.
bDILZoCP
lucy
6 lat temu
Bardzo sympaqtyczna i mila jest Pani Moro ,z przyjemnoscia oglądamy z mezem Talianke ;)jeżeli ktoś pisze bzdury to zwykla zazdrość i wredność ;
...
Następna strona
bDILZoDr