Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki zapytał Piaska o romans z Pirogiem!

453
Podziel się:

Michał twierdził, że "mieli się razem zestarzeć". Andrzej wciąż unika odpowiedzi: "Ja staram się kochać ludzi... Nie możemy uleczyć wszystkich...".

Wojewódzki zapytał Piaska o romans z Pirogiem!
bECVzYnF

Michał Piróg niejednokrotnie podkreślał, że drażni go hipokryzja polskich celebrytów-homoseksualistów, którzy nie chcą ujawnić swojej prawdziwej orientacji seksualnej. Tancerz twierdzi, że większa odwaga z ich strony bardzo pomogłaby innym gejom i lesbijkom w całej Polsce. W głośnym wywiadzie dla Wprost sugerował, że do grona tego należą Tomasz Kammel i Kuba Wojewódzki. Pierwsze nazwisko nikogo nie zdziwiło, drugie mimo wszystko tak. Kuba promuje się w końcu od lat jako koneser młodych modelek. Być może dlatego wciąż wraca do tego tematu. Zobacz: Piróg chce "wyoutować" Wojewódzkiego i Kammela? "MAM DOŚĆ UKRYTYCH GEJÓW!"

Zwiazek Piroga z Andrzejem Piasecznym, którym ten pierwszy rozpoczął karierę w show biznesie, od lat nie jest tajemnicą. Wokalista jednak nigdy nie odniósł się do tych spekulacji. Zobacz: Piróg potwierdza związek z Piaskiem: "MIELIŚMY SIĘ RAZEM ZESTARZEĆ!"

W najnowszym odcinku show Wojewódzkiego, który zostanie wyemitowany dziś wieczorem, również mówił o sprawie dość pokrętnie. Nadal nie wymawia nawet nazwiska byłego przyjaciela.

bECVzYnH

- Słyszałeś, co Piróg robi np. z Twoim i moim nazwiskiem? Masz jakieś zdanie na ten temat? Ja uważam, że to jest tancerz, który jest homofobem, będąc jednocześnie gejem. Nienawidzi gejów, którzy się ukrywają i sugeruje połowie Warszwy, że to są geje, którzy się ukrywają.

- Ja ci coś powiem i wydaje mi się, że to nie jest bez sensu. Otóż, nie wszystko co wygląda na ucieczkę jest ucieczką - zaczął Piasek. Odpowiedziałem ci już na któreś z pytań, że najpiękniej jest, kiedy ludzie pozwalają sobie być i to jest cała odpowiedź na to. Ja nie mam zdania dlatego, że staram się kochać ludzi i nawet, jeśli oni sami nie dają czasem do tego powodów to jest gdzieś przyczyna tego, że zachowują się tak, a nie inaczej. Nie możemy uleczyć wszystkich, a jeżeli cokolwiek możemy zrobić to robić swoje, czyli operować właśnie pewnym poziomem wrażliwości. Czasem udaje się kogoś w ten sposób ukoić, ale nie wszystkich.

Odpowiedź równie zrozumiała, co teksty jego piosenek. Zresztą, podobno co najmniej dwie napisał właśnie dla Michała. Przypomnijmy: Piasek PRZEPRASZAŁ PIROGA piosenką?

bECVzYnN
bECVzYoi
KOMENTARZE
(453)
gość
6 lat temu
wszyscy o tym wiedzą tajemnica poliszynela, a ja i tak lubię andrieja:)
gość
6 lat temu
sorry, ale to bełkot :D
Gość
6 lat temu
Cenię Piaska za to jaki jest, za jego twórczość a nie za to z kim sypia!!!!! Co to kogo
bECVzYoj
gość
6 lat temu
Pyta innych, żeby zrzucić z siebie podejrzenia, ale wystarczy zapytać towarzystwo polskich gejów (np. bywalców klubów) co wiedzą o Kubusiu ;)
gość
6 lat temu
Mnie juz orientacja Piaska nie obchodzi od bardzo dawna. ogrzewane kotlety.
Najnowsze komentarze (453)
gość
4 lata temu
Guzik mnieto obchodzi gdzie kto wsadza.
gość
4 lata temu
Mam zrozumieć,że Piróg mścił się za rozpadem związku?
gość
5 lata temu
no to chłopaki pokopali sobie w glinie :)
gość
6 lat temu
Ale babcia się z niego zrobiła!
ona
6 lat temu
a ja uwielbiam piaska i już !
Ozden celik
6 lat temu
H.wam obchodzi oni mówią czy nie
gość
6 lat temu
Leśny dziadek leży na piasku i płacze, bo mu nie stanął. Dlatego stanął skulony pod osiką w lesie zalanym nagłą ulewą. Od dziecka bał się grzmotów i tylko w leśnej głuszy udawało mu się jakoś przezwyciężyć strach przed groźnymi pomrukami błyskawic bezpardonowo rozpruwających obłoki. Kolejny stłumiony grzmot. Kuba tuli się do drzewa i trwożliwie zaciska powieki. Trwa tak pozornie nieruchomo, drżąc z przerażenia. Ciało jego zaczyna rytmicznie podrygiwać jakby sukcesywnie rażone elektrowstrząsami o umiarkowanie bolesnej mocy. Rozpacz i lęk formują się w nim w cichnący strumień tożsamości. Kuba powoli uspokaja się wraz z odchodzącą burzą. Nieśmiało otwiera oczy. Z gęstych krzaków wyskakuje nagle trzech rosłych mężczyzn, biegnących najwyraźniej w jego stronę. Kuba w panice rzuca się do ucieczki. Spazmatycznie łapie oddech, z trudem przebiera nogami potykając się niezgrabnie. Mężczyźni bez trudu doganiają go i wyprzedzają, nie zwracając na niego najmniejszej uwagi.
gość
6 lat temu
moze ktos powienien zapytac Wojewodziekgo o romans z Kamellem?
bECVzYob
gość
6 lat temu
qurr**a jaka mowa-trawa tego Piaska...
gość
6 lat temu
nie cierpie piróga nie ze jest gejem lecz ze tak sie unosi tym ze jest gejem i żydem. niech sobie jest. Ale czy ja sie unosze z tym ze jestem katolikiem i hetero??
gość
6 lat temu
elka grycan siedzi z tyłu
gość
6 lat temu
Nie mam zadnego szacunku do Piaska.Pare lat temu czytałam w Vivie takie klamstwa i głupoty.O zwiazku ze starsza kobieta,o rodzinie i takie p*****ly i same klamstwa.Nie zmuszam nikogo do ujawniania orientacji.Ale taki ARTYSTA nie powinien KŁAMAC i oszukiwac.To niemoralne.
gość
6 lat temu
Przy takim talencie do bezsensownego bełkotania mógłby spokojnie zostać rzecznikiem rządu ;-) Mógłby się w sumie przyznać w końcu, chociaż rozumiem, że wkurza go wieczne zmuszanie go do tego.
gość
6 lat temu
a Wojewódzki z Pirógiem też podobno sypiał
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECVzYoU
bECVzYoV
bECVzYoW
bECVzYoX
bECVzYoY
bECVzYoD