Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn został jedynym spadkobiercą Violetty Villas!

242
Podziel się:

To już koniec wojny o majątek. Sąd odrzucił apelację Elżbiety B. Niestety, zajmowany przez nią dom nadal jest meliną.

Syn został jedynym spadkobiercą Violetty Villas!

Od ponad dwóch lat ciągnął się proces o majątek po zmarłej 5 grudnia 2011 roku Violetcie Villas. "Opiekunka" gwiazdy, Elżbieta B. nakłoniła ją do podpisania testamentu na swoją korzyść i wydziedziczenia jedynego syna, Krzysztofa Gospodarka. W międzyczasie wyszły jednak na jaw szokujące okoliczności śmierci gwiazdy, sugerujące, że to właśnie „opiekunka” była jej winna. Ciało artystki nosiło ślady przemocy, a autopsja wykazała, że była ona skrajnie niedożywiona, miała złamaną nogę i cierpiała na zaawansowane zapalenie płuc.

Syn Villas udowodnił w sądzie, że jego matka w chwili podpisywania testamentu nie miła świadomości tego, co robi. Zeznania świadków pogrążyły Elżbietę B. Mimo to "opiekunka" była zdecydowana walczyć o wart 400 tysięcy majątek. Złożyła w sądzie apelację.

Wczoraj została ona odrzucona.

Tym samym prawomocnym wyrokiem to Krzysztof Gospodarek jest jedynym spadkobiercą Villas - potwierdza w Fakcie mec. Michał Błeszyński,
reprezentujący syna zmarłej.

Kłopot w tym, że Elżbieta B. nadal okupuje dom Villas z Lewinie Kłodzkim. Wraz z przyjaciółką zmieniła go w pijacką melinę. Nikt nie potrafi jej stamtąd wyrzucić.

KOMENTARZE
(242)
Gość
7 lat temu
Tak kończą wielcy artyści. Szkoda
gość
7 lat temu
Ciekawe gdzie była matka jak syn jej potrzebował .... ??????
gość
7 lat temu
a gdzie była matka jak dziecko było malutkie?
gość
7 lat temu
Ja pytam odwrotnie, gdzie była matka jak jej dziecko potrzebowało?? Balowała w Stanach , dla dziecka nie miała czasu. Proszę poczytać trochę na ten temat.
gość
7 lat temu
Dlaczego nikt nie moze jej z tego domu usunac?
Najnowsze komentarze (242)
Igor Dzwonkow...
3 lata temu
Pracowała jak każda matka aby każdy dookoła miał lepiej nie zważywszy na własne życie :( Przykre ale i prawdziwe,moja mama tak samo zatraciła się w ojcu i wiele straciła...
gość
7 lat temu
Powinna jeszcze zapłacić za zdewastowanie czyjegoś mienia.To się w głowie nie mieści,jak ludzie potrafią być chciwi.
kika z Kielc
7 lat temu
nie rozumiem dwóch rzeczy 1 - dlaczego, skoro autopsja wykazała ślady przemocy, niedożywienie, nie leczone złamanie nogi i zapalenie płuc tzw. opiekunka z marszu nie wylądowała na ławie oskarżonych 2 - dlaczego ten syn to taka fujara, obce b****o nie wpuszcza mnie do matki to przychodzę z policją, niech mi mama sama to powie, mogła cierpieć krócej i mieć lepsza opiekę gdyby facet nosił spodnie a nie kalesony, prawo jak trzeba to działa jakoś u nas powoli
gość
7 lat temu
Jest prawomocny wyrok. Teraz policja powinna pomóc "opiekunce" wyjść z domu syna pani Villas. Teraz to jego dom.
gość
7 lat temu
no nareszcie, swiat nie widział większej próby złodziejstwa/.
gość
7 lat temu
Nikt ? Może asesor komorniczy z Łodzi przeciez on wchodzi wszedzie gdzie mu sie podoba .Chyba juz sie wychorował biedaczek gangsterski na koszt podatnikow ,przecież komornikow nie aresztuje sie w republice najwiekszego kołchozu europejskiego.
gość
7 lat temu
BRAWO! Tak powinno być, bo jakim prawem obca kobieta miałaby zabrać to co należy do rodziny...Do jedynego syna! Jeśli opiekowała sie Violettą, to napewno nie za darmo. Miałą wyżywienie, miała gdzie mieszkać, jeździła z występami z Violettą. Jedym słowem użyła trochę dobrzych czasów. Teraz czas zająć się sobą i opuścić to co zniszczyła, czego nie dopilnowała. Powinna jeszcze synowi zapłacić za zniszczenie tak pięknego domu. B****s jeden.
gość
7 lat temu
Ludzi eksmituje się się za niepłacenie czynszu to jaki problem wyrzucić menelkę z cudzego domu.
gość
7 lat temu
Wyizolowany przez lata w kontaktach z Matka, a teraz po jej smierci Mu sie nalezy. Pan Gospodarek to marnotrawny syn.Teraz sie poczuje podbudowany finansowo, nie przykladajac reki do opieki na Matka.
gość
7 lat temu
Syn ma sile walczyc o majatek po zmarlej matce,tylko nie mial sily zajac sie opieka nad matka gdy zyla.Przypomnial sobie o niej po smierci.Mieli z soba juz wczesniej konflikt. Uwazam,ze kto sie nia opiekowal ten ma prawo do spadku.
Basia
7 lat temu
co to znaczy,ze nikt nie moze jej stamtad wyrzucic?
jorgen
7 lat temu
Willa prawie jak od Beyonce i Jay Z hahahahaha tylko pozazdrościć.
gość
7 lat temu
Bez jaj, jak to nie potrafią? I to jest q***a polskie prawo! Chroni przestępców!
gość
7 lat temu
A gdzie jest policja?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie