Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anna Dymna: "Nigdy nie miałam świadomości, że byłam fajną laską"

550
Podziel się:

"W ciąży przytyłam 30 kilo, miałam problemy hormonalne" - wspomina.

Anna Dymna: "Nigdy nie miałam świadomości, że byłam fajną laską"

Anna Dymna w zeszłym roku wydała książkę o swoim życiu, napisaną wspólnie z Elżbietą Baniewicz. Na okładkę wybrała swój portret z czasów młodości. Pojawiły się podobno głosy, że skoro tak chętnie deklaruje, że nie przeszkadza jej obecny wygląd, to dlaczego dała stare zdjęcie.

Aktorka tłumaczyła się z tego u Kuby Wojewódzkiego:

Te wszystkie okładki, to, co jest zewnętrzne, to nie jest ważne. Liczą się inne rzeczy. To jest śliczne zdjęcie, patrz, ile lat trzeba pracować, żeby z takiej twarzy zrobić taką jak mam teraz. Do 34. roku życia byłam taka szczuplutka. To dar od Boga, niezasłużony zresztą. W ciąży przytyłam 30 kilo, miałam problemy hormonalne. Miałam wiec 35 lat i byłam już taka grubsza. Ludzie do mnie pisali listy: "Nie żryj tyle, ty zapyziały misiu", mam te listy do tej pory. Wymyśliłam sobie, że oni to tak z sympatii. Jak zaczynasz robić jakieś rzeczy, to ludzie zwykle zaczynają cię nienawidzić i opluwać, bo sami nie robią nic, a mnie nawet lubią. Na ulicy czasem słyszę: o Jezu, pani Dymna, to pani jeszcze żyje? Albo: co się z pani zrobiło, kiedyś była pani taka ładna. Popatrz na te zdjęcia, popatrz na mnie teraz, to dla ludzi jest szok.

Wojewódzki stwierdził, że świetnie ją rozumie.

- Mi ostatnio dziecko powiedziało, że jestem brzydki jak tył lodówki. Nie wiem, jak wygląda tył lodówki, bałem się zajrzeć. A pani była najlepszą laską w Polsce, mogła pani mieć każdego.

- Ja nie miałam tego świadomości - odpowiedziała aktorka. Mnie nigdy nie interesowało posiadanie kochanków. No weź, z obcym facetem? Olbrychski mówi, że mnie podrywał? To ja nawet nie zauważyłam.

Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała:

KOMENTARZE
(550)
gość
7 lat temu
fajna babka z niej! :)
gość
7 lat temu
ale ona ma ładne serduszko, to też jest ważne
Kamila
7 lat temu
Babka robi wiele dobrego dla chorych, za co wielki szacun! Uroda przemija, dobro zostaje :)
gość
7 lat temu
Jedna z najpiękniejszych kobiet. Naturalna, bez operacji... Piękno, dobro bije od niej.
gość
7 lat temu
fajna kobieta była i jest
Najnowsze komentarze (550)
Gość
5 lata temu
Jak przyjemnie wyglada twarz starszej zadnanej kobiety w porownaniu z naciagnieta maska starszej kobiety. Twarz wyglada maturalnie, nabiera innego blasku.... A nabotoksowana i znieksztalcona twarz po operacjach pladtycznych wyglada jak przerazajaca maska klauna, karykatura
gość
6 lat temu
ma juz swoje lata, odczepcie sie
gość
7 lat temu
Była piękna i mądra, a teraz jest piękna, dobra i mądra :)
gość
7 lat temu
Niechlujstwa proszę pani nie można wybaczyć i nie o tuszę tu chodzi !!!!!!!!!
Seks
7 lat temu
Niech toto zniknie ze sceny ! Pora odpokutować za bycie k***ą!!!
Kefir
7 lat temu
Niestety mylicie się dymna! Byłaś żoną gensekanawiskiem"dziadyk" , który wprowadził ciena "tzwszczyt" i w szale podpalił dom! Miałaś szczęście , ze nie zginęłaś !!! Dla mojego pokolenia byłaś gołą ulubienicą "wadzy" , bo czym innym mogłaś być? Nawet nie tzw łaska!!,, byłaś brzydsza!!!!!
ULA
7 lat temu
kochamy panią za to co pani robi, co sobą prezentuje, życzymy zdrowia, życzliwości od najblizszych
gość
7 lat temu
no rzeczywiscie, teraz wyglada okropnie jak jakas kuchara PRL-owskiego baru mlecznego a kiedys to ona nazywala sie dziadek
gobieta kszta...
7 lat temu
zawsze była piękna i taką [pozostała..onegdaj była symbolem nie tylko piekna ale tez takiej zwiewnej naturalnej czystości dziewczyczej nienaruszonej ..wielki szacun dla Pani Pani Ann!
gość
7 lat temu
Zdecydowanie wole ja dzis niz jaka byla kiedys. Bez zartow. Urocza kobieta
Gabi
7 lat temu
Czy kiedyś czy teraz Pani Anna zawsze wygląda ładnie.
gość
7 lat temu
byłaś laską ,byłaś....
gość
7 lat temu
Nadal jest piękna, ale to więcej niż tylko powierzchowność, Piękno ma w sobie. Dobry i mądry człowiek. Wie co w życiu ważne
gość
7 lat temu
Nadal jest piękna, ale to więcej niż tylko powierzchowność, Piękno ma w sobie. Dobry i mądry człowiek. Wie co w życiu ważne
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie